Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Episkeptis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Μαρ 20, 2024 7:14 pm Με τόση προτεραιότητα λόγω πολυτεκνίας κ με ένα μεταπτυχιακό στην πλατη την δημοτική αστυνομία περίμενες να διοριστείς; Δεν έχεις μπει κάπου αλλου; Εδώ όμως δεν έχεις προτεραιότητα οι πολύτεκνοι μεταξύ σας. Εμάς περιμένεις να σου πουμε αν θα πας πε ή δε ; Κ αφήνεις τους άλλους να παίρνουν τις αποφάσεις για σένα ; Τι ανοησίες γράφετε εδώ μέσα
σκς βλκ
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1003
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Μαρ 21, 2024 12:08 am Καλησπέρα σε όλους ρε παιδιά μια άσχετη ερώτηση έκανα αιτηση στο ασεπ για δημοτική αστυνομία και δεν έχω πάει να κάνω υψομετρηση γιατί θεωρώ ότι δεν έχω πολλές ελπίδες να με καλέσουνε αν μια στο εκατομμύριο που δεν νομίζω να με καλέσουνε να κάνω επίκληση το μητρώο δεν μπορώ πολύ απλά να πάω να κάνω υψομετρηση σε ιδιώτη γιατρό και να βάλω πχ 21 Μαρτίου ότι υψομετρηθηκα γιατί μου λενε ότι και καλά πρέπει να έχεις κάνει πριν της 26 και να αναγράφει και το χαρτί του γιατρού πριν τις 26 γιατί δεν θα το δεχτούνε.
Πήγαινε σε ιδιώτη, δικό σου γιατρό ορθοπεδικό και πες του να βάλει την ημερομηνία, πριν την λήξη της προθεσμίας. Δεν θα υπάρξει πρόβλημα και ανεβασε το, αν σε καλέσουν.
ABCDEFG
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 21, 2024 7:52 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από ABCDEFG »

Θα μπορουσε καποιος να απαντησει υπευθυνα, εφοσον φυσικα γνωριζει, αν στη κατηγορια πε δηλωσω εμπειρια αυτοματως με πεταει εκτος στις θεσεις χωρις εμπειρια; ευχαριστω εκ των προτερων, καλη επιτυχια σε ολο το κοσμο.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα παιδιά! Για τον πρώτο φιλο που ρωτάει τα έχουμε πει και μετά να βγάλεις το χαρτί της υψομετρησης δεν παίζει κάποιο ρόλο. Αν σε καλέσουν πας κ το βγάζεις. Δίνουν 10 μέρες για να τα κάνουμε επίκληση επομένως σε εκείνη την προθεσμία. Για τον δεύτερο φιλο νομίζω πως μόνο στις θέσεις με εμπειρία θα είσαι αν βάλεις εμπειρία! Γιατί τις βάζει μισές μισές δεν νομίζω να πιάνεσαι αυτόματα και στις χωρίς. Η δίκη μου αντίληψη είναι αυτή μη σε πάρω κ στο λαιμό μου
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μπορεί κάποιος να μου πει τον κωδικό παράβολου να το κάνω κατευθείαν από μπακινγκ; Ευχαριστώ!
Markus

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Markus »

ABCDEFG έγραψε: Πέμ Μαρ 21, 2024 7:56 am Θα μπορουσε καποιος να απαντησει υπευθυνα, εφοσον φυσικα γνωριζει, αν στη κατηγορια πε δηλωσω εμπειρια αυτοματως με πεταει εκτος στις θεσεις χωρις εμπειρια; Ευχαριστω εκ των προτερων, καλη επιτυχια σε ολο το κοσμο.
Αν η εμπειρία που δηλώσεις δεν είναι αυτή που θέλουν, αυτομάτως πας στους χωρίς εμπειρία.
Mikets

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Mikets »

Παιδιά καλησπέρα, για τα πτυχία ξένων γλωσσών θα πρέπει πριν τα ανεβάσουμε στο μητρώο να τα επικαιροποιήσουμε σε δικηγόρο; Να είναι επικαιροποιημένα δλδ, γνωρίζει κανείς; Καλή επιτυχία σε όλους
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Markus έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 4:35 am
ABCDEFG έγραψε: Πέμ Μαρ 21, 2024 7:56 am Θα μπορουσε καποιος να απαντησει υπευθυνα, εφοσον φυσικα γνωριζει, αν στη κατηγορια πε δηλωσω εμπειρια αυτοματως με πεταει εκτος στις θεσεις χωρις εμπειρια; Ευχαριστω εκ των προτερων, καλη επιτυχια σε ολο το κοσμο.
Αν η εμπειρία που δηλώσεις δεν είναι αυτή που θέλουν, αυτομάτως πας στους χωρίς εμπειρία.
ΑΥΤΟ ισχυει αν η αιτηση ειναι οπως στ δικαστικη. Τωρα στ Δημοτικη δεν ισχυει. Καθε θεση συμπλήρωνες τα κριτηρια που θες να μοριοδοτηθουν. Αν επιλεξεις με εμπειρια θα μετρηθει μονο αυτο δεν πας σε κανεναν πινακα χωρις εμπειρια. Δειτε παρομοιες προκυριξεις μεσω ΑΣΕΠ και θα καταλαβετε.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν αναφέρει πουθενα στην προκήρυξη για επικύρωση από δικηγορο
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 1:38 pm
Markus έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 4:35 am
ABCDEFG έγραψε: Πέμ Μαρ 21, 2024 7:56 am Θα μπορουσε καποιος να απαντησει υπευθυνα, εφοσον φυσικα γνωριζει, αν στη κατηγορια πε δηλωσω εμπειρια αυτοματως με πεταει εκτος στις θεσεις χωρις εμπειρια; Ευχαριστω εκ των προτερων, καλη επιτυχια σε ολο το κοσμο.
Αν η εμπειρία που δηλώσεις δεν είναι αυτή που θέλουν, αυτομάτως πας στους χωρίς εμπειρία.
ΑΥΤΟ ισχυει αν η αιτηση ειναι οπως στ δικαστικη. Τωρα στ Δημοτικη δεν ισχυει. Καθε θεση συμπλήρωνες τα κριτηρια που θες να μοριοδοτηθουν. Αν επιλεξεις με εμπειρια θα μετρηθει μονο αυτο δεν πας σε κανεναν πινακα χωρις εμπειρια. Δειτε παρομοιες προκυριξεις μεσω ΑΣΕΠ και θα καταλαβετε.
Το αστείο είναι οι περισσότεροι πάνε κ βάζουν ότι εμπειρία θέλουν γιατί φαίνονται παραπάνω τα μόρια και μετά πάλι θα αναρωτιούνται γιατί δεν πέρασαν πουθενά… Ξερω ανθρώπο που δήλωσε εμπειρία 84 μήνες φυσικοθεραπεία και το έχει δεδομένο ότι θα μπει.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 5:10 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 1:38 pm
Markus έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 4:35 am

Αν η εμπειρία που δηλώσεις δεν είναι αυτή που θέλουν, αυτομάτως πας στους χωρίς εμπειρία.
ΑΥΤΟ ισχυει αν η αιτηση ειναι οπως στ δικαστικη. Τωρα στ Δημοτικη δεν ισχυει. Καθε θεση συμπλήρωνες τα κριτηρια που θες να μοριοδοτηθουν. Αν επιλεξεις με εμπειρια θα μετρηθει μονο αυτο δεν πας σε κανεναν πινακα χωρις εμπειρια. Δειτε παρομοιες προκυριξεις μεσω ΑΣΕΠ και θα καταλαβετε.
Το αστείο είναι οι περισσότεροι πάνε κ βάζουν ότι εμπειρία θέλουν γιατί φαίνονται παραπάνω τα μόρια και μετά πάλι θα αναρωτιούνται γιατί δεν πέρασαν πουθενά… Ξερω ανθρώπο που δήλωσε εμπειρία 84 μήνες φυσικοθεραπεία και το έχει δεδομένο ότι θα μπει.
Εαν δεν μετρησουν την εμπειρια θα πας αυτοματα στους πινακες χωρις εμπειρια! Παντα αυτο γινοταν, γινεται και θα γινεται σε προκυρηξεις ΑΣΕΠ. Σταματηστε πια την παραφιλολογια και την μιζερια και να αποθαρρυνετε τον κοσμο. Δεδομενου οτι η προκυρηξη δεν αναφερει συγκεκριμενη προυπηρεσια και δεδομενων των απαντησεων απο ΑΣΕΠ και υπουργειο, κανενας δεν αποκλειεται απο την διαδικασια επειδη εβαλε εμπειρια μπετατζη πχ. Απλα δεν μετριεται και μετριουνται μονο τα μορια του χωρις εμπειρια στις θεσεις που εχει δηλωσει χωρις εμπειρια! Αιντε πια μιλατε που μιλατε τουλαχιστον να τα λετε και οπως ειναι ρε παιδια...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 5:55 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 5:10 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 1:38 pm

ΑΥΤΟ ισχυει αν η αιτηση ειναι οπως στ δικαστικη. Τωρα στ Δημοτικη δεν ισχυει. Καθε θεση συμπλήρωνες τα κριτηρια που θες να μοριοδοτηθουν. Αν επιλεξεις με εμπειρια θα μετρηθει μονο αυτο δεν πας σε κανεναν πινακα χωρις εμπειρια. Δειτε παρομοιες προκυριξεις μεσω ΑΣΕΠ και θα καταλαβετε.
Το αστείο είναι οι περισσότεροι πάνε κ βάζουν ότι εμπειρία θέλουν γιατί φαίνονται παραπάνω τα μόρια και μετά πάλι θα αναρωτιούνται γιατί δεν πέρασαν πουθενά… Ξερω ανθρώπο που δήλωσε εμπειρία 84 μήνες φυσικοθεραπεία και το έχει δεδομένο ότι θα μπει.
Εαν δεν μετρησουν την εμπειρια θα πας αυτοματα στους πινακες χωρις εμπειρια! Παντα αυτο γινοταν, γινεται και θα γινεται σε προκυρηξεις ΑΣΕΠ. Σταματηστε πια την παραφιλολογια και την μιζερια και να αποθαρρυνετε τον κοσμο. Δεδομενου οτι η προκυρηξη δεν αναφερει συγκεκριμενη προυπηρεσια και δεδομενων των απαντησεων απο ΑΣΕΠ και υπουργειο, κανενας δεν αποκλειεται απο την διαδικασια επειδη εβαλε εμπειρια μπετατζη πχ. Απλα δεν μετριεται και μετριουνται μονο τα μορια του χωρις εμπειρια στις θεσεις που εχει δηλωσει χωρις εμπειρια! Αιντε πια μιλατε που μιλατε τουλαχιστον να τα λετε και οπως ειναι ρε παιδια...
Δεν θέλω να ερθω σε αντιπαράθεση μαζί σου απλά θα σου πω να επικοινωνήσεις μέσω εμαιλ με το helpdesk του ΑΣΕΠ να κανείς τ ερώτημα αυτο και να μας παραθέσεις την απάντηση του.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ πάντως και σε άλλη προκυρηξη που έχω συμμετάσχει, με είχαν βάλει στους πίνακες χωρίς εμπειρία εφόσων δεν μέτρησε η εμπειρία μου. Τωρα ο καθένας λέει ότι νομίζει...
Venom94
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Venom94 »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 7:26 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 5:55 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 5:10 pm

Το αστείο είναι οι περισσότεροι πάνε κ βάζουν ότι εμπειρία θέλουν γιατί φαίνονται παραπάνω τα μόρια και μετά πάλι θα αναρωτιούνται γιατί δεν πέρασαν πουθενά… Ξερω ανθρώπο που δήλωσε εμπειρία 84 μήνες φυσικοθεραπεία και το έχει δεδομένο ότι θα μπει.
Εαν δεν μετρησουν την εμπειρια θα πας αυτοματα στους πινακες χωρις εμπειρια! Παντα αυτο γινοταν, γινεται και θα γινεται σε προκυρηξεις ΑΣΕΠ. Σταματηστε πια την παραφιλολογια και την μιζερια και να αποθαρρυνετε τον κοσμο. Δεδομενου οτι η προκυρηξη δεν αναφερει συγκεκριμενη προυπηρεσια και δεδομενων των απαντησεων απο ΑΣΕΠ και υπουργειο, κανενας δεν αποκλειεται απο την διαδικασια επειδη εβαλε εμπειρια μπετατζη πχ. Απλα δεν μετριεται και μετριουνται μονο τα μορια του χωρις εμπειρια στις θεσεις που εχει δηλωσει χωρις εμπειρια! Αιντε πια μιλατε που μιλατε τουλαχιστον να τα λετε και οπως ειναι ρε παιδια...
Δεν θέλω να ερθω σε αντιπαράθεση μαζί σου απλά θα σου πω να επικοινωνήσεις μέσω εμαιλ με το helpdesk του ΑΣΕΠ να κανείς τ ερώτημα αυτο και να μας παραθέσεις την απάντηση του.
Δεν υπάρχει λόγος για αντιπαραθέσεις και εγώ έχω επικοινωνήσει για το συγκεκριμένο θέμα και τηλεφωνικά και μέσω helpdesk και είχα λάβει την ίδια απάντηση που σου έγραψε πιο πάνω το παιδί. Καλημέρα
Alx
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 23, 2024 9:22 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Alx »

Γνωρίζει κανείς πόσα θα παίρνουν καθαρά οι δημοτικοί;
Τόσο κατά τη διάρκεια της εκπαίδευσης όσο και στην θητεία τους ως δημοτικοί;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 32 επισκέπτες