ΑΕΝ Ασπροπύργου (Π - Μ) - Γενικές Πληροφορίες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Καλαμοος
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Σεπ 26, 2017 5:21 pm
Τοποθεσία: Πολίτης
Επικοινωνία:

ΑΕΝ Ασπροπύργου (Π - Μ) - Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από Καλαμοος »

Καλησπέρα είμαι μαθητής επαλ γ λυκείου έχω διαλέξει τομέα ναυτικό στο σχολείο ενδιαφέρομαι για πλοίαρχος. Η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει κάποια κακά σχόλια σχετικά με τη σχολή Ασπρόπυργου από γνωστούς. Η ερώτηση μου είναι πως είναι η κατάσταση μέσα σε αυτή τη σχολή; Οι καθηγητές βοηθάνε; Οι μαθητές έχουν καλή συμπεριφορά; Τα κτίρια είναι σε καλή κατάσταση; Και τέλος υπάρχει γυμναστήριο μέσα στη σχολή; (ρωτάω γιατί ασχολούμαι χρόνια με τη γυμναστική) Ευχαριστώ προκαταβολικά για όποιον απαντήσει και συγχαρητήρια για την δουλειά που κάνετε στο φόρουμ βοηθάτε πολύ κόσμο
PRODEATOR
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: Τρί Μάιος 24, 2011 12:30 am
Τοποθεσία: Γ' ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

ΑΕΝ Ασπροπύργου (Π - Μ) - Γενικές Πληροφορίες

Δημοσίευση από PRODEATOR »

Καλαμοος έγραψε:Καλησπέρα είμαι μαθητής επαλ γ λυκείου έχω διαλέξει τομέα ναυτικό στο σχολείο ενδιαφέρομαι για πλοίαρχος. Η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει κάποια κακά σχόλια σχετικά με τη σχολή Ασπρόπυργου από γνωστούς. Η ερώτηση μου είναι πως είναι η κατάσταση μέσα σε αυτή τη σχολή; Οι καθηγητές βοηθάνε; Οι μαθητές έχουν καλή συμπεριφορά; Τα κτίρια είναι σε καλή κατάσταση; Και τέλος υπάρχει γυμναστήριο μέσα στη σχολή; (ρωτάω γιατί ασχολούμαι χρόνια με τη γυμναστική) Ευχαριστώ προκαταβολικά για όποιον απαντήσει και συγχαρητήρια για την δουλειά που κάνετε στο φόρουμ βοηθάτε πολύ κόσμο


Φίλε μου αν και ήμουν το πρώτο εξάμηνο ασπρόπυργο μηχανικών όμως μπορώ να σου λύσω μερικές απορίες. Σαν θέματα κτηρίου δεν έίναι και ότι καλύτερο να μην πω κάτι χειρότερο. Είναι η σχολή με τα περισσότερα άτομα και οι καθηγητές δεν βοηθάνε με την άποψη πως προσωπικά δεν ξέρουν ποιος έισαι εκτός απο σπάνιες περιπτωσεις και δεν προσαρμόζονται στο επίπεδο των μαθητών παρά διδάσκουν πάντα την προβλεπόμενη ύλη. Από φίλους πλοίαρχους πάντως ξέρω πως υπάρχουν καθηγητές που προσαρμόζονται κάπως στο επίπεδο των μαθητών κάτι που για τη μηχανικών δεν ίσχυε. Τώρα βέβαια καθηγητές πάνε και έρχονται και δεν μπορείς να πεις κάτι απόλυτα. Γυμναστήριο δεν υπάρχει γτ πας μόνο για μάθημα και φευγεις δν έχεις εστίες δηλαδή. Όσοι μένουν αθήνα για μένα συμφέρει να πάνε ασπρόπυργο για να είναι δίπλα στο σπίτι τους (όπως κ γίνεται δηλαδή)

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης