Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από kallitexnis »

illy έγραψε:
παναής έγραψε: να σε ρωτησω κατι illy; Εσύ τι μας το παιζεις; Ότι τα ξερεις όλα και συντονίζεις την συζήτηση;

πού το είδες καλέ μου παναγιώτη να συντονίζω τη συζήτηση; Απλά εκφέρω την άποψη μου κ προσπαθώ να βοηθήσω όσο μπορώ από την μεριά μου διότι το site είναι καθαρά ενημερωτικό... συζήτηση κάνουμε, ο καθένας μπορεί να πει την άποψη του
παιδιά μην μαλώνετε. Εδώ μιλάμε για κοινό ενδιαφέρον. Αύριο μπορεί να είμαστε συνάδελφοι στην υπηρεσία. Μην δημιουργείτε κόντρες. Δεν είναι σωστό.
ΗΛΕΚΤΡΑ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 7:28 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από ΗΛΕΚΤΡΑ »

καλη επιτυχια σε ολους και... μην ασχοληστε με μυζερους!

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

Οχι καλλιτέχνη μου, δεν μαλώνουμε... Ο καθένας καταθέτει την άποψη του... Απλά δεν κατάλαβα γιατί παρεξηγήθηκε ο ΠαναγιώτηςΕικόνα Εχω μαθει να μην σκεφτομαι μονο την παρτη μου οποτε αν ξερω κατι το οποιο ειναι εγκυρο θα το πω γιατι ξερω οτι ενδιαφερει αμεσα παρα πολλους απο το forum! Κώστα ευχαριστω, επιτρεψε μου να σου πω ένα παράδειγμα... Τώρα τρέχει διαγωνισμός στο υπ. Οικονομικων, σκεψου να εχεις προετοιμαστει πολυ καιρο διαβαζοντας κ ξαφνικα να μην εχει γινει δεκτη η αιτηση σου κ αυτο ισως επειδη εχουν βαλει ενα πλαφον! Ε, δεν θα απογοητευτεις πληρως; Επομενως θεωρω πως ηταν κυριως ανακουφιση που εγιναν δεκτες οι αιτησεις, ανακουφιση που ξερεις οτι μπορεις να συνεχισεις κ τις υπολοιπες διαδικασιες διεκδικωντας μια θεση
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από kallitexnis »

illy μου καλά κάνεις. Εγώ μαζί σου. Απλά δεν είναι καλό να "την λέμε"ο ένας στον άλλον. Όποιος γνωρίζει κάτι καλό είναι να το καταθέτει. Ακόμα και να μοιραστεί τη χαρά του μαζί μας είναι ευπρόσδεκτο γιατί είναι κάτι σημαντικό για τον καθένα και δείχνει ότι μας θεωρεί κοντά του. Εγώ εύχομαι τον Ιανουάριο να είστε όλοι Στρ/τες ΕΠ. ΟΠ. και μακάρι με κάποιους να είμαι στο ίδιο Στρ/δο. Ευχαριστώ.
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι! Και στη πισω σελιδα επρεπε να γραψεις λιγα λογια για τον εαυτο σου.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

Αρα οτι ηταν και περυσι... Σε ευχαριστω καλε μου! Εικόνα

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Πως γινετε να σου αρεσει ο στρατος και συναμα να εισαι τοσο γλυκια; Πως γινετε αυτο;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

Εξηγησε μου και εσυ πως γινεται να εισαι και ως μελος αλλα και ως guest στο forum; Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Μόνο ενα Εικόνα Σαν εσενα θα το καταφερει αυτο! Με το μιλι τελικα καταφεραμε κατι; Το βγαζεις; Εικόνα Καλη συνεχεια σου ευχομαι! Ο στρατός δεν προκειται να μου αλλαξει το χαρακτηρα μου, με τιποτα... Δεν θα το επιτρεψω να γινει!
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ξεχναω να κανω λογκ ιν γι'αυτο :P Δεν εχω δοκιμασει ακομη να το κανω... Οτι ειναι να γινει θα γινει στο σταδιο! Ευχαριστω ιλλυ να 'σαι καλα :)))))! Α δηλαδη εισαι γατακι ε; Τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται και απο ποια πολη εισαι;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από illy »

Όσο για αυτο που ρωτησες, πηρες την απαντηση σουΕικόνα Ξερεις εσυΕικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες