Επιτυχόντες ΑΣΕΙ/ΑΣΣΥ (2016)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ/ΑΣΣΥ (2016)

Δημοσίευση από Terminator »

Εδώ θα συζητήσετε όσοι έίστε επιτυχόντες στρατιωτικών σχολών σχετικά με τα δικαιολογητικά κατάταξης και θα βρείτε συμφοιτητές στην σχολή που περάσατε.
Bασίλης

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ/ΑΣΣΥ (2016)

Δημοσίευση από Bασίλης »

ΣΤΥΑ. Γνωρίζουμε ημ/νια κατάταξης; Υπάρχει συγκοινωνία για Αθήνα; Δικαιολογητικά κατάταξης, που πρέπει να κοιτάξω; Τι πρέπει να πάρω μαζί μου την ημέρα κατάταξης?
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ/ΑΣΣΥ (2016)

Δημοσίευση από Terminator »

Εξυπηρετεί ο προαστιακός σιδηρόδρομος το δρομολόγιο Πειραιά-Χαλκίδα που σε αφήνει στην στάση Δεκέλεια ακριβώς 100-150 μέτρα απο την αεροπορική βάση και οχι δεν έχει βγει μεχρι στιγμής κάποια ανακοίνωση οπότε αναμένουμε. Τα δικαιολογητικά αναγράφονται στην προκήρυξη και είναι :1) φωτοαντίγραφο απολυτηρίου (απο τα ΚΕΠ)

2) υπεύθυνη δήλωση του νόμου 105 οτι δεν είναι γραμμένοι σε αλλο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή εφόσον δεν έίναι να φέρουν βεβαίωση διαγραφής απο το πανεπιστημιακό τμήμα (απαιτείται γνήσιο υπογραφής στην υπεύθυνη δήλωση)

3) αστυνομική ταυτότητα

4) διαβατήριο (αν έχεις)

5) βεβαίωση του ασφαλιστικού τομέα που ανήκατε οτι εχετε παραδώσει το βιβλιάριο ή αλλιώς υπεύθυνη δήλωση οτι δεν είστε κάτοχοι τέτοιου βιβλιαρίου (απαιτείται γνήσιο υπογραφής στην υπεύθυνη δήλωση)

6) ΑΦΜ σε επίσημο κρατικό Έγγραφο (εαν δεν έχεις παίρνεις ταυτότητα πας στην τοπική ΔΟΥ και βγάζεις ΑΦΜ άμεσα)

7) βεβαίωση ΑΜΚΑ ή οποιοδήποτε επίσημο εγγραφο που αναγράφει το ΑΜΚΑ σου

8) αντίγραφο της πρώτης σελίδας βιβλιαρίου (εαν δεν έχεις τότε θα πρέπει πρώτα να καταταχθείς να λάβεις βεβαίωση οτι είσαι σπουδαστής και ύστερα να πας να ανοίξεις λογαριασμό σε οποιαδήποτε τράπεζα)

9) αριθμό ασφαλισμένου (ΑΜΑ) ΙΚΑ (φωτοαντίγραφο βιβλιαρίου ή άλλο επίσημο έγγραφο του ΙΚΑ που να τον αναγράφει)

Υ. Γ Οι επιτυχόντες ΣΙ πρέπει να καταθέσουν υποχρεωτικά μεταφρασμένα τα πτυχία αγγλικών τους!

Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ/ΑΣΣΥ (2016)

Δημοσίευση από Terminator »

Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων-κατάταξη 12/9/16 07:30Σχολή Ικάρων-19/9/2016 08:00

Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών-19/9/16 08:00

Σχολή Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας-21/9/16 08:00

Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών-12/9/16 07:30

Καλή κατάταξη σε όλους και όλες τους/τις επιτυχόντες/επιτυχούσες

Guest

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ/ΑΣΣΥ (2016)

Δημοσίευση από Guest »

Να ρωτήσω, την Δευτέρα παρουσιάζομαι στην Βάρη και θα ήθελα να μάθω τι ισχύει για τα κινητά. Ξέρω ότι δεν επιτρέπεται να έχουν κάμερα αλλα άμα πάω με ενα που εχει, γίνεται να μου το κατασχέσουν και να μου το δώσουν στην πρώτη μου έξοδο;
ImperatorIoannes
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 26, 2016 11:48 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ/ΑΣΣΥ (2016)

Δημοσίευση από ImperatorIoannes »

Καλή κατάταξη σε όλους του επιτυχόντες.
Καλή τύχη μέσα στην σχολή.
Οι ήρωες ποτέ δεν πεθαίνουν, αλλά πέφτουν και το χώμα, με το να πίνει το αίμα τους, τους ξαναγεννά.
Terminator
Α/ΓΕΑ
Α/ΓΕΑ
Δημοσιεύσεις: 1857
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 11, 2011 3:04 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ/ΑΣΣΥ (2016)

Δημοσίευση από Terminator »

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις τηλεκάρτες μιας και η σχολή διαθέτει καρτοτηλέφωνα και όταν γίνει το επισκεπτήριο κατά τον Οκτώμβριο σου φέρνουν οι γονείς σου ενα φθηνό κινητό χωρίς κάμερα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες