Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ratatoulis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 934
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 10:26 pm
Τοποθεσία: United Kingdom
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από ratatoulis »

Εγώ ναι θα τα κάνω εννοείτε αλλα θα μελετήσω καλά τι ειδικότητα θα δηλώσω
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από illy »

Καλη επιτυχια κ σε σενα λοιπον κ σε ολους βασικα! Εγω δεν θα τα κανω διοτι δεν ξερω καλο κολυμπι κ ουτε ιδιαιτερως αγαπω τη θαλασσα... Στερια και παλι στεριαΕικόνα

Dum spiro spero
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Άσε δύσκολο γενικά το βλέπω.

Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Μηπως εχουν κανει λαθος για την ηλικια; Απο 1982 δεν θα επρεπε να παρουν; Εγω το 2010 δεν θα ειμαι παντως πανω απο 28. και μαθηματικα ειναι αδυνατον.
nektaria
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Σεπ 01, 2009 12:15 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από nektaria »

Καλημερα σε ολους σας. Ειμαι καινουργια στο forum! Περιμενω την προκυρηξη εποπ ναυτικου 2 χρονια σχεδον, θελω παρα πολυ να μπω. Μηπως ξερει να μου πει καποιος απο που μπορω να παρω την αιτηση και τι ακριβως χαρτια χρειαζονται;

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από yandr »

Την πρόσληψη 200 Επαγγελματιών Οπλιτών (ΕΠΟΠ) ανδρών και γυναικών, στο Στρατολογικό Σώμα των Ενόπλων Δυνάμεων και 700 στο Πολεμικό Ναυτικό ανακοίνωσε το υπουργείο Άμυνας.

Και για τους δύο διαγωνισμούς η προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών λήγει στις 5 Οκτωβρίου.Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι γεννηθέντες/θείσες από 1-1-1983 μέχρι 31-12-1991.

Στην προκήρυξη για το Στρατολογικό επισημαίνεται ότι οι υποψήφιοι θα πρέπει να δώσουν ιδιαίτερη προσοχή στην κατάθεση υπεύθυνης δήλωσης στην οποία θα δηλώνουν εάν έχουν ή όχι υποβάλει δικαιολογητικά συμμετοχής τους σε παραπάνω από έναν διαγωνισμό πρόσληψης για ΕΠΟΠ (Πολεμικό Ναυτικό, Πολεμική Αεροπορία και Στρατολογικό Σώμα) και είναι ή όχι κοινοί υποψήφιοι. Όμως _ μέχρι χθες _ προκήρυξη για την Αεροπορία δεν είχε βγει...

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να ζητούν περισσότερες πληροφορίες _ για προθεσμίες, ειδικότητες κ. Λπ._ στα Στρατολογικά Γραφεία, τις στρατιωτικές αρχές και στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις: www.geetha.mil.gr , www.hellenicnavy.gr και www.stratologia.gr .

TA NEA

lazits
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 16, 2009 2:16 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από lazits »

Τελικα μαλλων ειχαν δικιο αυτοι που ειπαν οτι θα παρουν 700 ατομα τελικα και οχι 1200 οπως ειχαν ζητησει

Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Να κανουν λαθος δε παιζει
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γιατι να μην κανουν λαθος δηλαδη; Σε προηγουμενη προκηρυξη το εχουν ξανακανει και τελικα ισχυε αλλο ετος καταταξης απο αυτο που ειχαν βγαλει οπως εδω. Εγω που ειμαι γεννηθεις το 82 το 2010 θα ειμαι πανω απο 28; Πως γινεται αυτο; Αλλο ενα τρυκ για παιδια που δεν γνωριζουν να μην κανουν αιτηση. Αυτο θελει καταγγελια. Δεν μπορει να παιζει κανενας με τις αγωνιες των καθε υποψηφιωνουτε και να υποτιμανε την νοημοσινη μας.
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

(2)
Να έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους και να μην έχουν υπερβεί το 28ο έτος κατά το έτος κατάταξής τους στις Ένοπλες Δυνάμεις (γεννηθέντες από 1-1-1983 μέχρι 31-12-1991).

Που ειδες εσυ κατι αλλο; Στο αντεγραψα ακριβως απο τη προκ
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Το 1-1-1983 ειναι το λαθος ρε φιλε. επρεπε να ειναι απο 1-1-1982. ενας του 82 δεν υπερβαινει το 28 ετος της ηλικιας του το 2010.
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια με απολυτηριο λυκειου και το πτυχειο λουερ αγγλικων θα μπορουσα να κανω τα χαρτια για το στρατολογικο γραφειο...
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Frozen έγραψε:Μπορείς.


Σιγουρα.
Anonymous

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα παιδες σημερα εμαθα οτι βγηκε προκυρηξη για εποπ ναυτικο, τα εχω ξαναπει και τα ξαναλεω. Μακρια οπως ο διαολος το λιβανι. Προσπαθηστε αν μπορεσετε να επικοινωνησετε με εναν εποπ του καραβιου και θα με θυμηθειτε. Θα σας βγει το λαδι μια ζωη θα στε ο τελευταιος κρικος της φρεγατας. Για στεριανες που διαβασα πιο πανω απο καποιον αυτοι να ξερετε εχουν μπει ηδη
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη ΕΠΟΠ Ναυτικό (2009)

Δημοσίευση από energy »

Παιδια Να σας ρωτησω..
Στην προκηρυξη Π. Ν μπορουμε να δηλωσουμε 2 ειδικοτητες ετσι;
Την υπευθυνη δηλωση βαζουμε μονο αυτην που ειχε η προκυρηξη ή θελει και δηλωση οτι συμμετεχω κ σε αλλον διαγωνισμο;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες