Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
sagiorgos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2022 1:24 pm
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από sagiorgos »

Κινητό κανονικά δεν σε λένε κάτι απλά λίγο τις πρώτες μόνο θα σας πούνε να είστε προσεκτικοί με φωτογραφίες κτλπ.
Σπύρος

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από Σπύρος »

Καλη θητεία να εχουμε μάγκες μπαίνω 19/9 (18 λόγω δρομολογίων) απο οτι μιλησα με το στρατόπεδο οντως θα μας παρουν απο το λιμάνι και θα φιλοξενηθούμε ενα βράδυ
SteliosKr
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2022 2:13 pm
Επικοινωνία:

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από SteliosKr »

Το τηλεφωνο του στρατοπεδου παρακαλω;
ΣΠΥΡΟΣ

2022 Ε ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Δημοσίευση από ΣΠΥΡΟΣ »

Ειχα πάρει αρκετό καιρό Πρίν κάλεσε σε οποιοδήποτε στρατιωτικό γραφείο στο νησί πες τι θέλεις και θα σε συνδέσουν με το αρμόδιο γραφείο
swkratisS7
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Ιουν 28, 2023 7:44 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Δημοσίευση από swkratisS7 »

Καλησπέρα παιδιά, μου ήρθε σήμερα το σημείωμα κατάταξης για Λιβαδοχώρι Λήμνου στις 17/7 είναι κάποιος άλλος για εκεί; Είναι καλύτερα να πάμε από Καβάλα ή να πάμε απευθείας από Θεσσαλονίκη απλά είναι 7 ώρες και κάτι και φτάνεις Κυριακή μετά τις 23:30;


Γενικά πώς είναι η κατάσταση στο στρατόπεδο, τα στελέχη, υπηρεσίες
Thess4

Re: Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Δημοσίευση από Thess4 »

Καλησπέρα φίλε και εμένα το ίδιο μου ήρθε για 17/7. Εγώ λογικά θα προτιμήσω το πλοίο από Καβάλα γιατί φτάνει πιο νωρίς εκεί. Το πλοίο από Θεσσαλονίκη φτάνει 23.00. Γενικά κάπου διάβασα ότι σε παίρνουν στρατιωτικοί και σε φιλοξενούν στο στρατόπεδο οπότε μπορεί να μην χρειάζεται να πληρώσεις ξενοδοχείο. Γενικά θα ήθελα να μάθω και γω τρόπους μεταφοράς προς το στρατόπεδο σε περίπτωση που δεν σε μεταφέρει ο στρατός και άλλες πληροφορίες.
swkratisS7
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Ιουν 28, 2023 7:44 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Δημοσίευση από swkratisS7 »

Το πλοίο από Καβάλα από ότι είδα φεύγει στις 16:00 Κυριακή και δεν ξέρω τι ώρα έχει ανταπόκριση από Θεσσαλονίκη για Καβάλα εκείνη την ημέρα. Το θετικό είναι ότι φτάνεις Λήμνο στις 8 μετά η Μύρινα είναι 25-30 λεπτά από ότι διάβασα
Αυτό που σε παίρνουν στρατιωτικοί ισχύει και την Κυριακή;
Επίσης η φιλοξενία γίνεται κατόπιν συνεννόησης με το στρατόπεδο από όσο ξέρω
Thess4

Re: Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Δημοσίευση από Thess4 »

Ναι γι αυτό προτιμώ από Καβάλα φτάνεις 8 το απόγευμα και το πολύ πολύ μένεις σε ξενοδοχείο και μπαίνεις την άλλη μέρα. Η μεταφορά λογικά γίνεται σε συνεννόηση με το στρατόπεδο. Επίσης λέει ότι σε συνεννόηση με το κοντινότερο φρουραρχειο μπορεί να σου πληρώσουν και εισιτήρια
Mistos

Re: Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Δημοσίευση από Mistos »

Re αλάνια και μένα μου ειρθε εχθές μνμ πως στης 18 παρουσιάσουμε υπάρχει κανένας παιδί που να παρουσιάσετε ίδια μέρα όχι τπτ άλλο αλλά για να είπα έχει και παρέα όποιος θέλει να μου στείλει δμ ινστα @d1mhtrhs.t
giorgosslaz
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 06, 2023 3:57 pm
Επικοινωνία:

Re: Συναντήσεις - 290 Μ/Κ ΤΠ (Λήμνος)

Δημοσίευση από giorgosslaz »

Παρουσιάζεται κανεις 17/7 στην λημνο στρατοπεδο Καρδαμηλα Πυροβολικο;
Εγώ μάλλον θα φύγω 16/7 απο θεσσαλόνίκη με καράβι και θα φτασω το βραδυ υπαρχει πιθανότητα να μας φιλοξενήσουν η θα πρέπει να κλείσω σε ξενοδοχείο;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες