Γκομενοδουλειές!

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
thanos123
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 432
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 12:25 am
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από thanos123 »

Τι γνώμη θες ρε συ φίλε... Την έκανες την παπαριά σου. Σ αυτά ούτε απόψεις ούτε συμβουλές μετράνε.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από D.Y.K »

stam88 έγραψε:Το αν είσαι ομορφόπαιδο δε πολυπαίζει ρόλο... Εξάλλου το χουμε πει πολλές φορές, δε @@νε οι ωραίοι αλλά οι τολμηροί και οι χιουμορίστες!(και αυτά τα λέει κάποιος εξίσου ωραίος με τον από πάνω Εικόνα)

Θέλω αντρικές γνώμες για ένα θέμα μου: Θα μιλήσω με λέξεις κλειδιά!

Δυνατή σχέση 2 ετών, στο 5μηνο τσακωθήκαμε ένα καλοκαίρι δε μιλιόμασταν 2 βδομάδες, πήγα και έβγαλα τα μάτια μου με κοινή γνωστή, κάποιο ποδάρι έσπασε και το'μαθε, δεν μου είπε κουβέντα για ένα χρόνο αλλά πέταγε σπόντες περιμένοντας να το παραδεχτώ! Εγώ φυσικά κινέζος! Κάποια στιγμή έσκασε που το κράταγε μέσα της και έγινε της Βοζνίας-Ερζεγοβίνης. Το θεώρησε κέρατο ενώ εγώ όχι γιατί ήμασταν τσακωμένοι, εκείνη λέει γιατί δεν το ξεκαθάρισες πριν βγάλεις τα μάτια σου;

Εν πάσει περιπτώσει, την κυνήγησα 3 μήνες γιατί έδειχνε να θέλει αλλά ένιωθε προδομένη και @@κας. Έφαγα πολλά χαστούκια μέχρι και πρόσφατα που μου πε για πολλοστή φορά "τέλος", και από τότε αποτραβήχτηκα και δεν έχουμε καμία επαφή

Γνώμες, απόψεις, συμβουλές! Τα πάντα καλοδεχούμενα!Εικόνα



Έχω αντίστοιχη εμπειρία αλλά όχι με κοινή γνωστή! Τελικά το έμαθε δεν ξέρω πως (αν και είχαμε χωρίσει εκείνο το διάστημα) και στην πορεία και ενώ συνεχίσαμε να έχουμε επαφές μου έπρηζε τα καρύδια μόνιμα! Φυσικά ξέκοψα εγώ ο ίδιος από μόνος μου και συνέχισα μπροστά! Γνώμη μου; Συνέχισε τους πηδήκουλους! Δεν αξίζει Εικόνα

Άβαταρ μέλους
elias17
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 14, 2012 9:07 pm
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από elias17 »

Τα μηνυματα που λενε ειχα μια γκομενα και πηγα με τη φιλη και εκανα και ερανα ειναι μονο για δειξετε οτι ειστε γκομενιαριδες και γα... Δες η το αλλο που λετε μια συμβουλη ρε παιδια. Τι συμβουλη ρε; Ολοι εχουμε μυαλο και μπορουμε να σκεφτουμε ολα τα αλλα ειναι επιδειξη για να το παιξουμε αρχ... Τοι. Τι θελετε να σας φοναζουμε μπραβο και αξιος σαν τα τσονταδικα για να χαρειτε. Σαν 14χρονα κανετε ελεος.

συγνωμη και για την αθυροστομια μου.

Καλύτερα ένα εφιαλτικό τέλος παρά εφιάλτες δίχως τέλος (Matsch)
Άβαταρ μέλους
Johnny_Lawrence
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Μάιος 08, 2012 3:43 pm
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από Johnny_Lawrence »

Που να κάνει επίδειξη ρε φίλε; Σ ένα φόρουμ με το ψευδώνυμο ''stam88''
για να λέμε οι υπόλοιποι ''πωπω τι γ@μιάς που είναι ο stam88!''
stam88
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 06, 2013 1:58 pm
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από stam88 »

elias17 έγραψε:Τα μηνυματα που λενε ειχα μια γκομενα και πηγα με τη φιλη και εκανα και ερανα ειναι μονο για δειξετε οτι ειστε γκομενιαριδες και γα... Δες η το αλλο που λετε μια συμβουλη ρε παιδια. Τι συμβουλη ρε; Ολοι εχουμε μυαλο και μπορουμε να σκεφτουμε ολα τα αλλα ειναι επιδειξη για να το παιξουμε αρχ... Τοι. Τι θελετε να σας φοναζουμε μπραβο και αξιος σαν τα τσονταδικα για να χαρειτε. Σαν 14χρονα κανετε ελεος.

συγνωμη και για την αθυροστομια μου.



ΚΑΙ εκτός τόπου, ΚΑΙ εκτός χρόνου! Αν δεν μπορείς ούτε το όνομά σου να γράψεις σωστά τί περισσότερο να περιμένεις απ'τη ζωή; Εκτός και αν λέγεσαι Ελιάς απ'το ελαιοτριβείο του παππού σου... Το μόνο ελαφρυντικό που σου δίνω είναι η ηλικία σου, και για αυτό χρησιμοποιείς το 14χρονο σαν σημείο αναφοράς ανωριμότητας... Εγώ θα χρησιμοποιούσα το 17χρονο σαν σημείο αναφοράς, για να μη σου πω το 20χρονο και φας νήλα...

μαλακία έκανα και έχασα ένα σημαντικό πρόσωπο απ'τη ζωή μου, όλα τ'άλλα που λες είναι @@ριες...

Υ. Γ.(διαβάζουμε 2 φορές πριν γράψουμε για να μη λεμε ό, τι να'ναι Και γινόμαστε ρόμπες)

ΘΑ ΠΗΞΟΥΜΕ!!!
Άβαταρ μέλους
elias17
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 14, 2012 9:07 pm
Τοποθεσία: πολιτης
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από elias17 »

Πρωτον ανιδεε το elias ειναι το ονομα μου στα αγγλικα και δευτερον γιατι μας πριζεις τα πα... Ρια με την γκομενα σου που την εχασες. Τι θες να κλαψουμε και εμεις μαζι σου; Εικόνα. Ζητας και γνωμες για το θεμα σου αλλα θα μου πεις αν δεν εχεις μυαλο για βρεις τι θα κανεις ζητας συμβουλες απο το ιντερνετ.
Καλύτερα ένα εφιαλτικό τέλος παρά εφιάλτες δίχως τέλος (Matsch)
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από Signaller »

D.Y.K έγραψε: Γνώμη μου; Συνέχισε τους πηδήκουλους! Δεν αξίζει Εικόνα


Αθάνατη και διαχρονική συμβουλή Εικόνα
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Άβαταρ μέλους
samloxias
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 374
Εγγραφή: Τρί Φεβ 12, 2013 8:29 pm
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από samloxias »

Ποτές δεν βάζουμε τρίτους σ΄αυτά τα θέματα. Άλο τόσο και το ίντερνετ._
Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από aris 1943 »

Εγω δε μπορβ να καταλαβω τις γυναικες που ονειρευονται εναν αντρα γλυκο; Γινονται αυτα?
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
f13
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Αύγ 18, 2014 9:50 am
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από f13 »

aris 1943 έγραψε:Εγω δε μπορβ να καταλαβω τις γυναικες που ονειρευονται εναν αντρα γλυκο; Γινονται αυτα;


Γίνονται. Γίνονται... Εικόνα
Τι να θέλουμε άλλωστε κανέναν που να μας κάνει τη ζωή μας μαύρη;
Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από aris 1943 »

f13 έγραψε:
aris 1943 έγραψε:Εγω δε μπορβ να καταλαβω τις γυναικες που ονειρευονται εναν αντρα γλυκο; Γινονται αυτα;


Γίνονται. Γίνονται... Εικόνα
Τι να θέλουμε άλλωστε κανέναν που να μας κάνει τη ζωή μας μαύρη;
οχι δεν εννοουσα αυτο απλα να ειναι ποιο σοβαρος και οχι να μιλαει γαλιφιαρικα οπως το λεμε εμεις εδω λες και ειναι κανα μωροΕικόνα Πολυ το κανουν αυτοΕικόνα
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
f13
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Αύγ 18, 2014 9:50 am
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από f13 »

aris 1943 έγραψε: οχι δεν εννοουσα αυτο απλα να ειναι ποιο σοβαρος και οχι να μιλαει γαλιφιαρικα οπως το λεμε εμεις εδω λες και ειναι κανα μωροΕικόνα Πολυ το κανουν αυτοΕικόνα

Οταν είναι μόνο του ένα ζευγάρι καλό είναι να γίνεται αυτό.Εικόνα όχι συνέχεια φυσικά. Παραπάει.
Αλλωστε όλοι μας έχουμε ανάγκη απο λίγη τρυφερότητα. Σωστά;

Αλλά οταν ο άλλος σε χαρακτηρίζει συνεχώς και ιδιαίτερα μπροστά σε κόσμο κάπως, είναι λίγο σπαστικό!Εικόνα

Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από aris 1943 »

aris 1943 έγραψε: οχι δεν εννοουσα αυτο απλα να ειναι ποιο σοβαρος και οχι να μιλαει γαλιφιαρικα οπως το λεμε εμεις εδω λες και ειναι κανα μωροΕικόνα Πολυ το κανουν αυτοΕικόνα

Οταν είναι μόνο του ένα ζευγάρι καλό είναι να γίνεται αυτό.Εικόνα όχι συνέχεια φυσικά. Παραπάει.
Αλλωστε όλοι μας έχουμε ανάγκη απο λίγη τρυφερότητα. Σωστά;

Αλλά οταν ο άλλος σε χαρακτηρίζει συνεχώς και ιδιαίτερα μπροστά σε κόσμο κάπως, είναι λίγο σπαστικό!Εικόνα

[/QUOTE Εχεις δικιο αλλα εγω δε το χω και μονοι μας να ειμαστε παραδειγμα να πω ελα μωλο μου δωχμου ενα φιακι ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
f13
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ Αύγ 18, 2014 9:50 am
Επικοινωνία:

Γκομενοδουλειές!

Δημοσίευση από f13 »

Εχεις δικιο αλλα εγω δε το χω και μονοι μας να ειμαστε παραδειγμα να πω ελα μωλο μου δωχμου ενα φιακι ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Απαπα ποτέ δεν λες κάτι τέτοιο! Μπορείς απλά να αποκαλέσεις την κοπέλα σου με το υποκοριστικό του ονοματός της!
Και τι καλύτερο φυσικά αν δεν σου βγαίνει προφορικά να κάνεις πράξεις! Να την πάρεις αγκαλιά (όσο πιο σφιχτή τόσο πιο καλή), να την φιλήσεις, να της προσφέρεις ένα τριαντάφυλλο, θα τα καταλάβει -λογικά- όλα!Εικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες