Γηπεδο ΑΕΚ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
pao-13
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 30, 2013 2:09 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από pao-13 »

http://www.defence-point.gr/news/?p=88680 Για να δουμε τι εχετε να πειτε...
costasss
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 24, 2009 2:13 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από costasss »

Εγω ένα έχω να πω ότι γεμίσαμε γηπεδα, της ΑΕΚ... Του ΠΑΟ... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από yandr »

Εγώ πάντως λέω ότι παρακολούθησα το βίντεο και παρόλο που μία ιστορική αναφορά δεν θα με ενοχλούσε (θα έλεγα ότι ήταν επιβεβλημένη), αυτό το πράγμα ήταν τρομερά υπερβολικό.

Πάλι καλά που δεν γράφει στην κεντρική είσοδο "Πάλι με χρόνια με καιρούς - πάλι δικιά μας θα 'ναι".Άλλο να τιμάς την καταγωγή και τις παραδόσεις και άλλο να εκμεταλλεύεσαι τυχόν εθνικιστικά συναισθήματα για να προωθήσεις γήπεδα.

Σε κάθε περίπτωση, επειδή είδα και ναό έξω από το γήπεδο αντί για τα παραδοσιακά καταστήματα, και επειδή δεν το έχω παρακολουθήσει το θέμα, το γήπεδο θα χτιστεί στο ίδιο σημείο; Γιατί εγώ θυμάμαι ότι το μόνιμο πρόβλημα ήταν ότι ο χώρος δεν επαρκούσε για γήπεδο άνω των 25-30.000 θέσεων και τώρα βλέπω και εκκλησίες μέσα στα σχέδια.

Άβαταρ μέλους
Johnny_Lawrence
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Μάιος 08, 2012 3:43 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από Johnny_Lawrence »

Το έχουν ξευτιλίσει εκεί το θέμα με το γήπεδο. Αγγίζουν τα όρια του κιτς και δεν αρμόζει στην ΑΕΚ...
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από Signaller »

yandr έγραψε:Εγώ πάντως λέω ότι παρακολούθησα το βίντεο και παρόλο που μία ιστορική αναφορά δεν θα με ενοχλούσε (θα έλεγα ότι ήταν επιβεβλημένη), αυτό το πράγμα ήταν τρομερά υπερβολικό.

Πάλι καλά που δεν γράφει στην κεντρική είσοδο "Πάλι με χρόνια με καιρούς - πάλι δικιά μας θα 'ναι".Άλλο να τιμάς την καταγωγή και τις παραδόσεις και άλλο να εκμεταλλεύεσαι τυχόν εθνικιστικά συναισθήματα για να προωθήσεις γήπεδα.

Σε κάθε περίπτωση, επειδή είδα και ναό έξω από το γήπεδο αντί για τα παραδοσιακά καταστήματα, και επειδή δεν το έχω παρακολουθήσει το θέμα, το γήπεδο θα χτιστεί στο ίδιο σημείο; Γιατί εγώ θυμάμαι ότι το μόνιμο πρόβλημα ήταν ότι ο χώρος δεν επαρκούσε για γήπεδο άνω των 25-30.000 θέσεων και τώρα βλέπω και εκκλησίες μέσα στα σχέδια.



Πολύ σωστά. Και η γραφικότητα έχει τα όριά της. Και προσωπικά διαφωνώ και με το όνομα. Αγια-Σοφιά είναι μια. Ας το πούνε κάπως αλλιώς (Ιππόδρομο Εικόνα)
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Άβαταρ μέλους
pao-13
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 30, 2013 2:09 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από pao-13 »

Ο καιρος θα δειξει αν αυτό το εργο θα μεινει στα λογια ή αν θα προχωρησει
Άβαταρ μέλους
Johnaros7
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 18, 2014 6:29 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από Johnaros7 »

pao-13 έγραψε:Ο καιρος θα δειξει αν αυτό το εργο θα μεινει στα λογια ή αν θα προχωρησει


Γιατί να μην προχωρήσει φίλος; Ειδικά όταν υπάρχει ισχυρό πρόσωπο (τίγρης) σε αντίθεση με εμάς στον ΠΑΟ... Εικόνα. Ακόμα και η Λάρισα έκανε γήπεδο.

Πολλοί σκέφτονται ότι θα σκαλώσει όπως του ΠΑΟ αλλά το γήπεδο στον Βοτανικό δεν έγινε γιατί αυτή η υπόθεση έχει πολύ παρασκήνιο απο πίσω...

Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από Signaller »

Johnaros7 έγραψε:
pao-13 έγραψε:Ο καιρος θα δειξει αν αυτό το εργο θα μεινει στα λογια ή αν θα προχωρησει


Γιατί να μην προχωρήσει φίλος; Ειδικά όταν υπάρχει ισχυρό πρόσωπο (τίγρης) σε αντίθεση με εμάς στον ΠΑΟ... Εικόνα. Ακόμα και η Λάρισα έκανε γήπεδο.

Πολλοί σκέφτονται ότι θα σκαλώσει όπως του ΠΑΟ αλλά το γήπεδο στον Βοτανικό δεν έγινε γιατί αυτή η υπόθεση έχει πολύ παρασκήνιο απο πίσω...



Αν υπάρχει ισχυρός παράγοντας από πίσω, όλα προχωράνε
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από D.Y.K »

Τώρα που κατεβαίνει ο Παυλής για Δημοτικός Σύμβουλος όλα θα μπουν σε μία σειρά Εικόνα
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Γηπεδο ΑΕΚ

Δημοσίευση από Signaller »

D.Y.K έγραψε: Τώρα που κατεβαίνει ο Παυλής για Δημοτικός Σύμβουλος όλα θα μπουν σε μία σειρά Εικόνα
Εγώ σου λέω ότι θα βγει και πρώτος σε σταυρούς Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες