Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από lolita »

illy ναι γμτ 2η φορα τα ιδια παλι, νομικα δεν υπαρχει περιπτωση να κινηθω γτ δεν εχω λογο, ασε που βαρεθηκα κιολας, θα κρατησω τα λεφτουδακια μου και θα παρω τσαντουλα gucci να πιασει και τοποΕικόναΕικόνα
α! Η κοπελα που αναφερεις για το υψος λογικα πραγματα, αυτα τα ειδα κ εγω να συμβαινουν μπροστα μου, κ 300κιλα να σαι αν εχεις βυσμα ολα γινονται, αυτα ειναι τα γνωστα ομως και παρολο που ειμαι διπλοκομενη θα λεγα ας μην δινουμε την εντυπωση σε παιδια που σκεφτονται να δωσουν για 1φορα οτι αν δεν εχουν δοντι δεν μπαινουν και τους κοβουμε τα φτερα, μην υπερβαλουμε δλδ

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Καλα ενταξει νομιζω πως ολοι ειναι υποψιασμενοι οσον αφορα το βυσμα δεν τιθεται θεμα!
Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Αν εμπενα κι εγω με τους επιλαχοντες αυτους 8α εφτιαχνα τωρα τα πραγματακια (χαχα) Μου για ταξιδακι δε 8α ασχολιομουν εδω οπως το κανουν ΟΛΟΙ (σχεδον) οι επιτυχοντες
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από lolita »

Μαρίνα1 έγραψε:
lolita έγραψε:
Μαρίνα1 έγραψε: Ωραια μπηκαν αξιοκρατικά! Κανε μια περιηγηση στα θεματα για τους ΕΠΟΠ από τοτε που βγηκαν τα αποτελεσματα επιλαχοντων και Μας ξαναλες τη γνώμη σου, φιλε μου!

διαβαζω κι εγω αυτα που λενε διαφορα παιδια εδω μεσα, αλλα
δεν τα πολυπιστευω γτ δεν τους γνωριζω για να ξερω οτι λενε την αληθεια!
για τον θεσμο αυτο προσωπικα ξερω παιδια που εχουν μπει με σπρωξιμο αλλα και αλλα με την αξια τους, δεν γνωριζω καποιον ομως με τα 900 κ 1000 του μορια και να μην μπηκε
Και ομως εσυ μπορει να μην ξερεις κάποιον αλλα εγω ξερω!

Και να σου πω κατι σε μια προκήρυξη που το μεγαλύτερο βαθμό που μπορεις να παρεις ειναι 450 από πτυχιο,160 από Προφισιενσι και 200 από συνεντευξη, που συνολικά με το μαξιμουμ των μοριων μας κάνει 810. Και που δεν σου πιανουν καθολου ευκολα την προυπηρεσια σουτ, οπως εγινε και με εμενα πως μπορει να μαζευουν οσοι μπηκαν πανω από 1000 μόρια.

Μην κουφαθούμε κιολας. Αν κάποιος ειχε τοσο μεγαλη και καλή προυπηρεσια στα οικονομικά για παραδειγμα, θα τα παρατούσε για να πάει ΕΠΟΠ ή θα κοιτούσε να βολευτει σε κανενα γραφειο!

Ολα μου βρωμάνε και οπου υπάρχει καπνος, υπάρχει και φωτια.

η προυπηρεσια μετραει, δεν ξερω γιατι δεν μετρησανε την δικια σου, επικυρωσες ολα τα χαρτια σου ενα ενα; Αυτο για τα 1000μορια απορω κ εγω, δεν ξερω τι παιζει εκει
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

IRIS έγραψε:Αν εμπενα κι εγω με τους επιλαχοντες αυτους 8α εφτιαχνα τωρα τα πραγματακια (χαχα) Μου για ταξιδακι δε 8α ασχολιομουν εδω οπως το κανουν ΟΛΟΙ (σχεδον) οι επιτυχοντες


ποια ειδικοτητα ειχες δηλωσει φιλε μου;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν εχεις κανει θητεία ακομη; Ο φιλος σου τι σου λεει; Πως του φαινεται; Πες μας εντυπωσεις!
Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Το παιδι περασε στην ειδικοτητα με 595 μορια. Τωρα αν εχει καποιος περισσοτερα και ειναι εξω απ την ειδηκοτητα αυτη Τοτε ας βγει να το πει.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ναι εγω αλλο σε ρωτησα ομως αλλα τελος παντων
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από lolita »

Ρε ιρις ο φιλος σου εποπ ειναι το υψηλο προσωπο;
ειμαστε τελειως εκτος θεματος η μου φαινεται; Πανε παλι τα μνματακια μ!Εικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

IRIS έγραψε:Τι να σου πω ρε φιλε μου η κατασταση ειναι τραγικη. Οι περισσοτεροι κουλοι ειναι εκει μεσα ασε που υπαρχουν και τρελα βυσματα τα οποια δε σηκωνουν τπτ (εγω ειμαι και αλλος κανεις). Και επιπλεον υπαρχουν και ατομα πρεζακια οι οποιοι ειναι αοπλοι, δεν εχουν ορκιστει και εχουν και δικασιμες αποφασεις απο εξω. Αυτοι εχουν 8ειο στην κορωνη και μαλλον τους κρατανε μεσα να τους κανουν δωρεαν απεξαρτιση. Χιχι



Οτι δηλαδη και με το φανταριλικι, καθε καρυδιας καρυδι!

Υπομονη φιλε μου δε θα μεινει και για πολυ μεσα!

Μολις ορκιστει και παρει την μεταθεσουλα του για την μοναδα θα νοικιασει και ενα σπιτακι και θα την παλευει ανετα και ωραια!

θα κανει την υπηρεσια του και μετα ουτε γατα ουτε ζημια, παλι σπιτακι του!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

lolita έγραψε:Ρε ιρις ο φιλος σου εποπ ειναι το υψηλο προσωπο;
ειμαστε τελειως εκτος θεματος η μου φαινεται; Πανε παλι τα μνματακια μ!Εικόνα


Εικόνα Εικόνα
Εικόνα
Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ. Ειναι δυνατον βρε λολιτα κοριτσι μου ο φιλος μου να ειναι το υψηλο προσωπο; ΚΑΜΙΑ σχεση. Αν δεις ποιο πανω γραφω οτι ενημερωνομαι και απο αλλου (απο αυτο το υψηλο προσωπο) που ειναι μεσα σε ολα τα πραγματα.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

illy μου μπορεις να μου δωσεις τις 2 ειδικοτητες που ειναι αμεταθετες και αφορουν τα αλεξιπτωτα λιγο παλι; Εαν σου ειναι ευκολο
Anonymous

Αποτελέσματα Επιλαχόντων ΕΠΟΠ ΣΞ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ηθελα να ρωτησω αν ανακοινωθηκαν καπου τα ονοματα της δευτερης σειρας επιλαχοντων. Μπαινω στο site του ΓΕΣ και δεν βγαζει την αναζητηση; Αν σε παρουν σε ειδοποιουν και τηλεφωνικα η με καποιον αλλον τροπο εκτος του internet;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες