ΟΒΑ (ΠΑ): Εξετάσεις στο 251 ΓΝΑ και πολίτη ιατρό.

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
gmetz
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 05, 2022 10:51 pm
Επικοινωνία:

ΟΒΑ (ΠΑ): Εξετάσεις στο 251 ΓΝΑ και πολίτη ιατρό.

Δημοσίευση από gmetz »

Καλησπέρα παιδιά. Καινούριος σχετικά ΟΒΑ Αεροπορίας.

Ως πολίτης, οποιοδήποτε Πρόβλημα υγείας προέκυπτε πήγαινα στον Γιατρό της επιλογής μου, συνταγογραφούσε, πλήρωνα μια υποτυπώδη συμμετοχή Και έλυνα τα προβλήματα μου μπάμ μπάμ.
Με την κατάργηση της ασφάλειας μου και το πέρασμα μου στα χέρια της Αεροπορίας (Βιβλιάριο Νοσηλείας Τα πάντα όλα) ξέρω και κατανοώ πως για οποιαδήποτε Ανάγκη μπορώ να πάω ΓΝΑ.
Ωστόσο Σε ορισμένες έκτακτες περιπτώσεις, μέχρι να πάρει μπρος Το ΓΝΑ καληνύχτα.
Παράδειγμα : Χρειάστηκα Να κάνω μαγνητική λόγω μέσης. Στα γιατρεία της μονάδας μου λένε θα σου κλείσουμε στο ΓΝΑ μαγνητική αλλά θα πάρει μήνες. Για καλή μου τύχη είχα ακόμα πολιτική ασφάλεια οπότε στα μπάμ μπάμ Μου έγραψε ο γιατρός μου μια μαγνητική την έκανα σε ένα διαγνωστικό κέντρο και ξεμπέρδεψα.
Δυστυχώς επαναπροκύπτει Πρόβλημα και αντί να τρέχω από εδώ και από εκεί θα προτιμούσα να κάνω την δουλεία μου με τον γιατρό μου. Ωστόσο Εάν καταλαβαίνω καλά, πολίτης γιατρός ΔΕΝ μπορεί να με συνταγογραφήσει

Αναγκαστικά η μόνη λύση, για ειδικότητα που δεν υπάρχει στην μονάδα (ουρολόγο φερειπείν ) πρέπει να τρέχω ΓΝΑ;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες