Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

8 Εβδομάδες η εκπαίδευση
TomahawkofConnor

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Εμείς πού έχουμε 700 μόρια και μας κάλεσαν για πκε έχουμε καμία ελπίδα?
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Σήμερα και χθες είχαν γύρω στα 120 άτομα επιτυχόντες στα αθλήματα. Μαζί με τα παιδιά που δίνουν αύριο θα πάει σίγουρα 150. Θα καλέσει κι άλλους λέτε?
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Άλλα 1200 άτομα σίγουρα θα χρειαστούν και εκπαίδευση τον Ιουλίου σε πραγματικές συνθήκες οι επιτυχόντες
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Μαρ 14, 2024 1:43 pm Άλλα 1200 άτομα σίγουρα θα χρειαστούν και εκπαίδευση τον Ιουλίου σε πραγματικές συνθήκες οι επιτυχόντες
Ε?
acrobolist

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από acrobolist »

Αυτή η χέστρα, η κομμένη χέστρα, εκτός από το μίσος, τις κόντρες και τις έριδες που έχει δημιουργήσει όλο αυτό το διάστημα, μεταξύ συναδέλφων, μεταξύ επιτυχόντων, αποτυχόντων, επιλαχόντων, κομμένων κλπ, εκτός από τα ρατσιστικά σχόλια εις βάρος συναδέλφων για το βάρος τους και το ύψος τους, εκτός από τα ψεύτικα προφίλ που έχει φτιάξει για να επαινεί τον εαυτό του, τώρα γίνεται περίγελος και από τους πολίτες που τον ξεφτιλίζουν δημοσίως στο fb για τα ξεφτιλίκια του με τα μονόζυγα και τα πολυμηχανήματα. Εκτός από τον εαυτό του ξεφτιλίζει και τον κλάδο των Εποχικών Πυροσβεστών. Κάπου να σταματήσει αυτό το ανέκδοτο.
Afirimenos

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Afirimenos »

Καλημέρα σε όλους. Σήμερα (15/03/2024) που τελείωνουν και οι εξ'αναβολής διαγωνιζόμενοι τις διαδικασίες των ΠΚΕ, μπορούμε περιμένουμε τους οριστικούς πίνακες κατά το απόγευμα, ή αυτό είναι πιθανότερο να συμβεί από βδομάδα; Σας ευχαριστώ πολύ.
Epiakeptis

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Epiakeptis »

acrobolist έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 10:39 am Αυτή η χέστρα, η κομμένη χέστρα, εκτός από το μίσος, τις κόντρες και τις έριδες που έχει δημιουργήσει όλο αυτό το διάστημα, μεταξύ συναδέλφων, μεταξύ επιτυχόντων, αποτυχόντων, επιλαχόντων, κομμένων κλπ, εκτός από τα ρατσιστικά σχόλια εις βάρος συναδέλφων για το βάρος τους και το ύψος τους, εκτός από τα ψεύτικα προφίλ που έχει φτιάξει για να επαινεί τον εαυτό του, τώρα γίνεται περίγελος και από τους πολίτες που τον ξεφτιλίζουν δημοσίως στο fb για τα ξεφτιλίκια του με τα μονόζυγα και τα πολυμηχανήματα. Εκτός από τον εαυτό του ξεφτιλίζει και τον κλάδο των Εποχικών Πυροσβεστών. Κάπου να σταματήσει αυτό το ανέκδοτο.
Φίλε δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι αλλά ο μόνος που φαίνεται να έχει μίσος για έναν άνθρωπο αυτος εισαι εσυ. Είσαι στα όρια της εμμονής ψαξτο εχω σπουδάσει ψυχολογία κατι ξέρω κι εγώ. Καμία πληροφορία εχεις να μας πεις για το αν θα βγουν οι πίνακες σήμερα και πότε θα ξεκινήσουμε εκπαίδευση; Πείτε κάτι σημαντικό που το έχετε κάνει κουτσομπολιό εδω μέσα. Κλεις το ρε διαχειριστή δε βλέπεις ότι μόνο πληροφορίες για τα αποτελέσματα δεν είναι εδω;
eptanisos

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από eptanisos »

Ξέρει τι λέει ο τύπος πιο πάνω. Δεν ξέρω αν είναι συνάδελφος, εποχικός κλπ. Αλλά ξέρει τι λέει. Κάποιοι άνθρωποι μας έχουν κάνει πολύ μεγάλο κακό. Ακόμα και σε εσάς είτε είστε πολίτες είτε εποχικοί που περιμένετε αποτελέσματα αυτοί οι άνθρωποι έχουν κάνει κακό, γιατί πάνε να βγάλουν άκυρη την όλη διαδικασία.
Δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος τόπος για τέτοια συζήτηση, εσύ μπορεί να μην ξέρεις το παρασκήνιο και να μην σε ενδιαφέρει, πολλοί από εμάς όμως γνωρίζουμε…
epoxikos1234

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από epoxikos1234 »

Γιατί ρε παιδιά έχετε τέτοιες συμπεριφορές, επειδή δεν περάσατε κάντε προετοιμασία για την επόμενη.good luck
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Μάγκες δεν είναι σοβαρό και σίγουρα δεν είναι καθόλου αντρικό αυτό που κάνετε. Κι εγώ συμφωνώ με κάποια πράγματα που λέτε, αλλά δεν είναι η κατάλληλη στιγμή και το κατάλληλο μέρος να τα λέμε. Όποιος έχει θέμα, με όποιον έχει θέμα, καλύτερα να του τα λέει face to face και όχι έτσι. Ας λήξει τώρα αυτή η παρωδία και να μείνουμε στην θεματολογία του forum.
Έχει κάποιος άποψη σχετικά με το πότε θα αναρτηθούν οι τελικοί πίνακες;
Tourist

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Tourist »

acrobolist έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 10:39 am Αυτή η χέστρα, η κομμένη χέστρα, εκτός από το μίσος, τις κόντρες και τις έριδες που έχει δημιουργήσει όλο αυτό το διάστημα, μεταξύ συναδέλφων, μεταξύ επιτυχόντων, αποτυχόντων, επιλαχόντων, κομμένων κλπ, εκτός από τα ρατσιστικά σχόλια εις βάρος συναδέλφων για το βάρος τους και το ύψος τους, εκτός από τα ψεύτικα προφίλ που έχει φτιάξει για να επαινεί τον εαυτό του, τώρα γίνεται περίγελος και από τους πολίτες που τον ξεφτιλίζουν δημοσίως στο fb για τα ξεφτιλίκια του με τα μονόζυγα και τα πολυμηχανήματα. Εκτός από τον εαυτό του ξεφτιλίζει και τον κλάδο των Εποχικών Πυροσβεστών. Κάπου να σταματήσει αυτό το ανέκδοτο.
Τον τάκη τσουκαλά θυμίζει ο τύπος. Αυτόν που μαζεύει φαπες από γαυρους αντε γειά και σκίζει δύο τρία καλσόν στη καθησια του
Epiakeptis

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Epiakeptis »

eptanisos έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 2:38 pm Ξέρει τι λέει ο τύπος πιο πάνω. Δεν ξέρω αν είναι συνάδελφος, εποχικός κλπ. Αλλά ξέρει τι λέει. Κάποιοι άνθρωποι μας έχουν κάνει πολύ μεγάλο κακό. Ακόμα και σε εσάς είτε είστε πολίτες είτε εποχικοί που περιμένετε αποτελέσματα αυτοί οι άνθρωποι έχουν κάνει κακό, γιατί πάνε να βγάλουν άκυρη την όλη διαδικασία.
Δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος τόπος για τέτοια συζήτηση, εσύ μπορεί να μην ξέρεις το παρασκήνιο και να μην σε ενδιαφέρει, πολλοί από εμάς όμως γνωρίζουμε…
Η διαδικασία παει να βγει άκυρη απ όλους τους άνω των 35 εδω και 3 μήνες που έχουν κάνει ασφαλιστικά μέτρα τωρα το πηρατε χαμπάρι εσείς; Έχει γίνει αίτηση ακύρωσης από πανω απο 500 άτομα λόγο ηλικίας, τωρα αυτα τα υπόλοιπα που λέτε μάλλον λειτουργείτε με το κλασσικό μου είπε ένας φίλος που έχει έναν φίλο που έχει έναν ξαδερφο κλπ κλπ. Ρε πάρτε όποιον έχετε πρόβλημα τηλέφωνο να μιλήσετε μαζί του και μην βγάζετε συμπερασματα από τι σας έχουν πει οι άλλοι. Ακόμα να το μάθετε αυτό στη ζωή σας;
epoxikos009

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από epoxikos009 »

Μάγκες μην μαλώνεται και εγώ έχω περάσει και όλα μου φάνηκαν εύκολα επειδή γυμνάζομαι και τρέχω αλλά από ότι φαίνεται μάλλον το πολύ να κάτσω έναν χρόνο μετά θα φύγω η και πιο νωρίς αναλόγως την απάντηση που περιμένω δεν βλέπω και καμία εξέλιξη στο δασοκομάντο και σιγά τα λεφτά στο κάτω κάτω.
RD2000

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από RD2000 »

Καλησπέρα παιδιά. Πως πήγαν σήμερα οι διαδικασίες; Να περιμένουμε τους πίνακες σήμερα το απόγευμα ή από Τρίτη τώρα; Πραγματικά κανείς δεν γνωρίζει κάτι; Έναρξη σχολής, οτιδήποτε; Θα κληθούμε για κατάταξη δύο μέρες πριν την έναρξη της εκπαίδευσης; Τελικά που θα πάμε; Τρίπολη, Θεσσαλονίκη ή Αθήνα; Μια πληροφορία !
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Venom94 και 36 επισκέπτες