Επιτυχόντες στη ΣΜΥ (Σειρά 2012)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Χάρης

Επιτυχόντες στη ΣΜΥ (Σειρά 2012)

Δημοσίευση από Χάρης »

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω ορισμένα πράγματα και θα ήθελα να μου απαντήσει κάποιος που πραγματικά ξέρει... Επειδή κατά πάσα πιθανότητα από Σεπτέμβριο θα είμαι μέσα στην σχολή, θα ήθελα να μάθω αν επιτρέπεται να πάρω μαζί μου στην σχολή δικά μου άρβυλα. Και εννοώ άρβυλα Ε. Σ και όχι κάποιας άλλης εταιρίας, γιατί τα έχω εδώ και καιρό (παίζω χρόνια Milsim Paintball) και έχουν μαλακώσει αρκετά... Θέλω δηλαδή να αποφύγω τις φουσκάλες που θα μου προκαλέσουν οι καινούργιες αρβύλες... Ακόμη, κατά την γνώμη ενός ήδη σπουδαστή της σχολής, τί στρατιωτικά ρούχα θα ήταν καλό να αγοράσω πριν μπω στην σχολή και σε τί ποσότητες; Φανελάκια, κάλτσες; Κάθε άποψη δεκτή... Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας...
σμΥ

Επιτυχόντες στη ΣΜΥ (Σειρά 2012)

Δημοσίευση από σμΥ »

Αν φερεις δικα σου αρβυλα θα στην πουνε τα δυαρια... Για φανελακια και τα λοιπα ειναι καλα να εχεις μαζι σου αρκετα... Και εμενα περισυ μου ελεγε η μανα μου παρε και της ελεγα αφου το η σχολη θα μας χορηγησει τι να τα κανω τα παραπανω; ! δεν ειχα δικαιο παρε οσα περισσοτερα μπορεις... Εκτος απο καλτσες εσωρουχα και ειδη προσωπικης καθαριοτητας δεν χρειαζεσαι κατι αλλο... ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΟΚ! )

touvvvvvvvvvv

Επιτυχόντες στη ΣΜΥ (Σειρά 2012)

Δημοσίευση από touvvvvvvvvvv »

Ελα σειρα μαζευτειτε ολοι εδω...
Αλέξης
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 12:51 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες στη ΣΜΥ (Σειρά 2012)

Δημοσίευση από Αλέξης »

Υγρα μαντηλακια πολλα να παρετε, σας μιλαω απο προσωπικη εμπειρια ;)

Και ενα ζευγαρακι πατους ανατομικους για τα αρβυλα... Θα χρειαστουν
Χάρης

Επιτυχόντες στη ΣΜΥ (Σειρά 2012)

Δημοσίευση από Χάρης »

Πού είναι η σειρά μας ρε παιδιά; Για να βλέπω παρουσίες!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες