Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γιατί πρέπει να κλείσει η προκήρυξη για να βγουν πίνακες
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 9:48 pm Γιατί πρέπει να κλείσει η προκήρυξη για να βγουν πίνακες
Άρα επειδή δεν βρήκαν ΠΕ; Υπάρχει πιθανότητα να αλλάξουν οι ΤΕ πίνακες; Η θα αναρτηθούν οι ίδιοι;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν ξέρω αυτή η προκήρυξη είναι η πιο περίεργη που είδα ποτέ μου και κακώς που πήγα
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Στους ΤΕ δεν αλλάζει τιποτα στα οριστικά. Απλά, η προκυριξη ήταν μια ΠΕ ΤΕ ΔΕ και αν λείπει έστω και μια θέση δεν μπορεί να συνεχίσει. Όποτε όταν ανακοίνωσαν τα αποτελέσματα ΤΕ είχα σκοπό σήμερα κ αύριο να ανακοινώσουν ΠΕ και ΔΕ αλλά είδαν τα κενά και ετσι αναγκαστικά πήραν πίσω τους ΤΕ. Αφού γίνει η διαδικασία ΠΕ θα ξανά ανακοινωθούν οι πίνακες ! ΤΕ ίδιοι ακριβώς και ότι βγει σε ΠΕ και ΔΕ. Μη αγχώνεστε
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γιατί πιστεύεις σε δυο μέρες προλαβαίνουν να στείλουν φάκελο και να μαζέψουν τους γιατρούς ώστε να πάνε ; Λίγο δύσκολο αυτό και το ίδιο θα γίνει όταν βγουν πίνακες αρκετοί σίγουρα δεν θα δεχτούν τον διορισμό τους
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εκαναν λαθος στους διοριστεους.8-) :lol:
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ας απαντησιε μόνο οποίος γνωρίζει. Ένα άτομο μπήκε λάθος στ διοριστέους κ θα βγει. Αλλάζει όλη η σειρά γενικά τ πίνακα η φεύγει το άτομο και μπαίνει ο επόμενος εκεί; Υπάρχει περίπτωση να αλλάξουν οι θέσεις;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε παιδιά συγγνώμη γιατί θα τρελαθουμε. Γιατί καλούν Τετάρτη φορά άτομα για ΔΕ; Δεν έχουν συμπληρωθεί 400 θέσεις; Επίσης γνωρίζει κανείς μέχρι τι σειρά έχει φτάσει, ή μέχρι τι μόρια ; Εγώ έχω 550 χωρίς εμπειρία και 780 με εμπειρία και δεν έχω κληθεί σε καμία πρόσκληση για δικαιολογητικά και στον οριστικό πίνακα είμαι θέση κάπου 2200 κάτι. Νέα άτομα είναι όλα αυτά ; Υπάρχει κάποιος άλλος με την ίδια απορία ;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γενικά ήταν λάθος αυτή η προκήρυξη φανηκε από την αρχή. Άλλαξαν δυο φορες τον τρόπο, μετά κάλεσαν οποίους να ναι για δικαιολογητικά (μαζί κ εγώ) κ άφησαν έξω άτομα με περισσότερα μόρια όπως έγραφαν κάποια παιδιά. Στα αθληματα περνανε άτομα με την αρέσκεια τους και γενικά δεν συμμαζεύεται. Ούτε εγώ θα κανω αποδοχή δεν με αφορά πλέον η προκήρυξη αυτή. Οποτε έχετε κ από εμένα ένα κενό
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 2:13 pm Ρε παιδιά συγγνώμη γιατί θα τρελαθουμε. Γιατί καλούν Τετάρτη φορά άτομα για ΔΕ; Δεν έχουν συμπληρωθεί 400 θέσεις; Επίσης γνωρίζει κανείς μέχρι τι σειρά έχει φτάσει, ή μέχρι τι μόρια ; Εγώ έχω 550 χωρίς εμπειρία και 780 με εμπειρία και δεν έχω κληθεί σε καμία πρόσκληση για δικαιολογητικά και στον οριστικό πίνακα είμαι θέση κάπου 2200 κάτι. Νέα άτομα είναι όλα αυτά ; Υπάρχει κάποιος άλλος με την ίδια απορία ;
Για να μην σε κάλεσαν έχεις δηλώσει σε περιοχές τις οποίες έχουν αρκετό κόσμο όποτε δεν σε χρειάζονται κάπου καλούν άτομα τα οποία πιθανόν έχουν δηλώσει όλες τις περιοχές γιατί πολύ απλά φαίνεται ότι παρακολουθούν και εδώ τι λέει ο κόσμος και ξέρουν πως πολλοί δεν θ δεχτούν την θέση η θα παραιτηθούν μόλις βγουν αποτελέσματα δημοτικής αστυνομίας. Ψαχνουν μπακ απ για νησιά και απόμακρες περιοχές που με τα λεφτά αυτά δεν θα πάει και εύκολα καποιος
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 2:27 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 2:13 pm Ρε παιδιά συγγνώμη γιατί θα τρελαθουμε. Γιατί καλούν Τετάρτη φορά άτομα για ΔΕ; Δεν έχουν συμπληρωθεί 400 θέσεις; Επίσης γνωρίζει κανείς μέχρι τι σειρά έχει φτάσει, ή μέχρι τι μόρια ; Εγώ έχω 550 χωρίς εμπειρία και 780 με εμπειρία και δεν έχω κληθεί σε καμία πρόσκληση για δικαιολογητικά και στον οριστικό πίνακα είμαι θέση κάπου 2200 κάτι. Νέα άτομα είναι όλα αυτά ; Υπάρχει κάποιος άλλος με την ίδια απορία ;
Για να μην σε κάλεσαν έχεις δηλώσει σε περιοχές τις οποίες έχουν αρκετό κόσμο όποτε δεν σε χρειάζονται κάπου καλούν άτομα τα οποία πιθανόν έχουν δηλώσει όλες τις περιοχές γιατί πολύ απλά φαίνεται ότι παρακολουθούν και εδώ τι λέει ο κόσμος και ξέρουν πως πολλοί δεν θ δεχτούν την θέση η θα παραιτηθούν μόλις βγουν αποτελέσματα δημοτικής αστυνομίας. Ψαχνουν μπακ απ για νησιά και απόμακρες περιοχές που με τα λεφτά αυτά δεν θα πάει και εύκολα καποιος

Όλες τις έχω δηλώσει.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 2:16 pm Γενικά ήταν λάθος αυτή η προκήρυξη φανηκε από την αρχή. Άλλαξαν δυο φορες τον τρόπο, μετά κάλεσαν οποίους να ναι για δικαιολογητικά (μαζί κ εγώ) κ άφησαν έξω άτομα με περισσότερα μόρια όπως έγραφαν κάποια παιδιά. Στα αθληματα περνανε άτομα με την αρέσκεια τους και γενικά δεν συμμαζεύεται. Ούτε εγώ θα κανω αποδοχή δεν με αφορά πλέον η προκήρυξη αυτή. Οποτε έχετε κ από εμένα ένα κενό
Τσάμπα χρόνος λεφτά και κούραση ήταν η διαδικασία φαίνεται καθαρά για ποιον λόγο κάλεσαν αρκετοί μπορεί να είχανε επιλέξει περιοχές που για δικούς τους λόγους να μην μπορούν πλέον να πάνε και δεν θέλουν. Γι αυτό παιδιά να σηκώνεται σε προκηρύξεις του ΑΣΕΠ είναι όλα αξιοκρατικά και ξέρεις και τι σου γίνεται δεν σε αδικεί κανένας.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 2:34 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 2:27 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 2:13 pm Ρε παιδιά συγγνώμη γιατί θα τρελαθουμε. Γιατί καλούν Τετάρτη φορά άτομα για ΔΕ; Δεν έχουν συμπληρωθεί 400 θέσεις; Επίσης γνωρίζει κανείς μέχρι τι σειρά έχει φτάσει, ή μέχρι τι μόρια ; Εγώ έχω 550 χωρίς εμπειρία και 780 με εμπειρία και δεν έχω κληθεί σε καμία πρόσκληση για δικαιολογητικά και στον οριστικό πίνακα είμαι θέση κάπου 2200 κάτι. Νέα άτομα είναι όλα αυτά ; Υπάρχει κάποιος άλλος με την ίδια απορία ;
Για να μην σε κάλεσαν έχεις δηλώσει σε περιοχές τις οποίες έχουν αρκετό κόσμο όποτε δεν σε χρειάζονται κάπου καλούν άτομα τα οποία πιθανόν έχουν δηλώσει όλες τις περιοχές γιατί πολύ απλά φαίνεται ότι παρακολουθούν και εδώ τι λέει ο κόσμος και ξέρουν πως πολλοί δεν θ δεχτούν την θέση η θα παραιτηθούν μόλις βγουν αποτελέσματα δημοτικής αστυνομίας. Ψαχνουν μπακ απ για νησιά και απόμακρες περιοχές που με τα λεφτά αυτά δεν θα πάει και εύκολα καποιος

Όλες τις έχω δηλώσει.
Πίστεψε με ευχαριστώ να λες που δεν σε κάλεσαν δεν χάνεις τίποτα
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 1:27 pm Ας απαντησιε μόνο οποίος γνωρίζει. Ένα άτομο μπήκε λάθος στ διοριστέους κ θα βγει. Αλλάζει όλη η σειρά γενικά τ πίνακα η φεύγει το άτομο και μπαίνει ο επόμενος εκεί; Υπάρχει περίπτωση να αλλάξουν οι θέσεις;
Dikastis κτλ παλιοι, γνωριζεται κατι?
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 17, 2024 2:13 pm Ρε παιδιά συγγνώμη γιατί θα τρελαθουμε. Γιατί καλούν Τετάρτη φορά άτομα για ΔΕ; Δεν έχουν συμπληρωθεί 400 θέσεις; Επίσης γνωρίζει κανείς μέχρι τι σειρά έχει φτάσει, ή μέχρι τι μόρια ; Εγώ έχω 550 χωρίς εμπειρία και 780 με εμπειρία και δεν έχω κληθεί σε καμία πρόσκληση για δικαιολογητικά και στον οριστικό πίνακα είμαι θέση κάπου 2200 κάτι. Νέα άτομα είναι όλα αυτά ; Υπάρχει κάποιος άλλος με την ίδια απορία ;
Εγώ είχα 600 και είχα καλεστεί στους χωρίς εμπειρία τώρα τι να σου πω δεν ξέρω περίεργο με αυτά τα μόρια που έχεις να μην σε κάλεσαν
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες