Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Kasbou

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Kasbou »

Εθελοντισμός κάτω των 30 σημαίνει ότι κυνηγάς να μπεις στο ΠΣ μη γελιόμαστε κανένας δεν πάει αφιλοκερδώς σε αυτές τις ηλικίες.
StrawDHat

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από StrawDHat »

Παίδες γιατί τόση απελπισία με τους εθελοντές; Συμφωνώ ότι όλοι μπήκαμε γιατί κυνηγάμε την μονιμοποίηση ή έστω την εποχικότητα αλλά στην προκήρυξη του 25 κάθε χρόνος θα μετράει όσο μια αντιπυρική στα μόρια, επομένως όσοι έχουν πάνω από 3 χρόνια εθελοντές είναι αρκετά καλά αν σκεφτούμε και τα όρια ηλικίας που ακούγονται
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Tsolias έγραψε: Παρ Απρ 19, 2024 2:57 pm Εθελοντές σε πς είστε μόνο και μόνο για να γίνετε εποχικοί ή μόνιμοι πιο εύκολα, οπότε αφήστε τα αφιλοκερδώς. Κοιτάξτε βρείτε μια δουλειά σε ιδιωτικό τομέα που τα λεφτά πλέον είναι περισσότερα εκεί και αφήστε το πς. Ας τα είχαμε κάνει το 2020. Αυτό ξέρω γω.
Αφού δεν τα έκανες το 2020 άδειασε μας τη γωνιά και μη μας τα κάνεις καρούμπαλα λοιπόν. Α, και που σαι, καλή αναζήτηση εργασίας εύχομαι στον ιδιωτικό τομέα.
Haja

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Haja »

Εγώ παιδιά έχω 4 χρόνια εθελοντισμό ειδικές δυνάμεις γ και Δ δίπλωμα καρτα ανεργίας και δασεργάτης
Εάν δεν μπω και του χρόνου
Τα παρατάω
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Χαζα πόσο χρονών είσαι ;
Tsolias

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Tsolias »

΄Ηδη έχω επισκέπτη, δεν περιμένω κάτι που είναι απίθανο και να με ταίζει μαμάκα περιμένοντας πότε θα βγει και να φτάσω 35 με 0 ένσημα :lol:
Άβαταρ μέλους
djtzou
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τετ Σεπ 14, 2011 7:20 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από djtzou »

Ρε τσολια πλακα κανεις; Μπορει να υπηρχαν 2645416876354 λογοι που καποιος δεν εκανε χαρτια. Αυτο τι σημαινει οτι επειδη καποιος εκανε πριν απο 4-5 χρονια πρεπει να παρουν εκεινον; Προκηρυξη με κοινωνικα κρητηρια ειναι. Πες μου εσυ οταν βαζουν ατομα με το απολυτο 0 πως το βλεπεις
Tsolias

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Tsolias »

dj αδερφέ εννοείται ότι τα παιδιά μπορεί να νιώθουν άσχημα όπως και εγώ επίσης. Αλλά με το να βρίζουν τους άλλους που μπήκαν τι κερδίζουνε; Σαν γκομενούλες κάνουνε.
Άβαταρ μέλους
djtzou
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τετ Σεπ 14, 2011 7:20 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από djtzou »

Αδερφε το να μου σχολιαζει ενας που ειναι μεσα εκ του ασφαλους με υφακι με νευριαζει απιστευτα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Του χρόνου τσολιά που θα ακούς τους επιλαχόντες με μία αντιπυρική περίοδο και 0 μόρια να λένε εμείς δουλεύουμε στο σωμα και κρατήστε μας/μονιμοποιήστε μας στα 40 μας (γτ υπολόγισε ότι έχουν περάσει 4 χρόνια απο τότε) και κάνουν πορείες κτλ να δούμε τι άποψη θα έχεις. Εσυ μπορεί να είσαι οκ με αυτό αλλά εγω βλέπω όλοι μας εδώ να παίρνουμε τα τέτοια μας και να τη τρώμε από κάτι τέτοιους με 0 μόρια. Δεν νομίζω να πετάξουν κανέναν έξω για να βάλουν άλλους στη θέση τους
SSSS

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από SSSS »

Καλησπερα σε ολα τα αλανια ! Πρωτη μερα που μιλαω και εγω εδω ! Το 2020 ειχα κανει και εγω τα χαρτια μου ! Ειδικες δυναμεις, διπλωμα γ' κατηγοριας,proficiency αγγλικων υπολογιστες και πολλα αλλα που δινουν μορια στα σωματα ασφαλειας ! Με καλεσαν και εμενα λοιπον για εποχικο απο το 2020 ! Αξιζει ; Γνωριζει κανεις κατι περισσοτερο >>
Tsolias

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Tsolias »

SSSS Ειδικά αν είσαι κάτω από 30 μην το σκέφτεσαι καν. Πάνε. Με ειδικές, Γ και αντιπυρικές θα είσαι πολύ καλά στο μέλλον για μόνιμος.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Βλέπω του χρόνου και με τα ηλικιακά, που θα μπουν, να γίνεται σφαγή! Με όσους θέλουν να μπουν και όσους θα είναι ήδη εποχικοί! Όποιος έχει υπομονή, ας περιμένει.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Βλέπω με το ηλικιακό κάποιοι να τρίβουν τα μάτια τους του χρόνου. Δεν το συνεχίζω γτ θα πλακωθούμε πάλι. Ο κάθε ένας έχει τις πηγές του άλλος έγκυρες άλλος ράδιο αρβύλα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες