Διαμονή εντός στρατοπέδου

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
sok

Διαμονή εντός στρατοπέδου

Δημοσίευση από sok »

Αυτα αναρωτιεμαι και γω. ειμαι παντρεμενος με δυο παιδια. περιπου 800χλμ. μακρυα απο τον τοπο καταγωγης μας κια μενουμε σε ενοικιο. πρεπει να μαζεψεις καποια μορια λενε. αν ειναι δυνατον. αυτα δεν τα βλεπει ο βανιζελος;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Διαμονή εντός στρατοπέδου

Δημοσίευση από Rafale »

sok έγραψε:Αυτα αναρωτιεμαι και γω. Ειμαι παντρεμενος με δυο παιδια. Περιπου 800χλμ. Μακρυα απο τον τοπο καταγωγης μας κια μενουμε σε ενοικιο. Πρεπει να μαζεψεις καποια μορια λενε. Αν ειναι δυνατον. Αυτα δεν τα βλεπει ο βανιζελος;
ριξε μαι ματια εδω περι σομυ και απευθυνσου στο 1ογρ της μοναδος σου /forum/forum_posts.asp?TID=5545
decodernt
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 31, 2010 1:49 am
Επικοινωνία:

Διαμονή εντός στρατοπέδου

Δημοσίευση από decodernt »

Καλημέρα παιδιά,
όσο για την κατοικία, όταν μπαίνεις για Επ. Οπ, σου δίνουν κάποιο περιθώριο να βρεις σπίτι, ή να μείνεις για λίγο μέσα στο στρατόπεδο μέχρι να ενοικιάσεις; Και πρέπει να πας καβαντζωμένος για να πληρώσεις νοικια κι έτσι ή σου δίνουν καμια προκαταβολή μέχρι να βολευτείς;
PIGKOYINOS
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 7:56 pm
Επικοινωνία:

Διαμονή εντός στρατοπέδου

Δημοσίευση από PIGKOYINOS »

Παιδια εγω ξερω οτι αν εισαι τριτεκνος παιρνεις στρατιωτικη οικια δωρεάν για 3 χρονια και αν πολυτεκνος για 5 χρονια.
guest

Διαμονή εντός στρατοπέδου

Δημοσίευση από guest »

Αν μενεις μεσα στο στρατόπεδο, κανεις υπηρεσιερς εντος στρατοπέδου, όλη σου η ζωή θα ειναι ο στρατός. Τον εγκλεισμό δεν τον γλιτώνεις...
kokolompa

Διαμονή εντός στρατοπέδου

Δημοσίευση από kokolompa »

Μπορεις να μινεις και μεσα στο στρατοπεδο απο τι θυμαμαι αλλα δε παλευεται. Δουλεεις στρατο θα μενεις και μεσα; Θα βλεπεις αρβυλες στα ονειρα σου.
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Διαμονή εντός στρατοπέδου

Δημοσίευση από dn24 »

Αθλιες οι συνθηκες διαβιωσης εντος της μοναδας. Κοριοι, ζεστη το καλοκαιρι, φασαρια. Απλα την επομενη μερα εισαι σαν ζομπι. Οσον αφορα τη ζεστη γνωριζω αλλες μοναδες, που εχουν κλιματιστικα, στην δικη μου ομως δεν υπαρχουν. Το θεμα φασαρια κ κοριοι, δεν λυνεται. Αναβουν τα φωτα οποτε γουσταρουν κ συνεχεια πρεπει να τσακωνεσαι η να κανεις τον... Βλακα κ να θυσιαζεις τον υπνο σου. Μεσαιωνας.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες