Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Δεκ 17, 2023 1:21 am
Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Δεκ 17, 2023 12:39 am
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 16, 2023 11:18 pm
Δηλαδή τι κάνει πέρα από το να συντηρεί το πυροβόλο; Είναι καλή ειδικότητα ρωτάω γιατί του χρόνου μπορεί να τη δηλώσω
Κατά τη γνώμη μου είναι η καλύτερη ειδικότητα του καταστρωματος. Θα μπορείς να κάνεις βάρδια ως αποθηκάριος. Αυτο σημαίνει δεν θα έχεις σκοπιά στην βάρδια σου. Δινεις οπλισμο στο άγημα σημαίας για παράδειγμα και όσο περνάνε τα χρόνια τόσο πιο πολύ ξυνεσαι
Καταλαβα. Κάπου είδα μέσα στο φόρουμ κάποιος έγραφε ότι είναι η χειρότερη ειδικότητα
Βλακειες. Αναλογα τι θέλει ο καθένας Αρμενι είναι η χειρότερη
Magdalini

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Magdalini »

Συγγνώμη για εμάς τα κορίτσια επιτρέπεται να πάρουμε πιστολάκι μαζί να στεγνώνουν τα μαλλιά μας; Εννοώ από θέμα να μην κρυωσουμε με βρεγμένα μαλλιά ξέρετε?
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Magdalini έγραψε: Κυρ Δεκ 17, 2023 1:33 pm Συγγνώμη για εμάς τα κορίτσια επιτρέπεται να πάρουμε πιστολάκι μαζί να στεγνώνουν τα μαλλιά μας; Εννοώ από θέμα να μην κρυωσουμε με βρεγμένα μαλλιά ξέρετε;
Ναι, επιτρέπεται.
Episkeptis

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Καλημέρα σας
Κανένα νέο για τους επιλαχόντες;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τη Παρασκευή ορκίζονται όσοι μπήκαν. Από εκεί και μετά πιστεύω πέταξε το πουλάκι...
Dionisis9999

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Dionisis9999 »

Καλησπέρα σε όλους μου ήρθε email και είμαι επιτυχών! Έχω να παραθέσω 3 ερωτήσεις αν μπορούν να απαντηθούν.1ον τι ρουχισμό δικό μας χρειάζεται από μπλουζάκια μακριμανικα, παντελόνια και τι χρώμα
2ον είχα δηλώσει 2 ειδικότητες και στο email δεν λέει σε ποια ειδικότητα με πήραν πως μπορώ να το μάθω αυτό;
3ον την υπεύθυνη δήλωση που την βρίσκουμε για να την φτιάξουμε και ένα 4ο μπορείς να αλλάξεις ειδικότητα όταν μπεις; Η να πας για ουκ;
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Eleonora »

Dionisis9999 έγραψε: Τετ Δεκ 20, 2023 3:23 pm Καλησπέρα σε όλους μου ήρθε email και είμαι επιτυχών! Έχω να παραθέσω 3 ερωτήσεις αν μπορούν να απαντηθούν.1ον τι ρουχισμό δικό μας χρειάζεται από μπλουζάκια μακριμανικα, παντελόνια και τι χρώμα
2ον είχα δηλώσει 2 ειδικότητες και στο email δεν λέει σε ποια ειδικότητα με πήραν πως μπορώ να το μάθω αυτό;
3ον την υπεύθυνη δήλωση που την βρίσκουμε για να την φτιάξουμε και ένα 4ο μπορείς να αλλάξεις ειδικότητα όταν μπεις; Η να πας για ουκ;
Αρχικά, συγχαρητήρια που σε κάλεσαν, ήσουν επιλαχών και στις δύο ειδικότητες; Αν όχι, προφανώς, σε πήραν στην ειδικότητα που ήσουν επιλαχών. Τώρα για τα υπόλοιπα, δεν νομίζω κάποιος να γνωρίζει, θα τα μάθεις στη μονάδα, για τη υπεύθυνη δήλωση τί ακριβώς σου ζήτησαν; Μήπως εννοείς την υπεύθυνη δήλωση υποδείγματος 9 που υπάρχει στο τέλος της προκήρυξης; Αν ναι, μπαίνεις στην προκήρυξη, εκτυπώνεις τη συγκεκριμένη δήλωση και την συμπληρώνεις.
Styga
Dionisis9999

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Dionisis9999 »

Καλημέρα μπορείς κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς είναι η ειδικότητα Αρμενιστής; Ποια είναι τα καθήκοντα του;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Dionisis9999 έγραψε: Τετ Δεκ 20, 2023 3:23 pm Καλησπέρα σε όλους μου ήρθε email και είμαι επιτυχών! Έχω να παραθέσω 3 ερωτήσεις αν μπορούν να απαντηθούν.1ον τι ρουχισμό δικό μας χρειάζεται από μπλουζάκια μακριμανικα, παντελόνια και τι χρώμα
2ον είχα δηλώσει 2 ειδικότητες και στο email δεν λέει σε ποια ειδικότητα με πήραν πως μπορώ να το μάθω αυτό;
3ον την υπεύθυνη δήλωση που την βρίσκουμε για να την φτιάξουμε και ένα 4ο μπορείς να αλλάξεις ειδικότητα όταν μπεις; Η να πας για ουκ;
Καλησπερα φίλε. Παρε μαζί σου λίγα κοντομάνικα μαύρα βρακιά και κάλτσες μαύρες μακριές. Θα σου δώσουν λουκάνικο που περιέχει δυο αλλαξιές από όλα σεντόνια φανελάκια στολές αγγαρίες κλπ. Τα υπόλοιπα μπορείς να τα πάρεις μετά την ορκομωσία γιατί γίνεται αύριο.2) μπορείς να καλέσεις στο γραφείο τους για διευκρινήση για την ειδικότητα.3 αυτό που σου έστειλαν στο εμαιλ αυτό ακριβώς γράφεις στην υπεύθυνη δήλωση μπορείς να κανεις και στο ΚΕΠ μια δήλωση τέτοια.4 όχι δεν μπορείς να κανεις μετάταξη ειδικότητας. Για να μπεις ουκ θα πρέπει πρώτα να τελειώσεις 4 μήνες σχολείο της ειδικότητας σου και έπειτα πρέπει να βγάλουν σήμα για σχολεία ουκ-σαπ και δηλώνεις τότε
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Dionisis9999 έγραψε: Πέμ Δεκ 21, 2023 1:32 pm Καλημέρα μπορείς κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς είναι η ειδικότητα Αρμενιστής; Ποια είναι τα καθήκοντα του;
Η χειρότερη ειδικότητα. Ετοιμάσου για πολύ βάψιμο και σφουγγάρισμα και γενικά εξωτερικές αγγαρίες του εκάστοτε καραβιού.
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Dionisis9999 έγραψε: Πέμ Δεκ 21, 2023 1:32 pm Καλημέρα μπορείς κάποιος να μου εξηγήσει τι ακριβώς είναι η ειδικότητα Αρμενιστής; Ποια είναι τα καθήκοντα του;
Περαστικά σου φίλε. Οπλίσου με απίστευτη υπομονή και κουράγιο.
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπερα σε όλα τα παιδιά πρόκειται να δηλώσω πολεμικό ναυτικό στηεπόμενη προκήρυξη Που θα γίνει. Θέλω να μου πει κάποιος που γνωρίζει πως είναι τα πράγματα εκεί πέρα καο τις ειδικότητες του τεχνικού όπλων πυροβόλων με ενδιαφέρει και του Ρ/ο. Γενικά τι γίνεται με μεταθέσεις ευχαριστώ
Edwwww

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Edwwww »

Αν θέλεις δημιούργησε νέο θέμα για επικείμενη προκήρυξη εντός του 2024.

Από εκεί και πέρα όπως έχουν τονίσει πολλά παιδιά στο φόρουμ μην περιμένεις να μη φας καράβι για 10-15 χρόνια.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες