691 ΒΕΒ - Αυλώνας Αττικής

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Δημήτρης

691 ΒΕΒ - Αυλώνας Αττικής

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καλημέρα σε όλους... Γνωρίζει κανεις για το 691 ΒΕΒ στην αυλώνα τι ακριβώς ειναι που μου ηρθε η μετάθεση; Γνωρίζει κανείς τι ακριβως γίνεται εκεί; Πως ειναι τα πράγματα; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Δημήτρης

691 ΒΕΒ - Αυλώνας Αττικής

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση... το έχω διαβάσει αυτό το άρθρο... απο θεμα εξοδων, υπηρεσιών, σκοπιές κτλπ... γνωρίζει κάποιος; Ευχαριστώ και πάλι...

Δημήτρης

691 ΒΕΒ - Αυλώνας Αττικής

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Κανένας δεν γνωρίΖει;
LeuterisK
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 08, 2024 5:36 pm
Επικοινωνία:

Μετάθεση στο 691 ΒΕΒ Αυλώνας - Πληροφορίες

Δημοσίευση από LeuterisK »

Καλησπέρα!

Είμαι χημικός μηχανικός 30 χρόνων με μεταπτυχιακό στην φαρμακευτική έρευνα και κατατάχθηκα με την Α' ΕΣΣΟ 2024 στην Θήβα. Σήμερα που βγήκαν οι μεταθέσεις με ενημέρωσαν ότι μετά τα ΣΠΕΝ θα πρέπει να παρουσιαστώ στο 691 ΒΕΒ (Βιομηχανικό Εργοστάσιο Βάσεως) στην Αυλώνα, κοντά στα τεθωρακισμένα και στις ειδικές δυνάμεις. Μετά από λίγο ψάξιμο, είδα ότι το εργοστάσιο είναι παραπλήσιας σχετικότητας με την εργασία μου (ίσως με στείλανε εκεί λόγω ηλικίας και σπουδών; ), απασχολεί πολιτικό και στρατιωτικό προσωπικό και κατά καιρούς συνεργάζεται με πανεπιστημιακά ιδρύματα και ΕΣΠΑ για διάφορα προγράμματα, αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι άλλο σχετικά με την θητεία εκεί. Π. Χ., δεν μπορώ να διευκρινίσω καν αν έχει μονάδα με υπηρεσίες, θαλάμους κτλ, αν λειτουργεί απλά ως εργοστάσιο με πενθήμερο ωράριο απασχόλησης (κάτι που όχι απλά δεν με ενοχλεί, αλλά το προτιμώ κιόλας από την τυπική θητεία) ή αν είναι τελείως βυσματικό, όπως κάποια Αθηναϊκά στρατόπεδα. Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω για να με διαφωτίσει;

Ευχαριστώ!
Επισκέπτης

Re: 691 ΒΕΒ - Αυλώνας Αττικής

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αδερφάκο βυσματικα δεν είναι, θα σε πηγαίνει 1-1 η 2-1, σκ included. Αν έχεις αμάξι κομπλέ, γιατί αλλιώς το πήγαινε έλα ζοριζει. Υπηρεσίες κανονικα, θα περπατήσεις αρκετά να σαι έτοιμος. Θα πάρεις και εμπειρια στο αντικειμένο σου. Υπομονή και κουράγιο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης