Εγγραφή στο efedros.army.gr

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
starmie20
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2022 5:04 pm
Επικοινωνία:

Εγγραφή στο efedros.army.gr

Δημοσίευση από starmie20 »

Καλησπέρα, σήμερα απολύθηκα και μας είπαν να εγγραφούμε στο efedros.gr. Αφού συμπλήρωσα όλα τα στοιχεία μου μου έβγαλε ένα μήνυμα που λέει ότι: Ο λογαριασμός σας βρίσκεται υπό έλεγχο. Αυτό τι σημαίνει παρακαλώ; Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Ευχαριστώ.

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Εγγραφή στο efedros.army.gr

Δημοσίευση από Nassos »

Όχι, απλά θα κάνουν διασταύρωση στοιχείων και αργότερα θα μπορείς να βάλεις σχετικές πληροφορίες όπως τηλέφωνα, διευθύνση κατοικίας, αν είσαι στο εξωτερίκο κλπ.

Υπάρχει και μια υποενότητα που συμπληρώνεις τις διαστάσεις του σωματότυπου σου, τι νούμερο άρβυλα φοράς κλπ.

Στάθης

Εγγραφή στο efedros.army.gr

Δημοσίευση από Στάθης »

Καλησπερα τελικά πως λύθηκε το πρόβλημα σπυ γιατί αντιμετωπίζω ακριβώς το ίδιο.. Η δήλωση έφεδρου είχε γίνει κανονικά ;
pazikarios

Re: Εγγραφή στο efedros.army.gr

Δημοσίευση από pazikarios »

Και εγω αντιμετοπιζω το ιδιο προβλημα μου λεει οτι ο λογαριασμος μου βρισκεται υποελεγχο σας παρακαλω οποιος ξερει ας με βοηθησει !
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Re: Εγγραφή στο efedros.army.gr

Δημοσίευση από Nassos »

pazikarios έγραψε: Κυρ Ιούλ 23, 2023 1:05 pm Και εγω αντιμετοπιζω το ιδιο προβλημα μου λεει οτι ο λογαριασμος μου βρισκεται υποελεγχο σας παρακαλω οποιος ξερει ας με βοηθησει !
Έλεγχο και διασταύρωση στοιχείων κάνουν, σε λίγες ημέρες θα μπορείς να μπεις με τους κωδικούς Taxisnet και να συμπληρώσεις σωματομετρικά και άλλα στοιχεία.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης