Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Τα κάνιστρα βγαίνουν εύκολα αν είσαι λίγο γυμνασμενος εγώ τα έκανα σε 31 δευτερόλεπτα και δεν είμαι κάνα τούμπανο 75 κιλά είμαι 1.80 αλλά πολλά χρόνια προπονημενος και με πρωταθλητισμό σε στίβο ταεκβοντό κολύμβηση και ποδόσφαιρο Γ εθνική. Τώρα για να απαντήσω για Ευελπίδων στον φίλο με τίς έλξεις που λέει. Αδερφέ δεν υπάρχει περίπτωση να δείξουν καμία ανοχή στις έλξεις έτσι και ανέβεις στο μονόζυγο και δεν μπορείς να σηκωθείς καθόλου θα σε κόψουν ακαριαία εμάς πριν λίγους μήνες μέσα Νοεμβρίου που δώσαμε στην Ευελπίδων όσοι δεν μπορούσαν να κάνουν τούς έκοψαν βασικά τούς δώσανε και μία δεύτερη ευκαιρία αλλά μέχρι εκεί δεν μπορούν να σου κάνουν κάτι ρε φίλε λιώσε να τίς βγάλεις ή έστω βγάλε μισές βρε παιδί μου μια κοπέλα έβγαλε τέσσερις μισές και την πέρασαν. Έχεις τέσσερις μήνες γεμάτους ίσως και λίγο περισσότερο για τα αθλήματα δωστα όλα μη πας με το σκεπτικό ότι θα με περάσουν γιατί θα σε κόψουν 100% και θα απογοητευτείς πολύ εγώ στο λέω.
Epop2024

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Epop2024 »

Θα συμφωνήσω ότι είναι προτιμότερο να είσαι προετοιμασμένος
Αλλά το ότι δεν δείχνουν ανοχή θα διαφωνήσω κάθετα, πέρυσι πέρασαν τη σάρα και τη μαρα.
Άτομα που δεν έβγαζαν όυτε ένα από τα αθλήματα περάστηκαν κανονικά. Αν έχεις τύχη διάβαινε...
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Κοίταξε να δεις εγώ σου είπα ήμουν Ευελπίδων είδα να υπάρχει ανοχή στο μίλι 1 λεπτό παραπάνω στο 100αρι αν κοβοσουν που ήταν πρώτο πχ σε έκοβε ακαριαία εκτός και αν έπαιρνες τηλεφωνακι εκεί συνέχιζες ή ερχόσουν την άλλη μέρα. Άλμα εις ύψος μήκος σφαίρα κτλπ είναι εύκολα αλλά στις γυναίκες στη σφαίρα υπήρξε μια Α ανοχή. Αλλά σού ξανά λέω έλξεις και πους απς έκοβαν αβερτα δηλαδή αν έβλεπαν ότι δεν μπορούσες καθόλου σου έλεγαν οκ έχεις μία ευκαιρία ακόμη αλλά αν δω ότι δεν μπορείς να σηκωθείς καν στο μονόζυγο και δεν βγάζεις ούτε μία άντε γεια κόπηκες!
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Τέλος πάντων, κάνα νέο έχουμε; Γιατί στην πρώτη πρόβλεψη περί 10-15 Μαρτίου οι φίλοι μας πέσανε έξω.
Gerge

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Gerge »

EricHalland έγραψε: Τρί Μαρ 19, 2024 10:46 am Τέλος πάντων, κάνα νέο έχουμε; Γιατί στην πρώτη πρόβλεψη περί 10-15 Μαρτίου οι φίλοι μας πέσανε έξω.
Λέει τέλος Μαρτίου
maritina37383

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από maritina37383 »

EricHalland έγραψε: Τρί Μαρ 19, 2024 10:46 am Τέλος πάντων, κάνα νέο έχουμε; Γιατί στην πρώτη πρόβλεψη περί 10-15 Μαρτίου οι φίλοι μας πέσανε έξω.
Καλησπερα, όντως να μας απαντήσουν αυτοι που είπαν πως άκουσαν από μες α κιολας πως θα έβγαινε 10-15 Μαρτίου.
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Εντάξει τι να σού πουν σαμπως ξέρουν και αυτοί απλά αναπαράγουν τις βλακείες που ακούνε από τους αρχικελευστες τους μέσα.
OrestisAslaa99
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Μαρ 20, 2024 11:12 pm
Τοποθεσία: thessaloniki
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης/μαγειρας
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από OrestisAslaa99 »

Η Προκυρηξη που θα βγει τωρα θεωρειται εποπ 2024 ; Γτ λιγο μπερδευτηκα
Edwwww

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Edwwww »

Άστο παλικάρι μην κουράζεσαι.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

OrestisAslaa99 έγραψε: Τετ Μαρ 20, 2024 11:28 pm Η Προκυρηξη που θα βγει τωρα θεωρειται εποπ 2024 ; Γτ λιγο μπερδευτηκα
Αυτή που βγήκε το 23 αν εννοείς ίσως! Πρέπει να πηγαίνει σαν την ώρα που αλλάζει το καλοκαίρι μια ώρα πίσω τον χειμώνα μια ώρα μπροστά
maritina73839

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από maritina73839 »

OrestisAslaa99 έγραψε: Τετ Μαρ 20, 2024 11:28 pm Η Προκυρηξη που θα βγει τωρα θεωρειται εποπ 2024 ; Γτ λιγο μπερδευτηκα
Ναι 2024 εποπ λέγεται
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Μακάρι να βγεί μετά την παρέλαση όπως έκανε το 21 και το 22 να ησυχάσουμε.
maritina2727

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από maritina2727 »

Γνωρίζει κανένας για την συνυπηρέτηση με σύμφωνο συμβίωσης στο πολεμικό ναυτικο των δυο συζύγων; Να απαντήσει κάποιος υπεύθυνα παρακαλω αν γνωρίζει.
maritina47488

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από maritina47488 »

EricHalland έγραψε: Πέμ Μαρ 21, 2024 2:38 pm Μακάρι να βγεί μετά την παρέλαση όπως έκανε το 21 και το 22 να ησυχάσουμε.
Να σε ρωτήσω, εσυ που έδωσες ευελπίδων φέτος γυναίκες κόβανε ; Γιατί εγώ ήθελα να βάλω ξηρά αλλά επειση φοβαμαι για τα αθλήματα ότι κόβουν δεν θα βάλω μαλλον… είδες γυναίκες να κόβουν ;
Edwwww

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Edwwww »

Τι ρωτάς ακριβώς; Δηλαδή εσύ θες να μπεις στο στρατό χωρίς να περάσεις τις αθλητικές δοκιμασίες; Φυσικά και κόβουν όποιον δεν είναι ικανό είτε είναι άνδρας είτε είναι γυναίκα, μου φαίνεται μερικοί δεν έχετε ιδέα από στρατό, βλέπετε προκηρύξεις και πηγαίνετε στα τυφλά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες