Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
FF24
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 14, 2023 11:48 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από FF24 »

Τι ακριβώς να κόψουν ρε παιδιά; Με το ζόρι ήρθαν 500 άτομα. Φοβήθηκαν να κόψουν. Δεν διαφωνώ όμως ότι υπάρχουν και τα βύσματα. Προσωπικά εγώ πήγα και έκανα παράπονα στην επιτροπή όταν είδα τα αισχη αυτά. Η άλλη στη σφαίρα δεν έπιασε ούτε τα 7 μέτρα και με τα δύο χέρια και την πέρασαν, τα 100μ στα 19-20'. Το 1000αρι στα 4:30'. Πήγα Αθήνα, έδωσα πόσα χρήματα για να διαμεινω. Προφανώς και ήμουν σίγουρος ότι περνάω τα όρια. Είμαι επιλαχών όμως. Αν καποιος-ια πέρασε άδικα τα αθλήματα και βρίσκεται μπροστά από εμένα; Γιατί να μην μπω εγώ που προσπάθησα και το "ειχα"; Η επιτροπή μου απάντησε ότι δεν το κάνει λόγω χαμηλής προσέλευσης διότι είναι ανεξάρτητη από την προκήρυξη και δεν υπακούει στην διοργανώτρια αρχή. Προφανώς και υπακούει και φοβήθηκαν να μην ξεμείνουν από άτομα. Αυτή είναι η γνώμη μου.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά την έσφαξαν την προκήρυξη... Με όλους τους τρόπους ... Έκαναν ότι ήθελαν τώρα είδαν ότι δε θα βρουν άτομα με εντοπιότητα και πέρασαν και τους Κούρδους είναι όλο παράνομο πηγαίνετε στο ΣτΕ όσοι έχετε θέματα... Συμβουλευτείτε δικηγόρο... Δεν είναι μόνο τα Τέμπη και οι άγιοι Ανάργυροι είναι η καθημερινότητα και ο κανόνας... Έχετε 6 μήνες να κάνετε προσφυγή στο ανώτατο διοικητικό δικαστήριο. Εγώ έχω πάρει την απόφαση μου αν το κάνουμε όλοι όσοι μπορούμε θα τους κάνουμε ρόμπα
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Όσοι αξίζετε και έχετε κάνει τα χαρτιά σας κ δημοτική μη φοβάστε τιποτα με το τσιπάκι. Εκεί δεν χαρίζουν τιποτα όπως κάνουν κάτι σιχαματα της επιτροπής και περνανε κάτι κακομοιρες και κάποιους μπούληδες
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Άμα καποιος δεν αποδεχτεί την θέση έχει κάποια κύρωση ;
Loxagos2k21
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 24, 2022 1:49 am
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Loxagos2k21 »

Από την στιγμή που δεν ορκίστηκες δεν έχεις καμία κύρωση να μην δεχθείς την θέση
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα ειμαι διοριστεος ΤΕ. Θα αποδεχθώ τ θέση θα πάω και εκπαίδευση. Θα παραιτηθώ ΜΟΝΟ αν περάσω Δημοτική Αστυνομία στην Πόλη που θέλω. Εχω κάποιες συνέπειες; Η αίτηση έγινε πριν τ πρόσληψη προφανώς
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Από όσο ξέρω επειδή η αίτηση σου έχει γίνει πριν τον διορισμό σου άμα μπεις στην δικαστική και περάσεις δημοτική δεν έχεις κάποιο πρόβλημα γίνεται αυτόματη παραίτηση μόλις αποδεχτείς την θέση στην δημοτική αλλά δεν είμαι βέβαιος Γι αυτό
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 11:27 am Καλησπέρα ειμαι διοριστεος ΤΕ. Θα αποδεχθώ τ θέση θα πάω και εκπαίδευση. Θα παραιτηθώ ΜΟΝΟ αν περάσω Δημοτική Αστυνομία στην Πόλη που θέλω. Εχω κάποιες συνέπειες; Η αίτηση έγινε πριν τ πρόσληψη προφανώς
Θα πληρώσεις τους 3 μισθούς (τα μεικτά) που θα πάρεις στην εκπαίδευση σαν πρόστιμο.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Diasostis31 έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 12:02 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 11:27 am Καλησπέρα ειμαι διοριστεος ΤΕ. Θα αποδεχθώ τ θέση θα πάω και εκπαίδευση. Θα παραιτηθώ ΜΟΝΟ αν περάσω Δημοτική Αστυνομία στην Πόλη που θέλω. Εχω κάποιες συνέπειες; Η αίτηση έγινε πριν τ πρόσληψη προφανώς
Θα πληρώσεις τους 3 μισθούς (τα μεικτά) που θα πάρεις στην εκπαίδευση σαν πρόστιμο.
Εγώ που παραιτήθηκα δεν μου ζήτησαν λεφτά παρά μόνο τ εξοπλισμό. Και επειδή τεν επέστρεψα τ μπότες στρατού με χρέωσαν αυτο.
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχει πάει κανένας σε δικηγόρο για τα αθλήματα;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 2:23 pm Έχει πάει κανένας σε δικηγόρο για τα αθλήματα;
Με ποια αιτιολογία; Αδικήθηκαν οι ίδιοι; Με ποιον τρόπο; Πέρασαν κάποιους που δεν έπρεπε;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 2:23 pm Έχει πάει κανένας σε δικηγόρο για τα αθλήματα;
Με ποια αιτιολογία; Αδικήθηκαν οι ίδιοι; Με ποιον τρόπο; Πέρασαν κάποιους που δεν έπρεπε;
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Υπάρχει κανένας από Θεσσαλονίκη που θέλει αμοιβαία μετάθεση για Αθήνα; ΤΕ. Η κοντά εκεί! Βόρεια Ελλάδος κυρίως
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έγινε ανάκληση στους πίνακες και ζητάνε δικαιολογητικά από 1000 άτομα πάλι. Ευτυχως που δεν θα κάνω αποδοχή διορισμού αν τυχόν με διορίσουν η προκήρυξη αυτή παίζει να είναι από τις χειρότερες που έχω δει
Επισκέπτης

Re: Οριστικά δικαστικής αστυνομίας-υγειονομικά, αθλήματα, ψυχοτεχνικά

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 8:55 pm Έγινε ανάκληση στους πίνακες και ζητάνε δικαιολογητικά από 1000 άτομα πάλι. Ευτυχως που δεν θα κάνω αποδοχή διορισμού αν τυχόν με διορίσουν η προκήρυξη αυτή παίζει να είναι από τις χειρότερες που έχω δει
Έγινε ανάκληση στους ΤΕ αλλά ζητάνε από ΠΕ. Δεν συνδέονται!

Γνωρίζεις κανείς γιατί έγινε ανάκληση;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες