Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
give

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από give »

:D Καλημερα αν. Βγει θα βγει μέσω ΑΣΕΠ;
PoliceInt

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από PoliceInt »

Δεν προβλέπονται στον φετινό προϋπολογισμό προσλήψεις ΕΦ.

Αν γίνει κάτι θα γίνει από το 2025.


Καλή συνέχεια.
Pasokos

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Pasokos »

Γιατι το 2019 υπηρχαν; Η οππι ηταν στον προυπολογισμο;
Ερχονται 3.000 προσληψεις ειδικων φρουρων... 1000 καθε χρονο για τα επομενα 3 χρονια!
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό με τίς 3 συνεχόμενες διαδοχικές προκηρύξεις αλλά φέτος θα πάρει 100% έστω και με μία 500αρα το καλοκαίρι κατά πάσα πιθανότητα. Οι υπόλοιποι ξυδακι και σπίτι σας.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για 500 το πιστευω! Για αυτα τα νουμερα 1000 2000 3000... Εσεις που τα λετε αυτα τα νουμερα εχετε καποια πηγη?
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Παιδιά δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι πού λένε ότι δε θα πάρει 100% εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι έχει κλειδώσει για 500 και προσπαθεί ο Χρυσοχοΐδης να κόψει από αλλού χρήματα και να πάρει 1000 ίσως και παραπάνω πάντως ειλικρινά όσοι λένε το αντίθετο για απώτερους σκοπούς προφανώς για λόγω ανταγωνισμού να μην ανεβάσουν άτομα περαιτέρω μόρια η να πάνε στους ΕΠΟΠ πχ το κρίνω φθηνό και άνανδρο. Αυτά από εμένα ότι μάθω θα μιλήσω και να ξέρετε εγώ δεν ενδιαφέρομαι έχω μπει ήδη από το 21 απλά προσπαθώ να βοηθήσω ανιδιοτελή σε αντίθεση με τους τσίλι και επισκέπτες πιο πάνω...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχεις κάποια πληροφορία για το πότε περίπου θα βγει;
vasiliszov24
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 27, 2022 7:15 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από vasiliszov24 »

Chilli, μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις και να κατανοείς κείμενα, και πόσο μάλλον να παραφράζεις τα λόγια μου και να λες ότι θες όπως και να βρίζεις τους υπόλοιπους που έχουν διαφορετική άποψη, μάλλον είσαι άτομο κομπλεξικό και χωρίς πολύ νοημοσύνη. Καταρχάς δεν ξέρεις με τι ασχολούμαι και ποιος είμαι, οπότε μην γράφεις βλακείες, και πόσο μάλλον εσύ είσαι το τρολλάκι που βρίζει και γράφει κομπλεξικά πράγματα, εγώ στα σώματα ασφαλείας μπορώ να μπω γιατί έχω σωας τας φρένας μου, μάλλον εσύ είσαι ο κλασσικός κομμένος γιωτάς, οπότε για μένα μην ξαναγράψεις παιδάκι.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

AlexanderIII έγραψε: Παρ Απρ 05, 2024 2:04 pm Παιδιά δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι πού λένε ότι δε θα πάρει 100% εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι έχει κλειδώσει για 500 και προσπαθεί ο Χρυσοχοΐδης να κόψει από αλλού χρήματα και να πάρει 1000 ίσως και παραπάνω πάντως ειλικρινά όσοι λένε το αντίθετο για απώτερους σκοπούς προφανώς για λόγω ανταγωνισμού να μην ανεβάσουν άτομα περαιτέρω μόρια η να πάνε στους ΕΠΟΠ πχ το κρίνω φθηνό και άνανδρο. Αυτά από εμένα ότι μάθω θα μιλήσω και να ξέρετε εγώ δεν ενδιαφέρομαι έχω μπει ήδη από το 21 απλά προσπαθώ να βοηθήσω ανιδιοτελή σε αντίθεση με τους τσίλι και επισκέπτες πιο πάνω...
αυτα που λενε για το οριο ηλικιας οτι θα ανεβει λογω πιεσης απο συνδικαλιστες και λογω δικαστικης και δημοτικης ειναι αληθεια; Ξερεις κατι για αυτο?
RangerTony

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από RangerTony »

Ο Hellas που είναι να μας πει καμιά πληροφορία έχει εξαφανιστεί.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ισως ο διασωστης θα ξερει κατι παραπανω για την αυξηση οριου ηλικιας
SpecialForce

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από SpecialForce »

Καλησπέρα σε όλους.

Δε προβλέπονται νέες προσλήψεις για το 2024. Θα γίνουν μεταθέσεις και μετατάξεις με το ήδη υπάρχων προσωπικό.

Καλή συνέχεια σε όλους.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

SpecialForce έγραψε: Παρ Απρ 05, 2024 4:42 pm Καλησπέρα σε όλους.

Δε προβλέπονται νέες προσλήψεις για το 2024. Θα γίνουν μεταθέσεις και μετατάξεις με το ήδη υπάρχων προσωπικό.

Καλή συνέχεια σε όλους.
κανεις εδω δεν ειπε οτι προβλεπονται... Οτι θα γινουν παρολο που δεν προβλεπονται ειπαμε! Οταν σου λεμε οτι τα μιλα ειναι κοκκινα μη μας απαντας οτι τα λεμονια ειναι κιτρινα!

καλη συνεχεια και σε εσενα!
EricHalland

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Πού ξέρεις εσύ τι θέλω ρε αδερφέ που κάθεσαι και με κρίνεις λέγοντας μου ότι θέλω να μπω μέσα για τον σταθερό μισθό χωρίς να με γνωρίζεις και μιλάς με τόση σιγουριά για σε παρακαλώ κοίτα τη δουλειά σου. Έβαλα στη θέση του αυτόν τον κλόουν απλά δεν χρειάζεται να παίρνει επέκταση το θέμα.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1004
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Εντωμεταξύ, ο στρατός χρησιμοποιείται φουλ, στην Πολιτική Προστασία και σωστά! Αν τους πεις, όμως, αυτών που κυβερνούν, να χρησιμοποιήσουν τον στρατό, σε κοινές περιπολίες, στις πόλεις, μαζί με την αστυνομία, για την ασφάλεια μας, θα σε πουν χουντικό! Άσε που θα πέσουν να σε φάνε οι συνδικαλιστές των αστυνομικών, ότι τους παίρνεις την δουλειά! Πιθανό και οι συνδικαλιστές των στρατιωτικών, να σε φάνε, γιατί τους αυξάνεις τον φόρτο εργασίας τους, χωρίς να αυξήσεις μισθό. Αυτοί μπορεί να έχουν και δίκιο. Γαλλία και Ιταλία, εφαρμόζει το ίδιο μέτρο, λόγω τρομοκρατίας. Νέα Υόρκη κατέβασε Εθνοφρουρά, λόγω αυξημένης εγκληματικότητας. Έχουμε ή δεν έχουμε έλλειψη προσωπικού; Λεφτά σίγουρα δεν έχουμε! Αφού δεν παίρνεις κόσμο, μία λύση θα ήταν και αυτή.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 55 επισκέπτες