Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2013)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Talaipwros
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Αύγ 21, 2013 3:55 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2013)

Δημοσίευση από Talaipwros »

Καλησπέρα σας. Συγχαρητήρια για το forum ! Εχω χάσει τους γονείς μου σε τροχαίο εδώ και 3,5 χρόνια και έχω πάρει από τότε 2 αναβολές λόγο ψυχολογικών προβλημάτων (ανχώδεις διαταραχές). Σε 2 βδομάδες είναι να παρουσιαστώ θήβα αλλά μένω μόνιμα Μεσολογγι όπου και παρακολουθούμαι από δημόσιο γιατρό. Τις προηγούμενες 2 αναβολές μου τις πήρα μέσο του φρουραρχείου Αθηνών. Αυτή τη φορά σκέφτομαι να μην ταλαιπωρη8ώ με ταξίδια και έξοδα... Ήθελα να ρωτήσω εφόσον το φρουραρχείο Μεσολογγίου με δεχτεί, ποιό είναι το πιο κοντινό στρατιωτικό νοσοκομείο; Έχω ακύσει για Γιάννενα; Ισχύει; Ευχαριστώ
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2013)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Το πιο κοντινό νοσοκομείο είναι στα Ιωάννινα.
Αλεξανδρος

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2013)

Δημοσίευση από Αλεξανδρος »

Καλημέρα! Σήμερα πήγα να κάνω την διαδικασία για απαλλαγή στο φρουραρχείο. Με είπαν να πάω στο στρατιωτικό νοσοκομείο αλλά την γνωμάτευση να την πάω την Δευτέρα στο φρουραρχείο και όχι την ίδια μέρα όπως γράψατε πιο πάνω. Γιατί αυτό; Στο νοσοκομείο πήγα κανονικά, βγήκα ι5 και έχω την γνωμάτευση του γιατρού τώρα σπίτι μου. Οπότε να πάω Δευτέρα φρουραρχείο;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2013)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Τι γιατί αυτό; Σ/Κ είναι κλειστά, από Δευτέρα πάλι.
Αλεξανδρος

Αναβολή - απαλλαγή στο Φρουραρχείο (2013)

Δημοσίευση από Αλεξανδρος »

Ααα δεν το ήξερα. Απλά επειδή είχατε γράψει ότι την γνωμάτευση την πάμε την ίδια μέρα πίσω στο φρουραρχείο. Ίσως υπέθεσαν ότι δεν θα προλάβαινα. Εν πάσει περιπτώσει θα την πάω την Δευτέρα. Σας ευχαριστώ!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες