Προστασία Υψηλών Προσώπων

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Bross

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Bross »

Φιλε μου δεν χρειζεται κανενα χαρτι για να δουλεψεις επισημα στην Ελλαδα προσωποφυλακας. Το μονο χαρτι που ζηταει ο νομος σε περιπτωση ελεγχου ειναι η γνωστη αδεια του ΚΕΜΕΑ. Ολα τα αλλα χαρτια και πιστοποιησεις, εκπαιδευσης κτλ ειναι για αποδειξεις στο ατομο που θες την ικανοτητα και το επιπεδο εκαιδευσης που εχεις.

Θωμάς

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Θωμάς »

Καλησπέρα φίλε μου πως γίνεται να επικοινωνήσουμε εφόσων δεν σου είναι πρόβλημα;
Κωσταντινος

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Κωσταντινος »

Καλησπερα παιδια βγαζω χαρτι σεκιουριτη εχω ηδη χαρτι vip προσωποφυλακα με απλα λογια σωματοφυλακης ολοι ομως μου ζητανε το σεκιουριτη γ αυτο ξεκινησα και να το βγαζω ηθελα να ρωτησω το χαρτι vip τσαμπα το εβγαλα; Τσαμπα τα λεφτά;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ναι, χρειάζεσαι απαραίτητα και άδεια εργασίας για σεκιούριτι πλέον.
halk

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από halk »

Παιδια ξερεται στην εσα στην πωλωνια γεια να περασες την εκπαιδευση vip πρεπει να ξερες καλα αγγλικα γωνριζει καποιος να μου πει
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ναι, θα πρέπει να γνωρίζεις Αγγλικά, ώστε να κατανοείς το μάθημα και να μπορείς φυσικά να επικοινωνείς.
Χρήστος Μαφιλου

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Χρήστος Μαφιλου »

Είμαι απο ειδικές δυνάμεις αλεξιπτωτιστων. Έχω στο επάγγελμα από το 2002. ειμαι πρωιν μποξέρ και τωρα ασχολούμαι με το grave magazine.Eχω δίπλωμα αυτοκινήτου και ανεξαρτήτου μηχανής... Γνωρίζω Γαλλικά αρκαρκ καλά και Αγγλικά ικανοποιητικα
Theodoros

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Theodoros »

Γεια σου φιλε, να σου συστηθω, με λενε Θεοδωρο και θα ηθελα να ασχοληθω με αυτο το επαγγελμα, αρχικα οπως ειπες καλυτερα να κανουμε εκπαιδευση εξω σε αλλες σχολες. Ποσο θα μας στοιχισει και ειναι εγγυημενο οτι αμα πετυχω στην εκπαιδευση θα μου βρουν προσωπο να φυλαω ;

Σε ευχαριστω πολυ, ειμαι νεος 18 χρονων και θα ηθελα να μαθω !

Unknown

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Unknown »

Θελω να ασχοληθω με το επαγγελμα στο εξωτερικο, ειμαι γνωστης της αγγλικης γλωσσας και ξερω και λιγα Βουλγαρικα. Εχω πολυ καλες γνωσεις πολεμικων τεχνων σε διαφορα στυλ με διακρισεις σε πρωταθληματα. Τι μου συμβουλευεις να κανω;
πανος

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από πανος »

εκτός απο την European Security Academy υπάρχει κάποια αντίστοιχη σχολή εδώ στην Ελλάδα?
Παναγιώτης

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Φιλε να κανω μια ερώτηση ειμαι καινούργιος στην χώρο. Θέλει Κρατική Αδεια για να δουλέψεις Σαν Σύνοδος Ασφαλείας VIP η οχι δεν ξέρω περιμένω απάντηση άλλη μου λένε οτι θέλει άλλη οχι. Εχω μόνο πιστοποίησης απο Γερμανία και Ισραήλ. Ευχαριστω!'
Γιάννης

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Γιάννης »

Η E.S.A αποτι ειδα το προγραμα (Close Protection Operative) κανει 2500ευρο αξιζει να δωσεις τοσα λεφταΕιμαι πρωιν εφεδρος αξιωματικος και εχω βαρεθει να δουλευω για τον καθε μ... Για 560 ευρο και θελω να ασχολειθω με αυτο διοτι καναμε πραγματα μεσα τα οπια γινονται πολυ σπανια μεσα στον στρατο οπως αποστολες και εκπαιδευσεις οι οποιες βεβαια δεν φαινονται πουθενα

ειμαι 28 χρονων ειναι αργα πλεον;

Vasilis

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από Vasilis »

Φιλε μου εγώ ενδιαφέρομαι να ασχοληθώ με αυγο τ επάγγελμα άμα. μπορεισ να μου δώσεις πληροφορίες το τι να κάνω
Άβαταρ μέλους
nick521
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: Τρί Αύγ 13, 2019 6:04 pm
Επικοινωνία:

Προστασία Υψηλών Προσώπων

Δημοσίευση από nick521 »

Μπορει να μας δωσει καποιος περισσοτερες πληροφοριες που εχει παει στην E.S.A για το τι γινεται μετα αφου περασεις το close protection operative που σου δινει πτυχιο level 3 που ειναι το υποχρεωτικο για να εργαστει καποιος σε αυτον τον τομεα στο εξωτερικο και τι πιθανοτητες εχει καποιος να βρει δουλεια?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες