Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά ήμουν στην 4η πρόσκληση και δίνω αυριο κ τώρα ήρθε και 5η πρόσκληση κ έχουν κ εκεί το μητρωο μου! Ξέρει κανείς τι γίνεται;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Λογικά κάποιο λάθος να υποθέσω. Γιατί κανονικά εχω το μητρωο μου στο προγραμμα των ΠΚΕ που ξεκινα αύριο
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εδώ έβγαλαν ανακοίνωση για την εκπαίδευση χωρίς να υπάρχουν καν πίνακες η να ξέρουν αν θα πάει ο καθένας η όχι
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Άρα σίγουρα έγινε λάθος. Από την στιγμή που θα πουν το ονομα μου αύριο τελείωσε
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έλεος, μόνο 2 μέρες για Υγειονομικές διαγνωστικές εξετάσεις 8 διαφορετικών ειδικοτήτων. Η μία μέρα έφυγε στις χαρτούρες, η δεύτερη στα τηλέφωνα...
Τους καλούσα σήμερα για αναβολή κανένας δεν το σήκωνε, στο ΑΣΕΠ νέκρα... , μόνο από το υπουργείο δικαιοσύνης το σήκωσε ένας υπάλληλος αλλά αυτός μου έδωσε 2 αριθμούς και μου είπε να επιμείνω στις κλήσεις αλλά 3 ώρες επιμονής είναι αρκετές, από το κινητό χτυπούσε αλλά από σταθερό δεν γινόταν η κλήση, άντε βγάλτε συμπεράσματα...
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδια ενα μπαχαλο γενικα η προκυρηξη αυτη. Αν οχι η χειροτερη σιγουρα απ τις χειροτερες! Καλη επιτυχια και υπομονη σε οσους προλαβουν και ανεβουν. Γνωριζει κανεις γιατι εχουν καλεσει ολη τη λιστα οσων εκαναν αιτηση σχεδον; Υπαρχει πιθανοτητα συμπληρωματικης προκυρηξης και να τραβηξουν ατομα απο τους επιλαχοντες αυτης; Δεν εξηγειται αλλιως ειδικα αν εχουν καλυφθει οι 500 θεσεις, καλεις 1-2000, οχι κοντα 7000+ ατομα... Γνωριζει κανεις τιποτα παραπανω;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν ξέρει κανεις εγώ έχω άλλη ερώτηση οποίος ξέρει σε περίπτωση μη αποδοχής διορισμού τι διαδικασία ακολουθούμαι ;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Απλά δεν πας. Εκτός αν πρέπει να γίνει κάτι άλλο
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Σε άλλες προκηρύξεις στέλνεις μια υπεύθυνη δήλωση σε αυτήν δεν αναφέρει κάτι πουθενά μόνο αν τυχόν παραιτήσεις πριν τα πέντε χρόνια
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Να πάτε σε ένα ιατρικό κέντρο για όλους τους γιατρούς τιης προκύρηξης για την καρτέλα. Μη χαρίζεται τίποτα, την τύχη του ο καθένας δεν την ξέρει, υπάρχει αποχή και κόψιμο στα αθλήματα
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχετε ξαναδεί να βγαίνει ημερομηνία εκπαίδευσης χωρίς να εχουν βγει οριστικοί πίνακες ; Και στρατο ακόμη το ξέραμε έναν μήνα πριν 😂
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 402
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Venom94 »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Απρ 20, 2024 10:36 am Έχετε ξαναδεί να βγαίνει ημερομηνία εκπαίδευσης χωρίς να εχουν βγει οριστικοί πίνακες ; Και στρατο ακόμη το ξέραμε έναν μήνα πριν 😂
Τρολ εντελως. Λογικα απο Τεταρτη και επειτα που τελειωνουν ολοι με πκε θα αναρτηθουν οι οριστικοι πινανες.
Και εχεις ολοκληρες 3 μερες για να παραιτηθεις απ τη δουλεια σου, να ενημερωσεις, να ετοιμασεις πραγματα, εκρεμμοτητες οικονομικες κτλ και να πας και Κομοτηνη. Γενναιοδωροι.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ πιστεύω τελευταία στιγμή θα το κάνουν για να μην τους ζαλίζουν σε τηλέφωνα δηλαδή Παρασκευή μεσημέρι που κλείνει η υπηρεσία και τρέχα γύρευε
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν υπάρχει κάποιος διοριστεος από τους ΤΕ να μας πει αν τους ήρθε κάποιο μειλ η κάτι που να έχει περισσότερες διευκρινίσεις ;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχει έρθει από ότι έχω μάθει να κάνουν υπεύθυνη δήλωση ότι δεν έχουν δικαστικές εκκρεμότητες
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες