ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Με ποσα μορια εαν επιτρεπεται;
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα συνάδελφοι! Εν αναμονή αποτελεσμάτων θα ήθελα να ρωτήσω όποιον γνωρίζει αν στην ειδικότητα μας θα φοράμε πολιτικά ρούχα με ποδιά φαρμακείου ή παραλλαγή με ποδιά από πάνω;:)
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 16, 2023 11:35 am Καλημέρα συνάδελφοι! Εν αναμονή αποτελεσμάτων θα ήθελα να ρωτήσω όποιον γνωρίζει αν στην ειδικότητα μας θα φοράμε πολιτικά ρούχα με ποδιά φαρμακείου ή παραλλαγή με ποδιά από πάνω;:)



Περνα εσυ και φορα και μαγιο η στολη βατραχανθρωπου... Σιγουρια που χετε οτι περασατε που το μονο που σε προβληματιζει ειναι τι θα φορας
Helen1

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Helen1 »

Εντωμεταξυ οντως με τοσα ατομα που χουμε δηλωσει η σφαγη θα γινει, εγω με 500 παντως δεν νομιζω να μαι επιτυχουσα
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 16, 2023 11:51 am
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 16, 2023 11:35 am Καλημέρα συνάδελφοι! Εν αναμονή αποτελεσμάτων θα ήθελα να ρωτήσω όποιον γνωρίζει αν στην ειδικότητα μας θα φοράμε πολιτικά ρούχα με ποδιά φαρμακείου ή παραλλαγή με ποδιά από πάνω;:)



Περνα εσυ και φορα και μαγιο η στολη βατραχανθρωπου... Σιγουρια που χετε οτι περασατε που το μονο που σε προβληματιζει ειναι τι θα φορας
Μην μου αγχώνεσαι! Η ερώτηση μου είναι σαφής. Αν δεν γνωρίζεις next!
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Helen1 έγραψε: Πέμ Νοέμ 16, 2023 12:09 pm Εντωμεταξυ οντως με τοσα ατομα που χουμε δηλωσει η σφαγη θα γινει, εγω με 500 παντως δεν νομιζω να μαι επιτυχουσα
Το ότι γίνεται συζήτηση εδώ συχνά μη νομίζεις ότι είναι και δείκτης των ατόμων που δήλωσαν. Μπορεί να σχολιάσουμε οι ίδιοι. Ούτε ξέρεις που κυμαίνονται τα μόρια!
Panoss99

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Panoss99 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 16, 2023 11:51 am
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 16, 2023 11:35 am Καλημέρα συνάδελφοι! Εν αναμονή αποτελεσμάτων θα ήθελα να ρωτήσω όποιον γνωρίζει αν στην ειδικότητα μας θα φοράμε πολιτικά ρούχα με ποδιά φαρμακείου ή παραλλαγή με ποδιά από πάνω;:)



Περνα εσυ και φορα και μαγιο η στολη βατραχανθρωπου... Σιγουρια που χετε οτι περασατε που το μονο που σε προβληματιζει ειναι τι θα φορας
Πω πω αυτή η χαζή απάντηση κάθε φορά!
Σα να ρωτάς τι καιρό θα κάνει αύριο και να σου απαντάνε κάτσε να δεις αν ζεις μέχρι αύριο. Έλεοοοοος.
Πάντως νομίζω πως η ενδυμασία είναι στολή και από πάνω η ρόμπα!
Helen1

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Helen1 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Νοέμ 16, 2023 12:11 pm
Helen1 έγραψε: Πέμ Νοέμ 16, 2023 12:09 pm Εντωμεταξυ οντως με τοσα ατομα που χουμε δηλωσει η σφαγη θα γινει, εγω με 500 παντως δεν νομιζω να μαι επιτυχουσα
Το ότι γίνεται συζήτηση εδώ συχνά μη νομίζεις ότι είναι και δείκτης των ατόμων που δήλωσαν. Μπορεί να σχολιάσουμε οι ίδιοι. Ούτε ξέρεις που κυμαίνονται τα μόρια!

Προσωπικα δεν γνωριζω ποσοι εχουν δηλωσει αλλα εχει ακουστει φετος σαν ειδικοτητα εχει ακουστει πολυ και στις πκε. Οσο για εδω προφανως μπορει να σχολιαζουν κι ατομα που ουδεμια σχεση εχουν με την ειδικοτητα απλως προσωπικα θεωρω οτι με 500 θα μαι επιλαχουσα
Helen1

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Helen1 »

Επισης θεωρω οτι υπαρχουν ατομα που δεν ασχολιυνται με τα φορουμ κι ετσι δεν υπαρχει ξεκαθαρη εικονα
elisavet12345
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2024 11:34 pm
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από elisavet12345 »

Καλησπέρα! Θέλω να μου απαντήσει κάποιος υπεύθυνα αν έχει περάσει ΕΠΟΠ βοηθός φαρμακείου χωρίς πιστοποίηση. Υπάρχει μια σύγχυση γενικώς σε αυτήν την ειδικότητα. Εγώ ήξερα πως είναι απαραίτητο όμως γνωστή μου, μου είπε περσυ πως βγήκε κατάλληλη με τα δικαιολογητικά της σε αυτήν γη ειδικότητα αλλά ΦΕΝ γνωρίζω αν λέει την αλήθεια. Οποίος ξέρει ας μου απαντήσει γιατί ενδιαφέρομαι.
Vasilisss

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Vasilisss »

elisavet12345 έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 11:39 pm Καλησπέρα! Θέλω να μου απαντήσει κάποιος υπεύθυνα αν έχει περάσει ΕΠΟΠ βοηθός φαρμακείου χωρίς πιστοποίηση. Υπάρχει μια σύγχυση γενικώς σε αυτήν την ειδικότητα. Εγώ ήξερα πως είναι απαραίτητο όμως γνωστή μου, μου είπε περσυ πως βγήκε κατάλληλη με τα δικαιολογητικά της σε αυτήν γη ειδικότητα αλλά ΦΕΝ γνωρίζω αν λέει την αλήθεια. Οποίος ξέρει ας μου απαντήσει γιατί ενδιαφέρομαι.
Αν και αργοπορημένα. Θα πρέπει να δεις τι ζητάει η κάθε προκήρυξη και αν είναι στα προαπαιτούμενα. Ωστόσο το 2023 για οβφαρ δεν ήταν απαραίτητη.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης