Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ziogas191
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: Τετ Αύγ 26, 2009 2:02 pm
Επικοινωνία:

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από ziogas191 »

Πυροσβεστης, χωρις δευτερη σκεψη!Εικόνα
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από pantzos4 »

Πυροσβεστικη... Οχι απλα χωρις 2η σκεψη... Δν προλαβα να σκεφτω καν... Ασχετα π δν τ εκανα καν τ χαρτια μ διοτι δν μαζεβα εκει μορια... Αλλα πυροσβεστικη με 10000000000000
ΝΙΚΟΣ

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Πάντως όποιος μπει ειδικός φρουρός ή οπουδήποτε αλλού, θα πεινάσει...
Άβαταρ μέλους
expedition
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 332
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 15, 2011 2:55 am
Επικοινωνία:

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από expedition »

ΝΙΚΟΣ έγραψε:Πάντως όποιος μπει ειδικός φρουρός ή οπουδήποτε αλλού, θα πεινάσει...
Ενώ διαφορετικά θα πεθάνει. Οπότε τι επιλέγεις;
toro
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Πέμ Απρ 07, 2011 2:54 am
Επικοινωνία:

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από toro »

Ειδικος φρουρος βεβαια...
Άβαταρ μέλους
Akspoogy
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2011 8:25 pm
Τοποθεσία: Νιουφης
Επικοινωνία:

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από Akspoogy »

Προτειμω πυροσβεστικη κι εγω...
αλλα απ το να ειμαι ανεργος... Μια χαρα
θα μου αρεσε κ σαν ειδικος φρουρος
Άβαταρ μέλους
handballer
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 815
Εγγραφή: Δευ Απρ 04, 2011 1:32 am
Επικοινωνία:

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από handballer »

Αν ισχύσει τελικά αυτό του Σεφεαα για πριν τις γιορτές τότε παίζει και να μην έχουν προλάβει να ολοκληρωθούν οι διαδικασίες της Πυροσβεστικής. Τότε θέλει σκέψη, κρίση, σωστή επιλογή και θάρρος. Πόσοι άλλοι είναι στη θέση μου, δηλαδή επιτυχόντες και στα 2 σώματα. Καταθέστε απόψεις μελλοντικοί συνάδελφοι...
vagos

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από vagos »

handballer έγραψε:Αν ισχύσει τελικά αυτό του Σεφεαα για πριν τις γιορτές τότε παίζει και να μην έχουν προλάβει να ολοκληρωθούν οι διαδικασίες της Πυροσβεστικής. Τότε θέλει σκέψη, κρίση, σωστή επιλογή και θάρρος. Πόσοι άλλοι είναι στη θέση μου, δηλαδή επιτυχόντες και στα 2 σώματα. Καταθέστε απόψεις μελλοντικοί συνάδελφοι...
Από ότι είδα λίγο στους πίνακες, είναι αρκετοί. Και λογικά να το σκεφτείς, λίγοι θα είναι αυτοί που θα έκαναν τα χαρτιά τους μόνο σε μία απο τις δύο προκηρύξεις. Τώρα επειδή βρίσκομαι και εγώ στην θέση σου, η μόνη περίπτωση που θα πάω Ε. Φ είναι αν κάτι πάει στραβά με την προκήρυξη της πυροσβεστικής. Το θέμα είναι πως δεν ξέρω αν θα πάω στην σχολή των Ε. Φ και φύγω όταν μας καλέσουν (ή πριν ορκιστώ σε περίπτωση που η πυροσβεστική βρίσκεται σε αναμονή) ή δεν πάω καθόλου. Απο την άλλη, πιστεύω πως είναι κρίμα να μπω στους Ε. Φ για αρχή και να φύγω μετά γιατί η θέση αυτή θα μείνει κενή και κάποιος επιλαχών θα μείνει απ' έξω.
ΑΚΡΙΤΑΣ
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 16, 2011 2:03 am
Επικοινωνία:

Πυροσβέτης ή Ειδικός Φρουρός;

Δημοσίευση από ΑΚΡΙΤΑΣ »

handballer έγραψε:Αν ισχύσει τελικά αυτό του Σεφεαα για πριν τις γιορτές τότε παίζει και να μην έχουν προλάβει να ολοκληρωθούν οι διαδικασίες της Πυροσβεστικής. Τότε θέλει σκέψη, κρίση, σωστή επιλογή και θάρρος. Πόσοι άλλοι είναι στη θέση μου, δηλαδή επιτυχόντες και στα 2 σώματα. Καταθέστε απόψεις μελλοντικοί συνάδελφοι...


Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα εχουμε επιτυχη και στα δυο.
Σεναριο 1 παμε Στη σχολη φρουρων μας φωναζουν για Τις δοκιμασιες πυροσβεστικης πρεπει να φυγουμε απο φρουροι παμε για αθληματα τους χρονους τους εχουμε και στραβοπαταμε στη δοκο ισορροπιας τι κανουμε:
Σεναριο 2 περναμε τα αθληματα περιμενουμε σχολη και προσληψη και η τροικα λεει καλα τρελοι ειστε 4000 κοσμος (με εποχικους) σε τετοιους καιρους και μας παιρνουν σταδιακα σε ενα δυο χρονια τι κανουμε αναλογα με τις συνταξιοδοτησεις των μονιμων υπαλληλων.
θα μου Πει καποιος πολλες ταινιες βλεπεις μεγαλε.
Αποτελεσμα και παντοτε γνωμη μου, Καλυτερα γαΪδουροδενε παρα γαϊδουρογυρευε.
Ακουω γνωμες.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες