Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά αντικείμενικα ήμουνα στο δεύτερο γκρουπακι και είδα όλες τις ομάδες που έκαναν το χιλιάρι λογω το ότι μέχρι να κάνουμε όλα τα αθληματα ήμασταν μέσα στο στάδιο περιμετρικά δεν πέρασαν κανέναν που να έκανε από 4.21 και πάνω το είδα με τα μάτια μου όσοι έκαναν κάτω από 4.20 περασαν επίσης έκοψαν και στο μήκος κανονικά με μεζούρα άτομα το είδα και αυτό αλλά ήταν όλα σχετικά αξιοκρατικα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κατάλαβα ποια λες φίλε αυτή το πήγαινε τάπα όμως δεν ξέρω ήμουν γρασίδι και παρακολουθούσα μπορεί όντως να αδικήθηκαν τα παιδιά! Όπως κ να έχει υπήρχε αξιοκρατία και αυστηρότητα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πάντως από γυναίκες η αλήθεια είναι ότι κόπηκανε σχεδόν όλες σήμερα να τανε μαξ 10 στα ψυχοτεχνικα που περασαμε
Alex567

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Alex567 »

Κάλεσαν άτομα για αθλήματα ;
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 402
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Venom94 »

Οι επιτροπές σήμερα απ' τη δική μου εμπειρία στα αθλήματα ήταν όντως εμψυχωτικες. Πολύ βοηθητικοί και σε έκαναν να νιώθεις άνετα πραγματικά. Ούτε αυστηροί ούτε μπαμπούλες. Ήταν απλά τυπικοί όπως έπρεπε να είναι. Πέρναγαν άμα ήσουν στο όριο και έκοβαν όταν το ξεπερναγες. Μακάρι και στη δημοτική να είναι το ίδιο.
Chris10

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Chris10 »

Η δημοτική αστυνομία θα αργήσει πιο πολυ από την δικαστικη αστυνομια θεωρώ γιατί έχει περάσει ένας μήνας και ακόμα δεν μας έστειλαν μήνυμα για να στείλουμε δικαιολογητικά
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μετά το Πάσχα λογικά θα μας στείλουν Για δικαιολογητικά. Μπορεί και τέλη Μαΐου
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αν μεσα στο Μαιο δεν ζητήσουν δικαιολογιτικά τότε η προκύριξη πάει για Σεπτεβριο μιας και ο Αυγουστος δεν λειτουργεί τιποτα στο Δημοσιο. Μετα τα δικαιολογιτικα παιρνει περιπου 20-25 μερες να βγουν προσωρινοι πινακες,10 μερες για ενστασεις και αλλες 15-20 μερες για οριστικα. Εγω θεωρώ οτι Σεπτέμβριο θα τελειώσουν τα ΠΚΕ.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Απρ 24, 2024 11:19 am Αν μεσα στο Μαιο δεν ζητήσουν δικαιολογιτικά τότε η προκύριξη πάει για Σεπτεβριο μιας και ο Αυγουστος δεν λειτουργεί τιποτα στο Δημοσιο. Μετα τα δικαιολογιτικα παιρνει περιπου 20-25 μερες να βγουν προσωρινοι πινακες,10 μερες για ενστασεις και αλλες 15-20 μερες για οριστικα. Εγω θεωρώ οτι Σεπτέμβριο θα τελειώσουν τα ΠΚΕ.
Οι προκηρύξεις του ΑΣΕΠ αργούν πάντα. Για παράδειγμα σωφρονιστικές υπηρεσίες. Ειχα κάνει αίτηση το 2021 και μας φώναξαν για αθλήματα τον Οκτώβριο η Νοέμβριο του 2022 αν θυμάμαι καλά.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και γιατί αφού το πήγαινε ταπα αυτή που λέτε, την έκοψαν;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ακούστηκε ότι ο γυμναστής είχε άλλο χρόνο και άλλο χρόνο της είπε η επιτροπή. Εγώ ήμουν γρασίδι για ζέσταμα γιατί θα τρέχαμε μετά και αν θυμάμαι καλά αυτη έκανε προσπεράσεις συνέχεια και γενικά είχε καλό ρυθμό μαζί με ένα παιδί ψηλό. Τώρα τι να σου πω μπορεί όντως τους αδίκησαν μπορεί κ όχι. Η επιτροπή για μένα ήταν τόσο όσο. Και αυστηρή κ όχι σε αλλα αθληματα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μια με πορτοκαλί ήταν ; Επίσης είδα και ένα παιδί που ενώ φαινόταν ότι είναι εντός χρόνου ξαφνικά τον είδαμε εκτός, τώρα χρόνο δεν κρατήσαμε αλλά το παιδί ισχυριζόταν ότι δεν έχει κοπεί.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Με κοτσίδα ψηλά νομίζω μπλε μπλουζα μοβ … κοπελιά σορρυ αν το βλέπεις απλά σε θυμόμαστε χαχα. Ναι κ ο ψηλός που φώναζε μετά
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 402
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Venom94 »

mrhabuya έγραψε: Τετ Απρ 24, 2024 2:41 pm Παιζει ινστα απο την κοπελα;:lol:
Αρχισαμεεε 🦅🦅
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες