Συντηρητής Εγκαταστάσεων ή Ελεγκτής Αναχαιτίσεως;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
konula
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 06, 2010 8:29 pm
Επικοινωνία:

Συντηρητής Εγκαταστάσεων ή Ελεγκτής Αναχαιτίσεως;

Δημοσίευση από konula »

Περασα ΣΤΥΑ και ειμαι μεταξυ δυο ειδικοτητων. Ποια ειναι καλυτερη ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ή ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΑΝΑΧΑΙΤΙΣΕΩΣ ; Αυτες οι δυο μου ελκυουν περισσοτερο το ενδιαφερον. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποια ειναι καλυτερη και απο αποψη συνθηκων εργασιας, μεταθεσεων...

ORTHODOXOS
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Τρί Αύγ 31, 2010 3:58 am
Επικοινωνία:

Συντηρητής Εγκαταστάσεων ή Ελεγκτής Αναχαιτίσεως;

Δημοσίευση από ORTHODOXOS »

Όχι ότι ξέρω και πολλά,
αλλά η πρώτη έχει πιο πολύ ελεύθερο χρόνο,
σε σημείο που βαριέσαι δηλαδή.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Συντηρητής Εγκαταστάσεων ή Ελεγκτής Αναχαιτίσεως;

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

konula έγραψε:Περασα ΣΤΥΑ και ειμαι μεταξυ δυο ειδικοτητων. Ποια ειναι καλυτερη ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ή ΕΛΕΓΚΤΗΣ ΑΝΑΧΑΙΤΙΣΕΩΣ ; Αυτες οι δυο μου ελκυουν περισσοτερο το ενδιαφερον. Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω ποια ειναι καλυτερη και απο αποψη συνθηκων εργασιας, μεταθεσεων...

Δεν εχω σχεση με το θεμα. Ετσι οπως τις ακουω η πρωτη θα εχει πολυ τρεξιμο στην αρχη και πολλες ψηλοδουλιτσες και αρκετο αραλικη ισως αργοτερα, η δευτερη θα εχει πολλες σπιντες και τσιτες σε ολες τις βαρδιες, αλλα οταν δεν θα εχεις περιστατικο θα βαριεσαι αφορητα καν κοιτας τα ρανταρ. Στην πρωτη μπορει να μαθεις και κανενα ηλεκτρολογικο υδραυλικο, που θα σου χρειαστει και στο σπιτιΕικόνα. Μαλλον την Πρωτη θα διαλεγα
konula
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 06, 2010 8:29 pm
Επικοινωνία:

Συντηρητής Εγκαταστάσεων ή Ελεγκτής Αναχαιτίσεως;

Δημοσίευση από konula »

Κι εγω στο πρωτο τεινω πιο πολυ απλα φοβαμαι λιγο το θεμα των μεταθεσεων.. Ενταξει ειμαι προετοιμασμενη να φυγω και μακρια ομως δεν ειναι αναγκη να διαλεξω και την χειροτερη ειδικοτητα αμα υπαρχουν κι αλλες καλυτερες..Εικόνα

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Συντηρητής Εγκαταστάσεων ή Ελεγκτής Αναχαιτίσεως;

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

konula έγραψε:Κι εγω στο πρωτο τεινω πιο πολυ απλα φοβαμαι λιγο το θεμα των μεταθεσεων.. Ενταξει ειμαι προετοιμασμενη να φυγω και μακρια ομως δεν ειναι αναγκη να διαλεξω και την χειροτερη ειδικοτητα αμα υπαρχουν κι αλλες καλυτερες..Εικόνα


Καρδια μου στολη φορεσες, δεν ηξερες οτι εχει μεταθεσεις?Εικόνα

konula
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 06, 2010 8:29 pm
Επικοινωνία:

Συντηρητής Εγκαταστάσεων ή Ελεγκτής Αναχαιτίσεως;

Δημοσίευση από konula »

Ε ναι εννοειται οτι θα εχω μεταθεσεις και προς το παρον δεν με πειραζει καθολου.. Αλλα μετα απο 15 χρονια σιγουρα δεν θα θελω να φυγω σε ενα νησι λογω ειδικοτητας.. Γι αυτο ρωταω...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες