Φυσική κατάσταση και σωματικές προϋποθέσεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Mike

Φυσική κατάσταση και σωματικές προϋποθέσεις

Δημοσίευση από Mike »

Γεια σας, θέλω να ρωτήσω για την επιλογή των ΛΟΚ.Μεθαύριο 9 Μαΐου παρουσιάζομαι Α. Καλινσκη

Όταν δήλωσα για ΛΟΚ ήμουν αρκετά κιλα ελαφρύτερος και σε σχετικά καλή φυσική κατάσταση δεν έκανα γυμναστική καθόλου αλλά ήμουν όλη μέρα στα χωράφια και στα μεροκάματα και πίστευα πως θα μπορούσα να ανταπεξελθω. Τώρα όμως είμαι στα 24 τελείωσε η αναβολή και στις 3 του μήνα ήρθε το χαρτί, δεν έχω την φυσικη κατασταση που είχα πριν 1μισι-2 χρόνια, λόγω σπουδών, του τύπου δουλείας που έκανα και άλλων καταστάσεων.

Πλέον είμαι 1.86 στα 112 κιλά, δεν μπορώ πλέον να κάνω καμψεις ή ελξεις λόγω βαρους και π παραμέλησης αλλά μπορώ να τρέχω και να περπατάω πορείες χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία κατά τα άλλα η υγεία μου είναι κομπλέ, αλλεργίες, σωματικά προβλήματα, θέματα με την όραση δεν έχω.

Τι πιθανότητες έχω να με δεχτούν με τα παραπάνω κιλά που έχω, επίσης θα με απορρίψουν απευθείας; Γιατί άμα θα ειμαι στο κέντρο 3-4 εβδομάδες τα κιλά θα τα χάσω και θα ξαναμπώ σε μια σχετική φόρμα, γιατί εύκολα βάζω και χάνω κιλα από μικρός, γι'αυτό και παχυνα τόσο σε 1μισι χρονο.

Θέλω πραγματικά και από μικρός ήθελα να υπηρετήσω στα ΛΟΚ

Kostaskokk

Φυσική κατάσταση και σωματικές προϋποθέσεις

Δημοσίευση από Kostaskokk »

Είμαι 18 χρόνων. Θέλω να μπω Νοέμβρη και να προσπαθήσω και για αλεξιπτωτα. Μπορούν οι 18αρηδες να ανταπεξελθουν στις ΕΔ και ειδικά στα αλεξίπτωτα; Επίσης τι συμβουλή θα μου δίνατε;
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Φυσική κατάσταση και σωματικές προϋποθέσεις

Δημοσίευση από ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ »

Καλησπέρα, είμαι 1,86 και ζυγιζω αυτη την στιγμη γυρω στα 104 κιλα, ασχολουμαι χρονια με πολεμικές τεχνες και πρωταθλητισμό το λίπος μου ειναι χαμηλά, υπαρχει περιπτωση να με κοψουν μονο και μονο για τα κιλά ;
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Φυσική κατάσταση και σωματικές προϋποθέσεις

Δημοσίευση από greenalexyo »

Αν μπορείτε να πάρετε 40 κάμψεις,6 έλξεις,50 κοιλιακούς και να τρέξετε. Τότε δεν εχει σημασία το βάρος σας.
mpampis

Φυσική κατάσταση και σωματικές προϋποθέσεις

Δημοσίευση από mpampis »

greenalexyo έγραψε:Αν μπορείτε να πάρετε 40 κάμψεις,6 έλξεις,50 κοιλιακούς και να τρέξετε. Τότε δεν εχει σημασία το βάρος σας.


ελξεις με τι λαβη;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες