Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nickolas24
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 20, 2021 6:46 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Nickolas24 »

Konstantinos2021 έγραψε: Παιδια ειμαι επιλαχων και με ειδοποιησαν σημερα απο το ΓΕΣ να παρουσιαστω την Πεμπτη Αυλωνα και το μαιλ που μου ειπαν πως θα μου ερθει απο στρατογολια ακομα δεν μου εχει ερθει. Με ενημερωσαν για το μοριακο τεστ, αυτο που θελω να ρωτησω αυτη την υπευθηνη δηλωση οτι δε διωκομαι ποινικα απο που την βγαζω. Ρωταω για ακομα δεν εχω το σημειωμα καταξης στα χερια μου με τις οδηγιες και βιαζομαι να τα προλαβω ολα για την Πεμπτη. Ευχαριστω
Άκουσε με, μαζί σου θα πάρεις. Ταυτότητα, από διάφορες βεβαιώσεις επίσημες να φαίνεται το ΑΜΚΑ το ΑΦΜ η ΔΟΥ που ανήκεις και να βγάλε φωτοτυπία το ΙΒΑΝ. Πάρε τηλέφωνο τώρα σε δημόσιο νοσοκομείο και ρωτά αν σου κάνουν μοριακό τεστ επειδή κατατάσσεσαι στρατό και το αποτέλεσμα πότε θα βγει (συνήθως το τεστ βγαίνει -εφοσον γίνει πρωί η δειγματοληψία- βράδυ 23:00 ή νωρίς την επόμενη μέρα, το εκτυπώνεις από gov.gr). Η υπεύθυνη δήλωση που αναφέρθηκες βγαίνει πανευκολα από gov.gr και απλά την εκτυπώνεις, χωρίς σφραγίδα χωρίς τίποτα. Τέλος, το σημείωμα κατάταξης το παίρνεις ή από στρατολογια ή από αστυνομικό τμήμα, αύριο να επιμείνεις να ενημερωθείς από τους ίδιους. Αυτά τα απλά. Καλή κατάταξη σου εύχομαι! Την ίδια μέρα μπαίνουμε Αυλώνα!:)
chris707
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2021 12:20 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από chris707 »

Γνωρίζει καποιος ποτε παρουσιαζονται οι καταδρομεις ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Αύγ 25, 2021 12:54 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Andri
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 04, 2020 3:23 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2021)

Δημοσίευση από Andri »

Στο 401 γίνεται πρωί και είσαι έτοιμος σε 4 ώρες μαξ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες