Έχασα το χαρτί της αναβολής (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Έχασα το χαρτί της αναβολής (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Σε περιπτωση που επιθυμω να διακοψω την αναβολη μου, αλλα δεν βρισκω με τιποτα το χαρτι της αναβολης, τι διαδικασιες πρεπει να κανω;
Anonymous

Έχασα το χαρτί της αναβολής (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημέρα και απο εμένα, το δικό μου πρόβλημα είναι οτι ενώ αποφάσισα να λήξω την αναβολή μου μέχρι τις 31/1 ώστε να καταταχτώ τον μαίο , απο την στρατολογία με ενημερωσαν οτι πρεπει να εχω μαζι μου α) το χαρτι της αναβολής (το οποιο εχω χασει) και β) ενα πιστοποιητικο φοιτησης (το οποιο εχω). Οταν παω με το καλο στην στρατολογια λοιπον χωρις το χαρτι θα εχω καποια γραφειοκρατικα κολληματα που μπορει να με καθυστερησουν και να χασω τις προθεσμιες ή δεν ειναι κατι ανησυχιτικο;

Anonymous

Έχασα το χαρτί της αναβολής (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε Yandr, βλέπω οτι εισαι τρομερα ενημερομενος σε πολλα στρατολογικα θέματα και απαντάς σοβαρά βοηθοντας αρκετα ατομα στο forumΕικόνα Εικόνα ... για το δικο μου θέμα δεν εχεις καποια ιδέα έστω και εξ'ακοης απο αλλον με παρομοιο θεμα; Τουλαχιστον να μου φυγει το αγχος... Τωρα θα μου πεις αν εχω τοσα ζορια ας παω απο την στρατολογια να μαθω... αλλα δεν βαριεσε... Εικόνα Εικόνα
Εικόνα Περιμενω αν μπορεις να με βοηθησεις καθως και οποιος αλλος μπορει να εχει μια ιδεα... (παντως βλεπω και αλλα ποστ οποτε ηρεμω οτι δεν ειμαι ο μοναδικος απροσεχτος στην ελλαδα που το εχασεΕικόνα )
argeadas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 04, 2009 10:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: διάβασμα,κυνήγι,πουλιά
Επικοινωνία:

Έχασα το χαρτί της αναβολής (2009)

Δημοσίευση από argeadas »

Ενημέρωσε το στρατολογικό γραφείο της περιοχής σου. Αυτοί θα σου πουν τη θα κάνεις.

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Έχασα το χαρτί της αναβολής (2009)

Δημοσίευση από yandr »

Δεν έχεις πρόβλημα Κώστα, μην ανησυχείς.

Πήγαινε με το πιστοποιητικό της σχολής σου, ταυτότητα και ό, τι άλλο σου είπαν και όλα θα πάνε μια χαρά.

Δεν τρως καμπάνα επειδή έχασες ένα κομμάτι χαρτί.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες