Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 24, 2024 2:11 pm

Ακριβώς αυτό. Εμενα μου μυρίζει ότι θα κάνουν πολλές καταγγελίες αρκετοί σε αυτή την προκήρυξη τώρα ποια θα είναι η κατάληξη της κανεις δεν ξερει
Με ποια αιτιολογία;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 24, 2024 4:53 pm Οποίος δεν αποδεχθεί τον διορισμό του διαγράφεται από τις λίστες και σε επόμενη προκήρυξη, γνωρίζει κανείς;
Αν δεν αποδεχθεις τον διορισμο μπορεις να κανεις αιτηση ξανα σε επομενη προκηρυξη κανονικα, αλλα σε αυτην διαγραφεσαι απο τους πινακες.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω αν υπάρχει καμία πληροφορία έγκυρη ή καμία διαροη ότι θα κληθούν κι άλλα άτομα για στελέχωση της δικαστικής αστυνομίας πέρα απ' τους πρώτους 500 από όσους δώσαμε αθλήματα και τα περάσαμε όλα ; Αν όχι τώρα άμεσα έστω μελλοντικά... Ακούστηκε το σενάριο αυτό από αρκετούς το τριήμερο αυτό που ήμασταν επάνω και πραγματικά μακάρι τόσος κόπος, χρόνος κ χρήμα να μη πάνε χαμένα έστω και ετεροχρονισμένα...
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 24, 2024 5:33 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 24, 2024 4:53 pm Οποίος δεν αποδεχθεί τον διορισμό του διαγράφεται από τις λίστες και σε επόμενη προκήρυξη, γνωρίζει κανείς;
Αν δεν αποδεχθεις τον διορισμο μπορεις να κανεις αιτηση ξανα σε επομενη προκηρυξη κανονικα, αλλα σε αυτην διαγραφεσαι απο τους πινακες.
Για επόμενη εννοώ εγώ σε αυτήν το ξέρω πως διαγράφεσαι μην έχει κάποια ποινή ότι διαγράφεσαι οριστικά από προκήρυξη του υπουργείου δικαιοσύνης
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τα αποτελεσματα για ΔΕ εχουν βγει καπου και δεν τα εχω δει μηπως σε αλλη σελιδα; Ή το εχουν πιστεψει πως σε μια μερα εχουμε φυγει απο Κρητη για Κομοτηνη;
FF24
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 14, 2023 11:48 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από FF24 »

Γενικά θα έπρεπε να ντρέπονται με όλη αυτή την σύγχυση που έχουν δημιουργήσει στο κόσμο. Ντροπή τους
FF24
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 14, 2023 11:48 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από FF24 »

Γενικά θα έπρεπε να ντρέπονται με όλη αυτή την σύγχυση που έχουν δημιουργήσει στο κόσμο. Ντροπή τους
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Απρ 26, 2024 11:23 am Τα αποτελεσματα για ΔΕ εχουν βγει καπου και δεν τα εχω δει μηπως σε αλλη σελιδα; Ή το εχουν πιστεψει πως σε μια μερα εχουμε φυγει απο Κρητη για Κομοτηνη;
Κι όμως αυτό θα σου πουν αν έχεις περάσει και αν δεν πας διαγράφεσαι και χάνεις την θέση. Βλέπεις να τους νοιάζει κάτι ;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εδώ μας βάλανε όλους σε μια διαδικασία για 20 θέσεις. Σάββατο βραδάκι θα μας πουν κ Κυριακή που θα είναι όλα κλειστά πως θα ψωνίσουμε τα απαραίτητα (αν κ εφόσον είμαστε στον πίνακα) κ πως θα πετάξουμε Κομοτηνή; Θα περάσει ο Σούπερμαν να μας πάρει
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Απρ 26, 2024 1:00 pm Εδώ μας βάλανε όλους σε μια διαδικασία για 20 θέσεις. Σάββατο βραδάκι θα μας πουν κ Κυριακή που θα είναι όλα κλειστά πως θα ψωνίσουμε τα απαραίτητα (αν κ εφόσον είμαστε στον πίνακα) κ πως θα πετάξουμε Κομοτηνή; Θα περάσει ο Σούπερμαν να μας πάρει
Αυτοί που πήγανε αυτές τις μέρες το πιθανότερο είναι για θέσεις επιλαχόντων όχι διοριστέων. Εδω δεν έχει βγει ΦΕΚ στην εφημερίδα της κυβέρνησης με τους διοριστέους και σου λένε να μπεις Κυριακή. Ποιος ακριβώς θα μπει Κυριακή αφού δεν ξέρει κανεις αν είναι διοριστεος η επιλαχόν η σε ποια θέση είναι. Δεν έχω ξαναδεί τέτοια πράγματα ποτέ στην ζωή μου σε καμία άλλη προκήρυξη. Τραγικο απλά.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ ήμουν 3η πρόσκληση οπότε για αυτό έχω το άγχος επειδή είμαι ακριβώς στη μέση δε ξέρω αν είμαι ή δεν είμαι στα σίγουρα. Ας έβγαζαν έστω τον πίνακα με τους απορριπτέους ή με τους διοριστέους πρώτα πιο σύντομα για να ξέραμε όλοι τί πρέπει να κάνουμε. Ας έβγαζαν τους υπόλοιπους 2 πίνακες ξεχωριστά αύριο.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Απρ 26, 2024 1:35 pm Εγώ ήμουν 3η πρόσκληση οπότε για αυτό έχω το άγχος επειδή είμαι ακριβώς στη μέση δε ξέρω αν είμαι ή δεν είμαι στα σίγουρα. Ας έβγαζαν έστω τον πίνακα με τους απορριπτέους ή με τους διοριστέους πρώτα πιο σύντομα για να ξέραμε όλοι τί πρέπει να κάνουμε. Ας έβγαζαν τους υπόλοιπους 2 πίνακες ξεχωριστά αύριο.
Δίκιο έχεις φίλε μου αλλά δεν θα βγάλεις ποτέ άκρη αυτοί κάνουν κουμάντο δυστυχώς και από όσο είδες από την 4η πρόσκληση δεν τους πολύ ενδιαφέρει για τους υποψήφιους πως θα τα καταφέρουν αυτά που ζητάνε
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση βγήκαν πίνακες της ΔΕ και βλέπω άτομα στους διοριστέους με λιγότερα μόρια από εμένα. Πως λειτουργεί ; Πρώτα παίρνουν άτομα από τον κύριο πίνακα και μετά από τον επικουρικό ;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά συγχαρητήρια στους επιτυχόντες! Ο τελευταίος χωρίς εμπειρία από επικουρικό με πόσα μόρια διορίστηκε για να υπολογίζουμε και εμείς οι επιλαχόντες πάνω κάτω αν είμαστε κοντά ;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μου αρέσει που σχεδόν όλους τους τρίτεκνους, πολύτεκνους και ειδικές κατηγορίες τους έβαλαν στις θέσεις που είναι Αθήνα ελάχιστες είναι σε αλλά σημεία περίεργο
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες