Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Gerge

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Gerge »

Ξέρει κανένας αν τελικά θα βγει αυτόν τον μήνα γιατί δεν βλέπουμε καμία κίνηση
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Θα βγάλει και οβα προκυρηξη η μόνο εποπ; Κι αν ναι θα βγουν μαζί ή θα βγει πιο μετά για οβα ;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Λέτε να βγει Αύγουστο τελικα;
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Τέλη Απριλίου θα βγεί τι Αύγουστο;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μακάρι, γιατί το ίδιο είχε γίνει και με τον Μάρτιο!
Smoked

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Smoked »

Αδέρφια μου τα φώτα σας. Υπολογιζω 182 μόρια λέτε να έχω ελπίδες για ειδικών επιχειρήσεων; Στα δικαιολογητικά θα βάλω 3χρονια προυπηρεσια ως παιχτης battlefield 4 (kill death ratio 3.7 μόνο ranked).) Λέτε να μου τη μετρήσουν; Είμαι από Κρήτη οπότε θα βάλω βισμα να με φέρουν εδώ. Ξέρω από όπλα και αλεξίπτωτα οποτε θα είμαι πολυ μάχιμος πιστευω. Επίσης γίνεται μόλις μπω να κάνω αίτηση να γινω sniper; Το θέλω πραγματικα. Το αξιζω περισσοτερο απο πολλους.
RangerTony

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από RangerTony »

Αυτός ο καθυστερημένος δεν έγραφε την ίδια μαλακία και στο νήμα τών ΕΠΟΠ 2023?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

RangerTony έγραψε: Τρί Απρ 16, 2024 2:37 am Αυτός ο καθυστερημένος δεν έγραφε την ίδια μαλακία και στο νήμα τών ΕΠΟΠ 2023;
Απ' το τρολ που κάνει φαίνεται ότι είναι ήδη ΕΠΟΠ... Αλλά με αυτό το μυαλό μόνο για κανά όρχο κάνει να πλένει καμία Καναδέζα ή για τα πλυντήρια αν δεν κάνει κι εκεί τα ρούχα δέκα νούμερα μικρότερα
Chief

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Chief »

Κομάντος, γνωρίζετε κανένα νέο για την προκύρηξη;
Γιατί δεν βλέπω καμία κίνηση.
Ευχαριστώ.
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Θεωρητικά εκεί μέχρι τις 26 θα βγεί το ΦΕΚ και μετά από λίγες ημέρες θα σκάσει η προκήρυξη.
anastasiap

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από anastasiap »

EricHalland έγραψε: Σάβ Απρ 20, 2024 7:02 pm Θεωρητικά εκεί μέχρι τις 26 θα βγεί το ΦΕΚ και μετά από λίγες ημέρες θα σκάσει η προκήρυξη.
καλοκαιρι θα βγει, αμα δεν θελετε να χανετε χρονο δοκιμαστε να μπειτε εθελοντικα μεχρι τοτε.
Nikolaosk
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Απρ 08, 2024 6:20 pm
Τοποθεσία: Patra
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Nikolaosk »

Καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση
πτυχιο απο ιεκ μπορει να χρησιμοποιηθεί για ολες τις ειδηκοτητες ή μονο για ειδικοτητες που σχετιζονατι με το αντικειμενο οτυ πτυχιου
ευχαριστω εκ των προτερων
anastasiap

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από anastasiap »

Nikolaosk έγραψε: Δευ Απρ 22, 2024 12:00 pm Καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση
πτυχιο απο ιεκ μπορει να χρησιμοποιηθεί για ολες τις ειδηκοτητες ή μονο για ειδικοτητες που σχετιζονατι με το αντικειμενο οτυ πτυχιου
ευχαριστω εκ των προτερων
απ οσο γνωριζω μεσω εμπειριας και ερευνας, μπορει να πιαστει ως μορια γενικα, απλα αμα δεις σε μερικες ειδικοτητες ζητανε συγκεκριμενο πτυχιο.
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Δεν γίνεται να μπείς εθελοντής στον στρατό δεν είναι πυροσβεστική. Από εκεί φαίνεται ότι δεν έχεις ιδέα. Αναμένουμε σε λίγες μέρες πριν το Πάσχα να βγεί.
anastasiap

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από anastasiap »

EricHalland έγραψε: Δευ Απρ 22, 2024 8:42 pm Δεν γίνεται να μπείς εθελοντής στον στρατό δεν είναι πυροσβεστική. Από εκεί φαίνεται ότι δεν έχεις ιδέα. Αναμένουμε σε λίγες μέρες πριν το Πάσχα να βγεί.
Ψαξε το λιγο παραπανω και μαθε τροπους, να σε βοηθησω ηθελα, κατσε περιμενε.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες