Γιατί δεν παίρνει μόρια η Προεδρική φρουρά;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Γιατί δεν παίρνει μόρια η Προεδρική φρουρά;

Δημοσίευση από Anonymous »

Συγνωμη φιλαρα αλλα δεν εισαι απλα ενας ακινητος στρατιωτησ, εισαι ενας πειθαρχημενος στρατιωτης μαχιμος με σωματικες αντοχες και ψυχικες και οργανωτικες γιατι εχεις αρκετες ευθηνες και εχεις περασει διπλη εκπαιδευση. Το ξερεις οτι ο λοχιας η δεκανεας στρατιωτης κανει βαυδμ προεδρικης φρουρας μετα τις 3; Δεν εχει ευθηνεσ; Μεσα στο κολωνακι εισαι. Οτιδηποτε ευθηνη βαρενει τους φανταρουσ, αν ηταν τοσο καλα δεν θα παρακαλαγανε αφου ειναι στο κεντρο της αθηνας ενω ειδικες δυναμεις τους κοβουνε κιολας γιατι πανε για τα μορια. Λυπαμαι που δεν αναγνωριζεις το εργο τους και τον κοπο τους η προεδρικη φρουρα ειναι το ανθος του στρατου οπως ολα τα δυσκολα σωματα, οτι και να λεω ειναι λιγο απλα δες ποσοι εχουν αυτοκτονησει εκει περα το 2002 ειχε αυτοκτονια στις τουαλετες επειδη οπως λες ηταν χαλαρα, χαχαχα μπραβο λογικη
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Γιατί δεν παίρνει μόρια η Προεδρική φρουρά;

Δημοσίευση από yandr »

ΗΓΕΤΗΣ έγραψε:Γιατι δινουν μορια εκει; Δεν τους λενε με τα μορια ευχαριστω το κρατοσ; Εμεις γιατι οχι;

Όχι, το κράτος δεν τους λέει ούτε ευχαριστώ, ούτε παρακαλώ.

Τους λέει σου δίνω ορισμένα μόρια γιατί σε εκαπίδευσα ήδη και θεωρώ ότι θα ανταποκριθείς καλύτερα. Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις;

ΗΓΕΤΗΣσ έγραψε:Το ξερεις οτι ο λοχιας η δεκανεας στρατιωτης κανει βαυδμ προεδρικης φρουρας μετα τις 3; Δεν εχει ευθηνεσ;

Σιγά τα αυγά. Και οι Δόκιμοι κάνουν Αξιωματικοί Υπηρεσίας και Αρχιφύλακες, για να μην πω τι χρεώνονται ανάλογα με την ειδικότητά τους.

Το θέμα ωστόσο δεν σχετίζεται με τις ευθύνες, αλλά με την εκπαίδευση. Η Προεδρική Φρουρά είναι για μόστρα και παράδοση. Δεν είναι μάχιμη.

ΗΓΕΤΗΣσ έγραψε:πειδη οπως λες ηταν χαλαρα, χαχαχα μπραβο λογικη

Καλά, αυτά τα βγάζεις από το μυαλό σου.

Σε κάθε περίπτωση, σ' αρέσει δεν σ' αρέσει έτσι είναι τα πράγματα.
Anonymous

Γιατί δεν παίρνει μόρια η Προεδρική φρουρά;

Δημοσίευση από Anonymous »

Εισαι απλα αδαης, ρε φιλε δεν θα χαλασω την ζαχαρενια μου για σενα, κανε ενα γκαλοπ και ρωτα τους γνωστους σου και πεσ στους οτι δεν περνουν μορια πουθενα οι τσολιαδες και οτι δεν ειναι μαχιμοι δεν θα σου πω εγω τι ειμαι αλλα ο κοσμος, οσο για το οτι τα βγαζω απο το μυαλο μου το 2001 απο υπερβολικη ψυχολογικη πιεση αυτοκτονησε στις τουαλετες ο ευζων μαργαριτης. κρεμαστηκε με μια γραβατα εξοδου το παλικαρι μην λες μπουρδες λοιπον αφου δεν ξερεις.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Γιατί δεν παίρνει μόρια η Προεδρική φρουρά;

Δημοσίευση από yandr »

Καλά, δεν χρειάζεται να πείσεις εμένα τον άσχετο.

Όλους τους στρατιωτικούς που είναι επίσης άσχετοι πρέπει να πειστούν, οπότε ξεκίνα έναν - έναν να τους ενημερώνεις.
Anonymous

Γιατί δεν παίρνει μόρια η Προεδρική φρουρά;

Δημοσίευση από Anonymous »

Ασχετος η σχετικος δεν ξερω το σιγουρο ειναι οτι κανεις λαθος.
Anonymous

Γιατί δεν παίρνει μόρια η Προεδρική φρουρά;

Δημοσίευση από Anonymous »

Και στο κατω κατω γιατι να μην υπαρχει απο την πολιτεια ενα ευχαριστω και να εχει τα παρταλια με τους σωστους στο ιδιο καζανι ετσι δεν παει τιποτα μπροστα αν δεν υπαρχει επιβραδευση απο την πολιτεια. ως ποτε τα λαμογια που λενε οτι εχουν προβλημα να υπηρετησουν και εχουν ι5 να ειναι στο ιδιο καζανι με αυτους που προσφερουν ειτε στην απλη θητεια ειτε σε σωματα οπως η προεδρικη φρουρα καπια στιγμη δεν πρεπει αυτοι που ειναι στο πενταγωνο και η εκαστοτε πολιτεια να εχουν αξιοκρατια;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες