Καμάκια

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Jim447
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2016 12:41 am
Επικοινωνία:

Καμάκια

Δημοσίευση από Jim447 »

Ο ίδιος είμαι 16 ετών και καθώς μεγαλώνω σε αυτήν την κοινωνία βλέπω τους "συχγρονους" τρόπους προσεγγισης ενος συντρόφου. Σχεδον παντα περιλαμβανεται η χρήση της τεχνολογιας, πιο συχνα με μηνυματα.
Δεν μιλαω για το πως εξελίσεται μια σχεση αλλα για το πρώτο βημα σε μια γνωριμια.
Μου εχει δημιουργηθει μια εικονα απο παλιες ταινιες ειδικα και απο αλλου πως παλια, αν σαρεζε μια κοπελα, πηγαινες και της μιλουσες, ησουν πιο ξεκαθαρος με τις προθεσεις σου, τωρα μου φενεται, την ψαχνεις πρωτα στα φειςμπουκ ή την βρισκεις εξ αρχης απο εκει και μετα μιλατε απο κοντα.
Για να το πω πιο απλα ακομη αν γινεται, πειτε να ακουσουμε και εμεις οι νεοτεροι για το πως γινοταν η "δουλεια" καποτεΕικόνα

Ενας λογος που το κανω θεμα εδω στο φορουμ ειναι επειδη η πραξη του να πας να την πεσεις σε καποια που δεν ξερεις καθολου θεωρειται ως βεβαιη αποτυχια, γι'αυτο προτιμαται να προηγηθει μια ηλεκτρονικου τυπου γνωριμια πρωτα.
🇬🇷 ΑΡΧΕΣΘΑΙ ΜΑΘΩΝ ΑΡΧΕΙΝ ΕΠΙΣΤΗΣΕΙ🇬🇷
Άβαταρ μέλους
greenalexyo
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2015 2:14 pm
Επικοινωνία:

Καμάκια

Δημοσίευση από greenalexyo »

Δεν ξερω ποσο σχετικο ειναι με τον στρατο, αλλα πιστευω οτι προτιμουν οι γυναικες να πας απο κοντα και να μιλησεις, βεβαια εαν εσυ εισαι ο κλασσικος γυπας που δεν εχει δει γυναικα και πας και της πεις τιποτα περιεργο, λογικο ειναι να σε στειλει : Ρ
Άβαταρ μέλους
Κρισναμουρτι
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 23, 2017 2:59 pm
Επικοινωνία:

Καμάκια

Δημοσίευση από Κρισναμουρτι »

greenalexyo έγραψε:Δεν ξερω ποσο σχετικο ειναι με τον στρατο, αλλα πιστευω οτι προτιμουν οι γυναικες να πας απο κοντα και να μιλησεις, βεβαια εαν εσυ εισαι ο κλασσικος γυπας που δεν εχει δει γυναικα και πας και της πεις τιποτα περιεργο, λογικο ειναι να σε στειλει : Ρ
αυτοι οι γυπες χαλανε την πιατσα δυστηχως
Δεν είναι δείγμα υγείας να είσαι καλά προσαρμοσμένος σε μια βαθιά άρρωστη κοινωνία.
Άβαταρ μέλους
aeronut
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 3:50 pm
Επικοινωνία:

Καμάκια

Δημοσίευση από aeronut »

Έχω κάτι φίλους που χώνονται παντού μέσω ΦΒ και έξω είναι χέστες. Ευτυχώς στην κρήτη έχουμε και τις μαντινάδες που κάνουν τη ζωή λίγο πιο εύκολη. Αυτό που χαλάει την πιάτσα ειναι τα (αντι) κοινωνικά δίκτυα. Πλέον θα σε κοιτάνε περίεργα όταν μιλάς σε κάποιον που δέ γνωρίζεστε. Επειδή είμαι στο Βέλγιο τώρα και η κατάσταση είναι τραγική, μπορώ να δώ πού οδηγείται και η Ελλάδα, μια χώρα με ταπεραμέντο που δέν της αξίζει τέτοιος ξεπεσμός. Και στην Ελλάδα τώρα μιλάς σε γκόμενα και άμα αξιωθεί σου απαντάει με "ναι " και "όχι". Σε κανένα κουίζ παίζεις μωρη;
Δυστυχώς το πρόβλημα δέν είναι μόνο σεξουαλικό, αλλά προέρχεται από τη γενική παθητικοποίηση του σύγχρονου ατόμου. Κάποια μέρα θα γίνει επανάσταση κατά του ίντερνετ, να το θυμάστε.
GET TO THE CHOPPA!!! ;P
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες