Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
George3
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2009 7:40 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από George3 »

Παιδιά ξέρει κανείς μερικά πράγματα για την ειδικότητα αυτή που με ενδιαφέρει;
ioanna_dma
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Παρ Σεπ 04, 2009 5:47 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από ioanna_dma »

Αυτη την ειδικοτητα δεν την εχει δηλωσει κανενας;
Anonymous

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδια μια βοηθεια σχετικα με την ειδικοτητα βοηθος ελεγκτη πτησεων! Ξερει καποιος τι κανει ακριβως, ποσες υπηρεσιες κτλ;pleaseee!
ΒΑΦΑΛΟ

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από ΒΑΦΑΛΟ »

Μεταθεσεις; καλες μοναδες; ξερετε μηπως που ζητανε ατομα σε πια μοναδα; πια ειναι τα στρατιωτικα αεροδρομια της χωρας υπαρχει λιστα; καθηκοντα; περνει κανενα ιδιαιτερο επιδομα;

υπηρεσιες κανει; ρεπο ποσα; οπως βλεπετε δε γνωριζω και πολλες λεπτομεριες και παρακαλω οποιος εχει γνωστο εποπ η εχει ακουστα ας προσθεσει κατι ! ειμαι τυχερος που περασα σε αυτην την ειδοκοτητα η θα με φανε τα ξερονησια μια ζωη;

ΑΤΙΘΑΣΗ Ε.
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 03, 2009 2:51 pm
Επικοινωνία:

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από ΑΤΙΘΑΣΗ Ε. »

Κοιταξε γνωριζω ατομο επιτηρητης αεραμυνας αλλα δεν ξερω αν εχει αμεση σχεση αν ναι ξερω να σε πω δυο πραγματα
ΕΛΕΓΑΝ

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από ΕΛΕΓΑΝ »

Εχω περασει σε αυτη την ειδκοτητα ως εποπ ! και δεν εχω ιδεα αλλα καλο μου ακουγεται ! θα χαρω αν καπιος εχει ιδια πειρα η απο γνωστο του να μας πει ! τι κανουν οι εποπ !
ΒΑΦΑΛΟ

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από ΒΑΦΑΛΟ »

Στρατιωτικα αεροδρομαι και ρανταρ που εχει; Και το κυριοτερο που ζητανε ατομα;

fotis

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από fotis »

ΥΕΘΑ 48/2008/ΓΕΣ/∆ ΣΛ/2ο. (β) Οι επιλεγέντες στην ειδικότητα Ελεγκτής Εναερίου Κυκλοφορίας ΑΣ (ΑΚ 9304) κατά τη διάρκεια της εκπαίδευσής τους και πριν

από τη φοίτησή τους στη Σχολή Αεροπορίας Στρατού, θα παραπέμπονται με μέριμνα της ∆ ιεύθυνσης Αεροπορίας Στρατού στο 401

ΓΣΝΑ για ηλεκτροεγκεφαλογράφημα (ΗΕΓ) και στο Κέντρο Αεροπορικής Ιατρικής (ΚΑΙ) για υγειονομικές εξετάσεις, προκειμένου να κριθούν

κατάλληλοι για την Β ́ κατηγορία πτητικής καταλληλότητας, σύμφωνα με τα καθοριζόμενα στο Π∆133/2002. Σε περίπτωση που δεν

κριθούν κατάλληλοι θα τους απονέμεται άλλη ειδικότητα στο Όπλο της Αεροπορίας Στρατού, από αυτές που προκηρύσσονται με την

Ε∆ ΥΕΘΑ 48/2008/ΓΕΣ/∆ ΣΛ/2ο εφόσον έχουν τα ανάλογα προσόντα, ή θα απολύονται εφόσον δεν έχουν αυτά τα προσόντα

Krisbulle

Βοηθός ελεγκτή πτήσεων

Δημοσίευση από Krisbulle »

Παιδια ξερει κανεις αμα κανεις 24ωρη βάρδια στο βελπ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες