Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Giannis

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Giannis »

Παιδια μπαινω 24/11 ΚΕΕΔ Νεα περαμος μηπως ξερει κανεις πως παμε εκει; Απο δραμα ειμαι
Άβαταρ μέλους
Achilles
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:06 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Achilles »

Φίλε μου αν διαβάσεις τις 2-3 τελευταίες σελίδες θα απαντηθεί το ερώτημα σου... Έχει ξανάρωτήσει παιδί από Δράμα... Βλέπω μπαίνουμε ίδια μέρα, δεν έρχεσαι Θεσσαλονίκη να πάμε μαζί ; Με το λεοφωρείο ή το τρένο. Να έχουμε και παρέα όταν χαθούμε Εικόνα

giorgos

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από giorgos »

Μπαινει κανεις μεγαλο πευκο στις 31 ιανουαριου απο θεσσαλονικη να παμε μαζι?
ACDC 46
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Σεπ 21, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από ACDC 46 »

Γεια σας ειμαι απο κρητη και δεν ξερω και πολλα με τρενα σας και τους προαστιακους σας, εγω φτανω στον πειραια γυρω στις 6.30 η ωρα το πρωι μετα απο εκει τι κανω ΑΚΡΙΒΩς, αλαλυτικα γιατι ειμαι περιπτωση απο τις λιγες χαχαχα ευχαριστω προκαταβολικα (επι την ευκαιρια εαν κανεις απο εδω μεσα ειναι απο ηρακλειο κρητης και παρουσιαζεται 31 γεναρη ας το πει)
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11206
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Nassos »

Απάντηση από άλλο χρήστη που παρουσιάστεικε παλαιότερα:

Hyper έγραψε:θα παρεις απο πειραια ηλεκτρικο σιδηροδρομο θα κατεβεις στο θησειο κ απο κει απεξω περναει λεωφορειο για νεα περαμο λες στον οδηγο να κατεβεις σταση λοκ και θα καταλαβει. Σε αφηνει πολυ κοντα απτο στρατοπεδο κ θα αποφυγεις ταξι ή κουβαλημα μεγαλη αποσταση. Απτο θησειο για να φτασεις νεα περαμο σταση λοκ Ειναι 50 λεπτα καλη θητει
typos

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από typos »

Εγω παλι θα προτεινα τη λυση του προαστιακου, κατεβαινεις Ν. Περαμο, φαινεται να ειναι λιγακι περπατημα αλλα ισως υπαρχουν λεωφορεια/ταξι και τα χρηματα που θα δωσεις θα ειναι αμελητεα ποσοτητα, αλλα ειπαμε, τι ΛΟΚατζης πας να γινεις ;p

Ισως αμα επαιρνες το στρατοπεδο να σου εδιναν μερικες πληροφοριες. Για δοκιμασε το και πες μας.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Greek_Army »

ACDC 46 έγραψε:Γεια σας ειμαι απο κρητη και δεν ξερω και πολλα με τρενα σας και τους προαστιακους σας, εγω φτανω στον πειραια γυρω στις 6.30 η ωρα το πρωι μετα απο εκει τι κανω ΑΚΡΙΒΩς, αλαλυτικα γιατι ειμαι περιπτωση απο τις λιγες χαχαχα ευχαριστω προκαταβολικα (επι την ευκαιρια εαν κανεις απο εδω μεσα ειναι απο ηρακλειο κρητης και παρουσιαζεται 31 γεναρη ας το πει)


Πηγαίνεις στον ηλεκτρικό σταθμό και παίρνεις το τρένο, κατεβαίνεις θησείο και παίρνεις το κτελ μεγάρων, το οποίο σε αφήνει 200 μέτρα από την πύλη

πάρε τηλ στο κτελ μεγάρων και ρώτα τι ώρες έχει δρομολόγια...

ΤΗΛ:22960- 29255

Geol
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Δευ Ιαν 02, 2012 11:36 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Geol »

Κάθε μισή ώρα συνήθως απ'ότι είδα, το ΚΤΕΛ Αττικής έχει τη γραμμή.
xristos

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από xristos »

Παιδια κατι ακουσα οτι βαζουνε λεωφορειο απο σαλονικα μονο για φανταρους εκεινες τις μερες... Αληθευει;
Άβαταρ μέλους
darkeos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 09, 2012 2:47 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από darkeos »

Παιδιά, θέλω τη βοήθεια σας. Διάβασα όλες σας τις απαντήσεις αλλά να σας πω την αλήθεια δεν καταλαβαίνω τίποτα. Θα έρθω με αεροπλάνο στις 12 του μηνός και παρουσιάζομαι στις 13.

Από όσα διάβασα και έμαθα κατάλαβα πως θα πρέπει να πάρα τον ηλεκτρικό και να είμαι Θησείο και από εκεί να πάρα το κτελ Μεγάρων. Πως πάω ηλεκτρικό και μετά όταν φτάσω θησείο κόβω από εκεί εισιτήριο για μέγαρα και με αφήνει 200 μέτρα από το κεεδ;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Δεν σου συμβουλεύω αυτή την διαδρομή που έχεις σκεφτεί γιατί θα ταλαιπωρηθείς πιο πολύ απ'όσο φαντάζεσαι, η διαδρομή που σου προτείνω είναι να πάρεις τον προαστιακό που πηγαίνει στο Κιάτο (γραμμή 2) και θα κατέβεις στην Νέα Πέραμος θα πάρεις ένα ταξί που θα σου κοστίσει 3-4 ευρώ και θα σε αφήσει στο στρατόπεδο.
Άβαταρ μέλους
darkeos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 09, 2012 2:47 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από darkeos »

Τον προαστιακό από που θα τον πάρω;
Άβαταρ μέλους
darkeos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 09, 2012 2:47 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από darkeos »

Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταίο, αν πάρω τον προαστιακό και ας υποθέσουμε πως εγώ κλείνω Εισιτήρια Πχ στις 5 το πρωί, στις 6 είμαι Αθήνα, στις 7 παίρνω τον προαστιακό, και σε πόση ώρα θα φτάσω Μεγάλο Πέυκο;
Υπάρχει και η περίπτωση να πάω να μείνω στις 12 του μηνός σε ένα φίλο μου και τότε αλλάζει όλο το πράγμα γιατί μετά Αναγκαστικά Θα πρέπει να κάνω την ταλαιπωρία με το Θησείο. Πολύ μπέρδεμα η Αθήνα χαχα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μετακίνηση προς ΚΕΕΔ

Δημοσίευση από Greek_Army »

Σε 45-50 λεπτά θα είσαι στην Νέα Πέραμος.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες