Έχασα το χαρτί της αναβολής

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
errikos21
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Οκτ 26, 2009 4:51 pm
Τοποθεσία: φφφφφφ
Επικοινωνία:

Έχασα το χαρτί της αναβολής

Δημοσίευση από errikos21 »

Παιδία υπάρχει το εξής πρόβλημα, έχω χάσει το χαρτί της αναβολής και το πήρα είδηση τώρά που θέλω να την κόψω. Τι επιπτώσεις έχω σε αυτή την περίπτωση και τι πρέπει να κάνω; Ωστόσο προλαβαίνω να κάνω διακοπή για να μπω Φεβρουάριο; Ευχαριστώ.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Έχασα το χαρτί της αναβολής

Δημοσίευση από Rafale »

errikos21 έγραψε: Παιδία υπάρχει το εξής πρόβλημα, έχω χάσει το χαρτί της αναβολής και το πήρα είδηση τώρά που θέλω να την κόψω. Τι επιπτώσεις έχω σε αυτή την περίπτωση και τι πρέπει να κάνω; Ωστόσο προλαβαίνω να κάνω διακοπή για να μπω Φεβρουάριο; Ευχαριστώ. Πα

Παρε τα υπολοιπα χαρτια οτι εχεις να καταθεσεις και μην ανησυχεις για το χαρτι που εχασες!
Άβαταρ μέλους
DinosV
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: Παρ Οκτ 09, 2009 10:14 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Έχασα το χαρτί της αναβολής

Δημοσίευση από DinosV »

Παιδες αν μαθετε κατι γραψ'τε το διοτι το εχω χασει κ εγω αλλα απο την αλλη δεν νομιζω να χρειαστει κ πουθενα κιολας.
Anonymous

Έχασα το χαρτί της αναβολής

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδες αν μαθετε κατι γραψ'τε το διοτι το εχω χασει κ εγω αλλα απο την αλλη δεν νομιζω να χρειαστει κ πουθενα κιολας.
δε τρέχει τπτ. Εγω το '06 εκανα αναβολή και μετα εχασα το χαρτι. Το καλοκαιρι πηρα βεβαίωση σπουδων και ολα οκ!Εικόνα
Δημήτρης

Έχασα το χαρτί της αναβολής

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Καλησπέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να μάθω πότε λήγει η αναβολή μου (δεν βρίσκω το χαρτί της αναβολής) χωρίς να πάω αυτοπροσώπως στο στρατολογικό γραφείο. Αν γίνεται πχ μέσω internet.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Έχασα το χαρτί της αναβολής

Δημοσίευση από dn24 »

Δημήτρης έγραψε:Καλησπέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να μάθω πότε λήγει η αναβολή μου (δεν βρίσκω το χαρτί της αναβολής) χωρίς να πάω αυτοπροσώπως στο στρατολογικό γραφείο. Αν γίνεται πχ μέσω internet.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων



Καλησπέρα και σε εσένα Δημήτρη. Αρχικά κάνε ένα τηλ. Στο ΚΕΠ μήπως απο εκεί υπάρχει δικαίωμα επανέκδοσης, όμως απο το site του ΚΕΠ που κοίταξα προς εξυπηρέτηση σου δεν αναφέρει πως εξυπηρετούν για κάτι τέτοιο, όμως για να είσαι σίγουρος κάνε ενα τηλ. Επίσης μπορείς να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά με το αρμόδιο στρατολογικό σου γραφείο, θα σε εξυπηρετήσουν.

Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες