Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

613 μόρια έχω νταξει καταλαβαίνω πως το λες αλλά θέλουμε ένα θαύμα το θεωρώ εξαιρετικά δυσκολο. Ειμαι πόσα χρόνια εποχικος πυροσβέστης αδερφέ το είχα σίγουρο βγάζει διαγωνισμό Κ για ένα χρόνο το εχασα οπότε για φυλακές τελευταία φουρνιά επιλαχόντων θέλει ένα θαύμα
Kws
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί Δεκ 12, 2023 2:03 pm
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Kws »

Καλησπέρα δηλαδή παιδιά από πόσα μόρια ξεκιναν οι ανώτεροι που κάλεσαν τώρα περίπου
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ 954.5 έχω.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 9:52 am Εγώ 954.5 έχω.
Χωρις αθηνα όμως γτ θα διάλεγες ήδη τωρα. Ο τελευταίος που μπήκε ειδική σειρα αυηνα πρέπει να ήταν 940 μορια.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 10:33 am
Επισκέπτης έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 9:52 am Εγώ 954.5 έχω.
Χωρις αθηνα όμως γτ θα διάλεγες ήδη τωρα. Ο τελευταίος που μπήκε ειδική σειρα αυηνα πρέπει να ήταν 940 μορια.
Δεν είμαι ειδική κατηγορία. Ούτε έχω βάλει Αθήνα. Επαρχία έχω δηλώσει.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δυστυχώς όπως σου είπα θα εργαζόσουν εδω και 2 χρόνια τωρα. Μακαρι να γίνει τωρα παντως.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 10:57 am Δυστυχώς όπως σου είπα θα εργαζόσουν εδω και 2 χρόνια τωρα. Μακαρι να γίνει τωρα παντως.
Τι να πω μακάρι φίλε μου γιατί όλα τα παιδία που γνώρισα τώρα στην Άθήνα ήταν του μεροκάματου και μας μπήκε αυτή η ελπίδα στο μυαλό κ καλό είναι να τελειώσουμε κ να δούμε τι θα γίνει.
nikkalit

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από nikkalit »

Εχουμε κανενα νεο παιδια ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα των αθληματων ειμαστε τοσες μερες στην αναμονη?
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Έλα μου ντε όλοι αυτή την απορία έχουμε
Ethnofilakas

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Ethnofilakas »

Δηλαδή ρε παιδιά απο ότι καταλαβαίνω απο τα γραφόμενα εδώ μέσα, εμείς που πήγαμε τωρα για αθλήματα και αν περάσουμε και τα ψυχοτεχνικα ίσως ήτανε και για βόλτα ολο αυτο δεν θα μας πάρουν; Δε βλέπω το λογο να μας καλεί να τα κάνουμε ολα και μετά αντε γειά; Τι θα μας πούνε ευχαριστούμε πολυ για τη συμμετοχή σας; Το εχω απορία δηλαδή! Τοσα έξοδα και χρόνος για να πάρουμε στο τέλος τα απ'αυτα μας!
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Ακριβώς όπως τα είπες μάγκα είναι το επικρατέστερο σενάριο γαμησετα
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ethnofilakas έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 12:55 pm Δηλαδή ρε παιδιά απο ότι καταλαβαίνω απο τα γραφόμενα εδώ μέσα, εμείς που πήγαμε τωρα για αθλήματα και αν περάσουμε και τα ψυχοτεχνικα ίσως ήτανε και για βόλτα ολο αυτο δεν θα μας πάρουν; Δε βλέπω το λογο να μας καλεί να τα κάνουμε ολα και μετά αντε γειά; Τι θα μας πούνε ευχαριστούμε πολυ για τη συμμετοχή σας; Το εχω απορία δηλαδή! Τοσα έξοδα και χρόνος για να πάρουμε στο τέλος τα απ'αυτα μας!
Ακριβως ετσι θα γινει. Εχουμε λιγες πιθανοτητες.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ethnofilakas έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 12:55 pm Δηλαδή ρε παιδιά απο ότι καταλαβαίνω απο τα γραφόμενα εδώ μέσα, εμείς που πήγαμε τωρα για αθλήματα και αν περάσουμε και τα ψυχοτεχνικα ίσως ήτανε και για βόλτα ολο αυτο δεν θα μας πάρουν; Δε βλέπω το λογο να μας καλεί να τα κάνουμε ολα και μετά αντε γειά; Τι θα μας πούνε ευχαριστούμε πολυ για τη συμμετοχή σας; Το εχω απορία δηλαδή! Τοσα έξοδα και χρόνος για να πάρουμε στο τέλος τα απ'αυτα μας!
Για να καταλάβεις τον παραλογισμό του ελληνικού κρατους, όπως είπα και χθες εχω 935 μορια για αθηνα, περιμένω πάνω από 2 χρονια να δω τι θα γίνει με το θέμα και ανακαλύπτω τέλος Νοεμβρίου ότι κάλεσε και εσάς ως επιλαχοντες μετά από 6 χρόνια. Όταν επικοινώνησα με ασεπ μου είπαν ότι δν υπαρχει περιπτωση διεύρυνσης των θεσεων και ότι θ χρειαστεί να περιμένω επιπλέον διάστημα ώστε να τελειώσετε και εσείς τις διαδικασίεςγια να βγουν νέοι πινακες. Όταν της απάντησα στις 25 Νοέμβρη ότι λογικα η διαδικασία θα πάρει 6 μηνες όπως φανταζόμουν, θίχτηκε κιολας λέγοντας μου ότι αποκλείεται γιατί βιάζονται πολύ. Είμαστε εδώ 3,5 μηνες μετά κυριοι και δεν ξέρω και εγώ ποτέ θα τελειώσετε με τα ψυχοτεχνικα σας.
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Ναι φίλε δε βγάζεις άκρη δεν υπάρχει. Λογικη είστε οι επιλαχόντες. Του 21 που περιμένετε ακόμα Κ δε ξέρω γιατί Κ καλούν Κ μας που δεν έχουμε ελπίδες αδιανόητα πράγματα. Δηλαδή. Τα κενά 73 δε καλύπτονται από τους επιλαχόντες του 21 ;
Ethnofilakas

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Ethnofilakas »

Όπως ειπώθηκε παραπάνω, γιατί δεν καλύφθηκε απο 21 με τους επιλαχώντες και μπαίνουν πάλι στη διαδικασία να καλούν και εμάς;! Και ηδη τα παιδια απο το 21 περιμένουν τα δικα μας αποτελέσματα για να βγουν οι πίνακες; Ρε τι γίνεται με δαύτους εκεί πάνω θα μας τρελάνουν! Εκτός και αν ανοίξει η Δράμα που θέλει αρκετά άτομα και κοιτάνε να καλυφθούνε με εμάς! Και δεν ξέρω αν εχει ανοίξει εκεί στη Δράμα ας μας πει ένας που γνωρίζει! Πολλά δεν στέκουν με αυτούς και δεν γνωρίζει κανείς μας τον λόγο και δεν μας λένε και εμάς να ξέρουμε τι και πως, αν γνωρίζαμε οτι θα πάρουμε τα @ρχιδι@ μας δεν θα ξεκινούσαμε καν για αθλήματα!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 50 επισκέπτες