ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Νικος έγραψε:Παιδεια καλησπερα μπορω να μπω ακομα και με απολυτηριο στην αεν γτ εκανα λα8ος στο μηχανογραφικο και δεν ειχα κανει και τα χαρτια μπορω ακομα να μπω;


Όχι του χρόνου πάλι
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από capo »

Οπα εχουμε και θεμα με εμπορικατζες βλεπω. Λοιπον παιδια οσοι μπητε να ξερετε κατι μπορει η σχολη να εχει χαμηλη βαση αλλα ειναι αρκετα δυσκολη ειδικα μετα το 2 ετος... Στο πρωτο θα ειστε καπως χαλαρα αλλα θελει να παρετε βασεις απο την αρχη. Τα μαθηματα που θελουν ιδεαιτερη προσχη ειναι: Μαθηματικα, ναυσιπλοια, ναυτιλια, ΔΚΑΣ (Διεθνεις Κανονες Αποφυγης Συκρουσεως). Σε θεματα σχολης εκτος απο κρητη... Σε ολες τις αλλες μην περιμενετε να δειτε τιποτα το σπουδαιο ειναι εντελως χαλια οι εγκαταστασεις. Διαλεχτε να μεινετε μεσα αν κανετε καλη παρεα θα βγαλετε τρελα γουστα. Αυτα. Και καλα ταξιδια.
τασου

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από τασου »

Παιδια πηρα πριν απο λιγο τηλεφωνο στη μηχανιωνα να ρωτησω ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα με απολυτηριο και μου παν η αυριο αργα το απογευμα η απο δευτερα...
τασου

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από τασου »

Παιδια τι σ@@τα γινεται με του κληθεντες. Εγω ειμαι πολυτεκνοι και μενω απ εξω ενω υπαρχουν ατομα γενικης σειρας μπαινουν ενω εχουν λιγοτερο βαθμο απο μενα; Τι παιζει?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

τασου έγραψε:Παιδια τι σ@@τα γινεται με του κληθεντες. Εγω ειμαι πολυτεκνοι και μενω απ εξω ενω υπαρχουν ατομα γενικης σειρας μπαινουν ενω εχουν λιγοτερο βαθμο απο μενα; Τι παιζει;


Έκανες τα χαρτιά σου στην ίδια κατηγορία με της γενικής σειράς;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

τασου έγραψε:Παιδια τι σ@@τα γινεται με του κληθεντες. Εγω ειμαι πολυτεκνοι και μενω απ εξω ενω υπαρχουν ατομα γενικης σειρας μπαινουν ενω εχουν λιγοτερο βαθμο απο μενα; Τι παιζει;


Έκανες τα χαρτιά σου στην κατηγορία της γενικής σειράς;
τασου

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από τασου »

Οχι ειμαι ειδικη κατηγορια πολυτεκνοι αλλα εχω μεγαλυτερο βαθμο απο τον τελευταιο της γενικης σειρας
Fan1s
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 2:32 am
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Fan1s »

Δεν εχει σημασια... Στην ειδικη κατηγορια με πανελληνιες η βαση ξεπερασε αυτη της γενικης σειρας...
τασου

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από τασου »

Μαλιστα και αν εισαι στους επιλαχοντες οταν θα βγαλουν πινακα τι κανεις.
βαγγελης

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από βαγγελης »

Με ποια κριτηρια θα βγουν οι ειδικοτητες; Ενοοω αυτη που εχουμε επιλεξει σαν πρωτη θα παρουμε η αναλογα τα μορια θα βγουν οι ειδικοτητεσ?
ΚΩΣΤΑΣ

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

Περνουν τον φεβρουαριο νεους μαθιτες; Εικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες