Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
V@SILIS
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:52 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από V@SILIS »

tsiripobina έγραψε:
V@SILIS έγραψε:Και μια επισημανση και 2φορες να πας και 3 και 4 με ενα ατομο παλι
one night stand
ειναι! Υπαρχει ο ιδιος σκοπος απλα εκει το λεμε
two,three,four,five night standυποψην μετα τις 6 φορες ολα ανατρεπονται! Χαχαχαχαχαχα


Εγω το λεω καβατζα απελπισμενωνΕικόνα
Το οne night stand ειναι κατι με καποιο αγνωστο για μια φορα και τερμα, εκει ειναι το "πιπερι" για καποιους.

Οσο για καποια θεματα και αν θα θελαμε να τα εκαναν αυτα τα παιδια μας, αδερφαδες κλπ το να κανει καποια πραγματα καποιος που νομιζει οτι τον γεμιζουν δεν ειναι κακο. Αν δεν εχεις σχεση μπορεις να κανεις οτι θες γιατι μετα μενουν καποια απωθημενα.
Να υπενθυμισω οτι δε θα εκανα one night stand αλλα δεν κατακρινω κ οσους το κανουν.
οκ συμφωνω ομως ειναι λιγο καπως να ξερεις πως ο γιος ς τον παιρνει... |+ αυτο απωθημενο να πας με αντρα... Λιγο μλκ μου ακουγετε!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από D.Y.K »

Εγώ το λέω καβάντζα συνειδητοποιημένων. Εικόνα
Αρκεί να γίνεται ΠΑΝΤΑ με προφύλαξη όπως λέει και ο αδερφός μου ο V@SILIS.Εικόνα
vanilla
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Φεβ 12, 2010 12:59 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από vanilla »

Συμφωνω Ουτε κ γω θα εκανα ποτε αλλα δεν με νοιαζει κ τι κανει ο καθενα δικαιωμα του... Παντως εγω ειμαι καψουρα με τον αντρα μου και το δηλωνω!Εικόνα

vanilla
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Φεβ 12, 2010 12:59 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από vanilla »

V@SILIS έγραψε:
tsiripobina έγραψε:
V@SILIS έγραψε:Και μια επισημανση και 2φορες να πας και 3 και 4 με ενα ατομο παλι
one night stand
ειναι! Υπαρχει ο ιδιος σκοπος απλα εκει το λεμε
two,three,four,five night standυποψην μετα τις 6 φορες ολα ανατρεπονται! Χαχαχαχαχαχα


Εγω το λεω καβατζα απελπισμενωνΕικόνα
Το οne night stand ειναι κατι με καποιο αγνωστο για μια φορα και τερμα, εκει ειναι το "πιπερι" για καποιους.

Οσο για καποια θεματα και αν θα θελαμε να τα εκαναν αυτα τα παιδια μας, αδερφαδες κλπ το να κανει καποια πραγματα καποιος που νομιζει οτι τον γεμιζουν δεν ειναι κακο. Αν δεν εχεις σχεση μπορεις να κανεις οτι θες γιατι μετα μενουν καποια απωθημενα.
Να υπενθυμισω οτι δε θα εκανα one night stand αλλα δεν κατακρινω κ οσους το κανουν.
οκ συμφωνω ομως ειναι λιγο καπως να ξερεις πως ο γιος ς τον παιρνει... |+ αυτο απωθημενο να πας με αντρα... Λιγο μλκ μου ακουγετε!
μονο εγκαφαλικο μ εμφραγμα μαζι βασιλη! Απωθημενο κ τι αλλο θα μας πουν μωρε... ; αμα τοχεις στο αιμα σου δεν σταματα στην δοκιμη...
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από tsiripobina »

Ο καθενας εχει τις δικες του επιθυμιες. Αν καποιος επιθυμει να παει με αντρα θα παει και γαμο να κανει με 5 παιδια. Δυσκολο να το αποδεχθουμε αλλα γενικοτερα εκτος του ομοφυλοφιλικου αν ο αλλος δε νιωσει πληρης σε καοια θεματα και θελει να κανει κ αλλα σκοπος να μη μπει σε μια σοβαρη σχεση
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Rafale »

Για ομοφιλοφιλια υπαρχει αλλο θεμα
DiMiTrA P
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 17, 2009 4:55 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από DiMiTrA P »

vanilla έγραψε: Συμφωνω Ουτε κ γω θα εκανα ποτε αλλα δεν με νοιαζει κ τι κανει ο καθενα δικαιωμα του... Παντως εγω ειμαι καψουρα με τον αντρα μου και το δηλωνω!Εικόνα

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ! ΕΡΩΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από tsiripobina »

Ρε παιδια δε μιλησα για ομοφυλοφιλια πουθενα Εικόνα
Αλλο το απωθημενο αλλο ομοφυλοφιλια... Νομιζω;
vanilla
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Φεβ 12, 2010 12:59 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από vanilla »

DiMiTrA P έγραψε:
vanilla έγραψε: Συμφωνω Ουτε κ γω θα εκανα ποτε αλλα δεν με νοιαζει κ τι κανει ο καθενα δικαιωμα του... Παντως εγω ειμαι καψουρα με τον αντρα μου και το δηλωνω!Εικόνα

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ! ΕΡΩΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
ετσι να δηλωνουμε και το αντιθετο απο... Της μιας βραδιας...
Nosotromos
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 2:34 pm
Τοποθεσία: 69
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Nosotromos »

Ας βγει το παιδί ατσαλένιο και υγείες και μετά βλέπουμε το τι φύλλο θα είναι, αν θα κάνει one night stands κτλ. Κτλ. Πάντως το one night stand δεν είναι κριτήριο ποιότητας "αδέσμευτου" ανθρώπου γιατί πολλά γίνονται από πολλούς/ες και μετά λέμε έκπληκτοι "Αυτοοοοος; Μα δεν είχε δώσει ποτέ δικαιώματα"
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Rafale »

Καλε εδω παμε για πτωχευση και σεις one night stand; Χαχαχαχαχ
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Greek_Army »

Και τι έγινε; Θα κοψούμε και τις κακιές συνήθειες; Τόσο εύκολο το έχεις;Εικόνα
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Signaller »

cristi έγραψε:Καλε εδω παμε για πτωχευση και σεις one night stand; Χαχαχαχαχ
Ε, τί έχει προτεραιότητα για σένα; Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Signaller την Παρ Φεβ 19, 2010 3:17 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από Rafale »

Η κοινωνια μπροστα. Αυτο μας εφαγε ς αυτα ειμαστε μανουλες και παμε μπροστα. Στα αλλα τα θεματα τα μεγαλα που καινε τουτο τον ερμο τοπο παμε πισω.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cristi την Παρ Φεβ 19, 2010 3:29 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τι γνώμη έχετε για το "one night stand";

Δημοσίευση από supermario »

cristi έγραψε: Η κοινωνια μπροστα. Αυτο μας εφαγε ς αυτα ειμαστε μανουλες και παμε μπροστα. Στα αλλα τα θεματα τα μεγαλα που καινε τουτο τον ερμο τοπο παμε πισω.

θα συμφωνησω με την κριστι. Εδω η ελλαδα "καιγεται" και εμεις το χαβα μας με το one night stand...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες