Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αδερφέ έχεις μπερδευτεί αυτό είναι για την δικαστική αστυνομία όχι για την δημοτική
GiwrgosTrls

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από GiwrgosTrls »

Οπα από την βιασύνη διάβασα λάθος. Γράψτε λάθος παιδιά χαχα
GEORGE1995
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 15, 2024 8:53 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από GEORGE1995 »

Προϋπηρεσία 4 χρόνια περίπου στο δημόσιο θα με ανεβάσει και κλιμάκιο ή μόνο μόρια εφόσον τη λάβουν υπόψη ;
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Venom94 »

GEORGE1995 έγραψε: Πέμ Απρ 18, 2024 2:13 pm Προϋπηρεσία 4 χρόνια περίπου στο δημόσιο θα με ανεβάσει και κλιμάκιο ή μόνο μόρια εφόσον τη λάβουν υπόψη ;
Μόνο μόρια αν ληφθεί υπόψην.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα στην ομάδα, γνωρίζετε πως θα γίνουν τα αθληματα; Δηλαδή θα είναι όπως ξέρουμε επιτροπή της αστυνομίας ή μέλη του ΑΣΕΠ και θα υπάρχει ηλεκτρονική χρονομέτρηση με τσιπ;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Απρ 22, 2024 12:11 am Καλησπέρα στην ομάδα, γνωρίζετε πως θα γίνουν τα αθληματα; Δηλαδή θα είναι όπως ξέρουμε επιτροπή της αστυνομίας ή μέλη του ΑΣΕΠ και θα υπάρχει ηλεκτρονική χρονομέτρηση με τσιπ;
Μακάρι το δεύτερο για να υπάρξει επιτέλους αξιοκρατία
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πως θα το ξέρουμε αυτό; Για να ξέρουμε αν θα ασχοληθούμε; Να ελπίζουμε να είμαστε δηλαδή στην δεύτερη φουρνιά που θα καλέσουν για να μας πουν οι πρώτοι; Εγώ τουλάχιστον αυτό εύχομαι! Γιατί γίνεται της …. Ειδικά στα αθληματα της δικαστικής έγιναν τα έκτροπα πάλι
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φίλε καλησπέρα όταν λες εκτροπα στα αθλήματα τις δικαστικης τι εννοείς;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Απρ 22, 2024 1:42 pm Πως θα το ξέρουμε αυτό; Για να ξέρουμε αν θα ασχοληθούμε; Να ελπίζουμε να είμαστε δηλαδή στην δεύτερη φουρνιά που θα καλέσουν για να μας πουν οι πρώτοι; Εγώ τουλάχιστον αυτό εύχομαι! Γιατί γίνεται της …. Ειδικά στα αθληματα της δικαστικής έγιναν τα έκτροπα πάλι
Δεν το γνωρίζω αυτό πιθανόν θα το αναφέρει ποιος θα αναλάβει την διαδικασία
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έγινε χαμος έβγαζαν έξω παιδιά που ήταν στον χρόνο και έκαναν φασαρία με το δίκιο τους ρε φίλε. Περνούσαν άτομα με 1.67 ύψος, έκοψαν παιδι και το πίσω του άτομο το πέρασαν, και πολλα ακόμα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Απρ 22, 2024 1:42 pm Πως θα το ξέρουμε αυτό; Για να ξέρουμε αν θα ασχοληθούμε; Να ελπίζουμε να είμαστε δηλαδή στην δεύτερη φουρνιά που θα καλέσουν για να μας πουν οι πρώτοι; Εγώ τουλάχιστον αυτό εύχομαι! Γιατί γίνεται της …. Ειδικά στα αθληματα της δικαστικής έγιναν τα έκτροπα πάλι
Ποια έκτροπα έγιναν ακριβώς; Η επιτροπή ήταν αυστηρή πιο πολύ στα 1000μ και τα υπόλοιπα ήταν στο χέρι σου να τα περάσεις. Ίσα ίσα κιόλα που σε εμψύχωναν για να μην απογοητευτείς όταν έκανες άκυρες προσπάθειες και κάποιοι λένε ό, τι αν ήσουν 1-2 δευτερόλεπτα εκτός πάλι σε περνούσαν.
Κόπηκε μήπως κάποιος που δεν πέρασε τα όρια ή επειδή δεν είχε '' βύσμα''; Όλοι οι υποψήφιοι που ήταν στο πρώτο κάλεσμα για τα αθλήματα το ίδιο θα σου πουν.
Άμα έχετε το σκεπτικό ό, τι σας φταίει η επιτροπή ή οποιοσδήποτε άλλος πέρα απο τον εαυτό σας τότε θα δυσκολευτείτε περισσότερο στα αθλήματα της δημοτικής γιατί εκεί πραγματικά δεν θα χαρίσουν σε κανέναν.
Kevjn

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Kevjn »

Πότε περίπου θα μας στείλουν μήνυμα για δικαιολογητικά στη δημοτική?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ προσωπικά πέρασα φίλε κ ήμουν κ πρώτος όταν τερμάτισα τα 1000μ. Εσένα σου έκαναν χάρη από ότι φαίνεται για να τους δικαιολογείς έτσι! Έκαναν πολλές πουστιες. Στη δημοτική θα υπάρχει κατα 99% αξιοκρατία με το τσιπ κ θα μπουν κ παιδιά που αξίζουν όντως
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πάντως και εγώ πέρασα επιτυχώς χτες όλα τα αθληματα και είδα πως οι εξεταστες οι αστυνομικοί δεν ήθελαν να κόψουν αλλά άμα ήσουν εκτός χρόνου προφανώς και θα σε κόψουν ναι έγινε μια φασαρία με δύο κοπέλες και ένα αγόρι που κοψανε αλλά κόπηκανε λόγω το ότι δεν βγάλανε το χρόνο στο χιλιάρι και λέγανε πως περάσανε άτομο μπροστά τους αλλά το έκανε στο 4.21 ενω αυτοί φώναζαν ότι τους κοψανε για 3 δευτερόλεπτα και 5 αντιστοιχα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Απρ 22, 2024 5:48 pm Εγώ προσωπικά πέρασα φίλε κ ήμουν κ πρώτος όταν τερμάτισα τα 1000μ. Εσένα σου έκαναν χάρη από ότι φαίνεται για να τους δικαιολογείς έτσι! Έκαναν πολλές πουστιες. Στη δημοτική θα υπάρχει κατα 99% αξιοκρατία με το τσιπ κ θα μπουν κ παιδιά που αξίζουν όντως
Mε 3:55 που έκανα τα 1000μ, προφανώς μου έκανε η επιτροπή και πέρασα... Ναι
Όταν είναι σωστοί πρέπει να το πούμε ρε φιλέ αμα έκαναν ''πουστιες'' όπως λες εσύ πάλι θα το έλεγα. Δεν είναι φίλοι μου να τους δικαιολογώ απλα αναφέρω τι είδαμε εμείς στην δική μας εξεταση.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Loxagos2k21, Magnum7 και 30 επισκέπτες