Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
sam123

Re: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Δημοσίευση από sam123 »

Καλησπερα παω για τη 2 ετησια αναβολη μεσω στρατοπεδου τελη Μαιου γ εσσο αν εχω χαρτι απο ψυχιατρο απο 2μηνες πριν δηλαδη να μου το γραψει στις 5 Απριλιου θα ειμαι ενταξει?
oxaris

Re: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Δημοσίευση από oxaris »

sam123 έγραψε: Τρί Μαρ 12, 2024 7:56 pm Καλησπερα παω για τη 2 ετησια αναβολη μεσω στρατοπεδου τελη Μαιου γ εσσο αν εχω χαρτι απο ψυχιατρο απο 2μηνες πριν δηλαδη να μου το γραψει στις 5 Απριλιου θα ειμαι ενταξει;
λογικα ναι αλλα γιατι διαγνωση?
sam123

Re: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Δημοσίευση από sam123 »

oxaris έγραψε: Τετ Μαρ 13, 2024 10:32 pm
sam123 έγραψε: Τρί Μαρ 12, 2024 7:56 pm Καλησπερα παω για τη 2 ετησια αναβολη μεσω στρατοπεδου τελη Μαιου γ εσσο αν εχω χαρτι απο ψυχιατρο απο 2μηνες πριν δηλαδη να μου το γραψει στις 5 Απριλιου θα ειμαι ενταξει;
λογικα ναι αλλα γιατι διαγνωση;
Τα κλασσικά κάτι ελαφρύ σχετικά οπως αγχώδης διαταραχή, αγοραφοβία κάτι τέτοιο μου είχε γράψει περισυ. Λογικά φέτος θα μού γράψει ότι δεν βελτιωθηκα με την αγωγή που μου έδωσε.
sam123

Re: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Δημοσίευση από sam123 »

oxaris έγραψε: Τετ Μαρ 13, 2024 10:32 pm
sam123 έγραψε: Τρί Μαρ 12, 2024 7:56 pm Καλησπερα παω για τη 2 ετησια αναβολη μεσω στρατοπεδου τελη Μαιου γ εσσο αν εχω χαρτι απο ψυχιατρο απο 2μηνες πριν δηλαδη να μου το γραψει στις 5 Απριλιου θα ειμαι ενταξει;
λογικα ναι αλλα γιατι διαγνωση;
Τα κλασσικά κάτι ελαφρύ σχετικά οπως αγχώδης διαταραχή, αγοραφοβία κάτι τέτοιο μου είχε γράψει περισυ. Λογικά φέτος θα μού γράψει ότι δεν βελτιωθηκα με την αγωγή που μου έδωσε.
Palitaidia
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Φεβ 13, 2023 9:46 pm
Επικοινωνία:

Re: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Δημοσίευση από Palitaidia »

Υπαρχει κανεις εδω μεσα που να εχει κοψει την 1η αναβολη για ψ λογους ωστε να μην περιμενει ολοκληρο χρονο κ υστερα να την εχει αιτηθει παλι κ ετσι να ξεμπερδευει πιο γρηγορα; . Θεωρητικα ειναι εφικτο, τωρα στην πραξη ισως να μην πολυαρεσει στον στρατιωτικο ψυχιατρο.
sam123

Re: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Δημοσίευση από sam123 »

Καλησπερα παω για 2η ετησια αναβολη τον Μαιο μεσω στρατοπεδου αυτη τη φορα (ΚΕΠΒ θηβας). Η διαδικασια ειναι παω απλα τη μερα που μου γραφει το σημειωμα καταταξης με το χαρτι γιατρου και περναω απο ψυχιατρο και επιτροπη την ιδια μερα; Υπαρχει περιπτωση να μας κρατησουνε μεσα για καμια μερα γιατι το εχω διαβασει και αυτο. Γενικα ποσες ωρες μπορει να διαρκεσει η ολη φαση. Επισης τη ταυτοτητα την παιρνουμε κανονικα οταν φυγουμε απο το στρατοπεδο?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες