Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
kwlotoumpas

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από kwlotoumpas »

Papipsrer έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 6:40 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 6:20 pm Θες δε θες υπάρχει διαχωρισμός αγράμματε! Αλλιως δεν θα χώριζαν τις θέσεις σε πε τε δε. Ιεραρχικά ανώτερος σου και ιεραρχικά κατώτερος μου.
Και μόνο ο τρόπος που τα λες, φαίνεται πόσο κόμπλεξ και ψυχολογικά έχεις. Σε είχαν ταράξει στο μπόυλινγκ μικρό.
Στα παπαρια μας άμα είμαστε κατώτεροι ανύπαρκτε!
Κόμπλεξ κατωτερότητας έχει. Τέτοια άτομα δεν κάνουν για την δουλειά.
Επισκέπτης

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ούτε μπουλινγκ ούτε κόμπλεξ κατωτερότητας. Διαβάσαμε κύριοι, κοπιάσαμε. Φυσικά και θα υπάρχει διαχωρισμός όπως γίνεται παντού με βάση τα πτυχία. Τώρα για να μιλάτε έτσι εσείς κάτι καψερουλια αγροτακια θα είστε. Μαζέψατε ελιές; Κάνατε φέτος; Χαχαχαχα ακατάλληλοι είστε για παντού.
kwlotoumpas

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από kwlotoumpas »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 7:10 pm Ούτε μπουλινγκ ούτε κόμπλεξ κατωτερότητας. Διαβάσαμε κύριοι, κοπιάσαμε. Φυσικά και θα υπάρχει διαχωρισμός όπως γίνεται παντού με βάση τα πτυχία. Τώρα για να μιλάτε έτσι εσείς κάτι καψερουλια αγροτακια θα είστε. Μαζέψατε ελιές; Κάνατε φέτος; Χαχαχαχα ακατάλληλοι είστε για παντού.
Με αυτά που γράφεις νομίζεις ότι είσαι εντάξει δηλαδή εσύ ψυχικά; Ποιος σου είπε εσένα ότι δεν ξέρουμε ότι υπάρχει διαχωρισμός; Παντού έτσι είναι δεν είπε κανείς κάτι διαφορετικό. Επίσης δεν ξέρεις τι έχει κάνει ο καθένας από εμάς οπότε τσάμπα φλυαρείς. Το ότι διάβασες και κόπιασες όπως λες δεν βλέπω να σε βοήθησε στην ποιότητα του χαρακτήρα σου. Διάβασε κανέναν Πλάτωνα, Σωκράτη, Μάρκο Αυρήλιο μήπως κλπ μήπως και ανεβάσεις λίγο την ποιότητα του χαρακτήρα σου αλλά πρώτα επισκέψου κανέναν ψυχολόγο. Κόπιασε λίγο και σε άλλους τομείς. Επίσης διάβαζε αυτά που γράφεις πριν να πατήσεις υποβολή γιατί κάνεις ακριβώς αυτό που είπα πιο πριν. Δεν χρειάζεται να συνεχίσω την διαμάχη τσάμπα θα γεμίσει το νήμα. Καλή συνέχεια και ας κ αναμείνουμε για τα προσωρινά.
Visitor

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Visitor »

Αν δεν υπήρχαν όμως αυτά τα “καψερουλικα αγροτακια”, την μια πέτρα πανω στην άλλη θα έτρωγες! Πραγματικά συμπεριφέρεστε λες και θα γίνετε αρχηγοί της ΕΛ. ΑΣ., λιγο η έπαρση, λιγο η αλαζονεία, προσγειωθείτε λιγο! Κρίμα σε αυτούς που θα σας έχουν συναδέλφους…
Sakis9899

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Sakis9899 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 7:10 pm Ούτε μπουλινγκ ούτε κόμπλεξ κατωτερότητας. Διαβάσαμε κύριοι, κοπιάσαμε. Φυσικά και θα υπάρχει διαχωρισμός όπως γίνεται παντού με βάση τα πτυχία. Τώρα για να μιλάτε έτσι εσείς κάτι καψερουλια αγροτακια θα είστε. Μαζέψατε ελιές; Κάνατε φέτος; Χαχαχαχα ακατάλληλοι είστε για παντού.
Αφού κόπιασες γιατί είσαι ένας απλός ειδικός φρουρός και δε πηγές αστυφυλάκων;
Εγώ έχω φορέσει ήδη 3 χρόνια στολή Συνοριοφυλακας και τώρα είμαι εξωτερικός φρουρός.
Είμαι 28 χρόνων και έχω φορέσει ήδη τη στολή 2 υπηρεσιών του Προστασίας του Πολίτη και τώρα θα φορέσω και της Δικαστικής, που σημαίνει ότι κάποια προσόντα έχω για να μπαίνω.
Είσαι μια κομπλεξικη μύξα, και φαντάσου το επίπεδο των ειδικών φρουρών άμα είσαι εσύ εκεί με τέτοια συμπεριφορά.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Έχει πάψει πλέον να προσφέρει το συγκεκριμένο νήμα. Μέχρι τις 00:00 το βράδυ μάλλον θα το κλειδώσω μέχρι τα προσωρινά τουλάχιστον.
DIMITRA91
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 02, 2023 4:54 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από DIMITRA91 »

Γεια σας! Μπορεί κάποιοι να με θυμάστε. Λοιπόν, για να χαλαρωσω λίγο την έντασή σας. Σήμερα σε μια λιποθυμία κατά την προπόνηση μου για τα αθλήματα ανακάλυψα πως είμαι έγκυος οπότε αποχαιρετώ τουλάχιστον για φέτος την δικαστική αστυνομία.
Η ζωή έχει εκπλήξεις και όταν κάτι χάνεται είναι γιατί κάτι άλλο καλύτερο σου φέρνει ο Θεός.
Χωρίς να θυματοποιείστε φυσικά αλλά να κατέχετε καλά πως η καλοσύνη και η ευγένεια ομορφαίνει τη ζωή τη δική σας και των γύρω σας.
Καλή σταδιοδρομία σε όσους ενταχθούν στην δικαστική αστυνομία!
Για τους υπόλοιπους πάντα ο Θεός ανοίγει πόρτες σε όσους θέλουν να εργαστούν.
Για τους κάτω των 30 ετών πιστέψτε με ότι όταν 30αρησετε όσα τώρα σας αγχωναν θα σας φαίνονται χαζά.
Καλή και ευτυχισμένη ζωή σε όλους σας!
Επισκέπτης

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Με το καλο το παιδακι σου! Καθε ευτυχια σου ευχομαστε!
Οι υπολοιποι εδω μεσα, αν οχι ολοι τοτε σιγουρα το 90% ειστε για κλαμματα! Χειροτερη ποιοτητα ανθρωπων σε προκυρηξη δεν εχω ξαναδει και σε νημα του φορουμ. Ο ενας να βγαλει το ματι του αλλου, κακια και κομπλεξ ποιος την εχει μεγαλυτερη... Μακαρι να κλειδωθει το νημα αυτο να μη διαβαζουμε ανουσια σχολια και πιο πολυ μακαρι να μπειτε ολοι οσοι σχολιαζετε σε αυτη τη προκυρηξη, για να καθαρισει ο τοπος στις επομενες με πραγματικα ποιοτικους και σωστους ανθρωπους που θα καταφερουν να λεγονται συναδελφοι. Αντε γεια
Visitor

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Visitor »

DIMITRA91 έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 8:01 pm Γεια σας! Μπορεί κάποιοι να με θυμάστε. Λοιπόν, για να χαλαρωσω λίγο την έντασή σας. Σήμερα σε μια λιποθυμία κατά την προπόνηση μου για τα αθλήματα ανακάλυψα πως είμαι έγκυος οπότε αποχαιρετώ τουλάχιστον για φέτος την δικαστική αστυνομία.
Η ζωή έχει εκπλήξεις και όταν κάτι χάνεται είναι γιατί κάτι άλλο καλύτερο σου φέρνει ο Θεός.
Χωρίς να θυματοποιείστε φυσικά αλλά να κατέχετε καλά πως η καλοσύνη και η ευγένεια ομορφαίνει τη ζωή τη δική σας και των γύρω σας.
Καλή σταδιοδρομία σε όσους ενταχθούν στην δικαστική αστυνομία!
Για τους υπόλοιπους πάντα ο Θεός ανοίγει πόρτες σε όσους θέλουν να εργαστούν.
Για τους κάτω των 30 ετών πιστέψτε με ότι όταν 30αρησετε όσα τώρα σας αγχωναν θα σας φαίνονται χαζά.
Καλή και ευτυχισμένη ζωή σε όλους σας!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Λίγη αισιοδοξία και ελπίδα, μέσα από το σκοτάδι επιτελους! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! 🤰🏻?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από D.Y.K »

DIMITRA91 έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 8:01 pm Γεια σας! Μπορεί κάποιοι να με θυμάστε. Λοιπόν, για να χαλαρωσω λίγο την έντασή σας. Σήμερα σε μια λιποθυμία κατά την προπόνηση μου για τα αθλήματα ανακάλυψα πως είμαι έγκυος οπότε αποχαιρετώ τουλάχιστον για φέτος την δικαστική αστυνομία.
Η ζωή έχει εκπλήξεις και όταν κάτι χάνεται είναι γιατί κάτι άλλο καλύτερο σου φέρνει ο Θεός.
Χωρίς να θυματοποιείστε φυσικά αλλά να κατέχετε καλά πως η καλοσύνη και η ευγένεια ομορφαίνει τη ζωή τη δική σας και των γύρω σας.
Καλή σταδιοδρομία σε όσους ενταχθούν στην δικαστική αστυνομία!
Για τους υπόλοιπους πάντα ο Θεός ανοίγει πόρτες σε όσους θέλουν να εργαστούν.
Για τους κάτω των 30 ετών πιστέψτε με ότι όταν 30αρησετε όσα τώρα σας αγχωναν θα σας φαίνονται χαζά.
Καλή και ευτυχισμένη ζωή σε όλους σας!
Με το καλό μάτια μου το μωράκι σου!
Κάθε καλό με υγεία εύχομαι για την συνέχεια!
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από unknown23 »

DIMITRA91 έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 8:01 pm Γεια σας! Μπορεί κάποιοι να με θυμάστε. Λοιπόν, για να χαλαρωσω λίγο την έντασή σας. Σήμερα σε μια λιποθυμία κατά την προπόνηση μου για τα αθλήματα ανακάλυψα πως είμαι έγκυος οπότε αποχαιρετώ τουλάχιστον για φέτος την δικαστική αστυνομία.
Η ζωή έχει εκπλήξεις και όταν κάτι χάνεται είναι γιατί κάτι άλλο καλύτερο σου φέρνει ο Θεός.
Χωρίς να θυματοποιείστε φυσικά αλλά να κατέχετε καλά πως η καλοσύνη και η ευγένεια ομορφαίνει τη ζωή τη δική σας και των γύρω σας.
Καλή σταδιοδρομία σε όσους ενταχθούν στην δικαστική αστυνομία!
Για τους υπόλοιπους πάντα ο Θεός ανοίγει πόρτες σε όσους θέλουν να εργαστούν.
Για τους κάτω των 30 ετών πιστέψτε με ότι όταν 30αρησετε όσα τώρα σας αγχωναν θα σας φαίνονται χαζά.
Καλή και ευτυχισμένη ζωή σε όλους σας!

Πολλα πολλα συγχαρητηρια κι ευχομαι με εναν πονο! Θα σε θυμομαστε ολοι παντα για τις συμβουλες που μας εχεις δωσει (ασχετα αν ειναι απροσωπο ολο αυτο) και για το ποσο εμπεριστατωμενες γνωσεις εχεις για ο, τι μιλας. Και παλι, ευχομαι ολα να πανε καλα:) ?
Επισκέπτης

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 6:20 pm Θες δε θες υπάρχει διαχωρισμός αγράμματε! Αλλιως δεν θα χώριζαν τις θέσεις σε πε τε δε. Ιεραρχικά ανώτερος σου και ιεραρχικά κατώτερος μου.
Βρε στοκε, στο ξαναλέω για να το εμπεδώσεις... ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΠΡΩΤΑ και μετά μίλα για διαχωρισμό. "Πτυχιούχος" (ξέρουμε, ζαμπονοκοπτικης με λέιζερ,6.000 μόρια και στη Νέα Ζίχνη Σερρών το ΤΕΙ, δίπλα από το εξοχικό του Μάκη του Κοτσάμπαση) που δεν στροφαρει ούτε μια ανάγνωση να κάνει να καταλάβει τι του γράφει ο άλλος!
Το νόημα στο μήνυμα ήταν ότι δεν θα μπεις καν και μιλάς ήδη σαν "ανώτερος", όχι ότι δεν θα υπάρχουν ανώτεροι και κατώτεροι (ιεραρχικά, γιατί νοητικά και σε επίπεδο είσαι ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΩΤΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΩΤΆΤΟΥ) !
Coyote
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Σάβ Απρ 10, 2021 2:25 am
Ενδιαφέροντα: ΕΦ
Επικοινωνία:

Re: Προσκλητήριο ταχυδρομικής αποστολής δικαιολογητικών για τη Δικαστική Αστυνομία - Β Στάδιο (2023)

Δημοσίευση από Coyote »

DIMITRA91 ευχομαι τα καλυτερα το πιο ομορφο νεο που διαβασα στο νημα επειτα απο παρα πολυ καιρο!
DYK κλειδωσετο το ρημαδι το νημα μεχρι να βγουν τα προσωρινα, οπως ειπες δεν εχει καμια ουσια (πλεον) με αυτα που γράφονται!
Καλη επιτυχια και ευχομαι τα καλυτερα σε οσους το αξιζουν!
πόλεμος πάντων μεν πατήρ εστι, πάντων δε βασιλεύς, και τους μεν θεούς έδειξε τους δε ανθρώπους
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες