Επισκεπτήριο στο στρατό

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ευτυχία

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Ευτυχία »

Καλησπέρα! Ξέρετε τι ώρα είναι το επισκεπτηριο την Κυριακή 13/3 στο στρατόπεδο Καλαμάτας?
Ιωάννα

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Ιωάννα »

Ξέρει κάποιος να μου πει αν μετά την κατάταξη στις μονάδες υπάρχει ακόμη η δυνατότητα για επισκεπτηριο;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ιωάννα έγραψε:Ξέρει κάποιος να μου πει αν μετά την κατάταξη στις μονάδες υπάρχει ακόμη η δυνατότητα για επισκεπτηριο;


Ναι υπάρχει.

Αλλά για περισσότερες πληροφορίες θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την ενδιαφερόμενη μονάδα για τις ώρες του επισκεπτηρίου.

Αννα

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Αννα »

Γεια σας ποτε εχει επισκεπτήριο στην Καλαμάτα; κ τι ωρες;
Σοφια

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Σοφια »

Καλησπερα! Γνωριζετε ποιες ωρες ειναι το επισκεπτήριο στο Μεγαλο Πευκο;
βαγγελης

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από βαγγελης »

Αν εχει επισκεπτηριο αυριο στην αυλωνακαι τη ορα;
Επισκεπτήριο

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Επισκεπτήριο »

Καλημέρα σας. Μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε; Το αγόρι μου είναι φαντάρος στον Άραξο και θα ήθελα να μάθω τις ώρες και τη μέρα επισκεπτηρίου. Θα κάνω ένα τεράστιο ταξίδι καθώς μένω εκτός Ελλάδος και θα ήθελα να του κάνω έκπληξη, οπότε δε θα ήθελα να του το πω προκειμένου να με δηλώσει. Θα υπάρχει πρόβλημα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Εικόνα

anas
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 15, 2017 2:27 pm
Τοποθεσία: -
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από anas »

καλησπέρα... θα ήθελα να ρωτήσω εαν υπάρχει περίπτωση στο πρώτο επισκεπτήριο πριν την ορκωμοσία να μπω και χωρίς δήλωση αυτού που είναι μέσα; γίνεται η Όχι; (θα πάω με ταυτοτητα)
giannismar
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Τετ Οκτ 28, 2015 1:17 pm
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από giannismar »

Καλυτερα να το κανονισει. Κανονικά δεν επιτρέπεται! Ωστοσο στο ΚΕΤΘ αυλωνα που ημουν εγω, στο επισκεπτηριο ανοιξαν την πυλη και μπηκε μεσα χύμα ο κόσμος. Χωρις ελεγχους κλπ. Δε θα μπορουσαν αλλωστε, αφου ηταν χιλιάδες ανθρωποι :p
Λινα

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Λινα »

Η θελα να ρωτήσω αν το επισκεπτήριο είναι το πρώτο σαββατοκύριακο; Στην νέα σαντα έχει επισκεπτήριο;
μαρια

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από μαρια »

Το αγορι μου ειναι μεσα στο στρατοπεδο του αυλωνα. Σκεφτομουν τωρα που πλησιαζει Σαββατοκυριακονα τον επισκεφτω. Γινεται χωρις να με δηλωσει; Θα τον αφησουν; Γιατι σε 5 μερες περιπου απολυεται και ολας
Ναταλία

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Ναταλία »

Καλησπέρα σε όλους! Καταρχάς θα ήθελα να απολογηθώ γιατί πιθανότατα να έχω έρθει σε λάθος μέρος του forum για την ερώτησή μου, αλλά συγχωρέστε με, είμαι καινούργια!Εικόνα Ήρθα στο forum γιατί θέλω να κάνω μία ερώτηση σχετικά με τα επισκεπτήρια του στρατού. Το αγόρι μου υπηρετεί στις ΕΔ και θα είναι μέσα την ημέρα των Χριστουγέννων. Γίνεται επισκεπτήριο τότε; Μήπως συνηθίζεται αυτή τη μέρα να πηγαίνουν κάποια αγαπημένα πρόσωπα των φαντάρων για να τους δουν; Ίσως λόγω της ημέρας τα πράγματα είναι πιο χαλαρά και επιτρέπεται να πας στο στρατόπεδο χωρίς να σου κάνει κάποιος "παρατήρηση"... ; Το να ρωτήσω το αγόρι μου ευθέως δεν παίζει σαν επιλογή γιατί θα είναι "επίσκεψη-έκπληξη"! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Είναι άσχημα τα Χριστούγεννα χωρίς τον άνθρωπο σου.Εικόνα

Πολίτης

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Πολίτης »

Καλημέρα να ρωτήσω ο φίλος παρουσιάζεται Χίο. μετα από πόσες μέρες είναι η ορκωμοσία και κάτι επισκεπτήριο τι ώρες είναι;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης