586 ΤΠ - Γρεβενά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
OneTonMike

Re: 586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από OneTonMike »

Καλησπέρα παιδιά,
Παρουσιάζομαι εκεί 16 Ιανουαρίου. Πως είναι τα πράγματα;:roll:
Mrrobot
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 29, 2023 5:15 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

586 Καραχάλιου Γρεβενά & τι να πάρω μαζι

Δημοσίευση από Mrrobot »

Καλησπέρα σας
Στις 18/7/2023 παρουσιάζουμε στο 586 στα Γρεβενά στις διαβιβάσεις.
Έχει κανείς εμπειρία εκεί;
Τι να πάρω και τι όχι μαζί;
Θέλω να πάρω μαζί
Κινητο φορτιστή smart watch ακουστικά Xiaomi
Κλειδαριά σάκο μπλούζες κάλτσες όλα στρατιωτικά σπρέι για κουνούπια sleeping bag κλπ κλπ
Χρειάζεται κάποιο χαρτί να έχω μαζί για την ημέρα της κατάταξης; Είχα κόψει αναβολή λόγο σπουδων και είμαι απόφοιτος χρειάζομαι βεβαίωση σπουδών μαζί;

Ευχαριστώ.
Mrrobot
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 29, 2023 5:15 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Re: 586 Καραχάλιου Γρεβενά & τι να πάρω μαζι

Δημοσίευση από Mrrobot »

Πορτοφόλι να πάρω ένα απλό; Μια κάρτα ; Και ένα power bank;
Protector

Re: 586 Καραχάλιου Γρεβενά & τι να πάρω μαζι

Δημοσίευση από Protector »

Mrrobot έγραψε: Πέμ Ιουν 29, 2023 5:40 pm Πορτοφόλι να πάρω ένα απλό; Μια κάρτα ; Και ένα power bank;
Λοιπόν ειμουν μέσα τώρα Β ΕΣΣΟ, δουλεύει σαν ΚΕΝ.
Θα πω πως ειμαι gamer μέχρι αηδίας. Το μέρος είναι καλό. Μέχρι και με τα κινιτα κυκλοφορούμε, μάλιστα μας θέλουν να τα έχουμε ανοιχτά για καλύτερα συνεννόηση (εκτός εκπαίδευσης φυσικά). Απλά μην διανοηθείτε να βγάλετε φώτο που δείχνουν τα κτήρια.
Λαπτοπ και τέτοια μην τα φέρεται, βρείτε κάτι να παίζεται στο κινητό. Τσιγάρο κάνουν αρκετοί αρκεί να βάλεις τις γόπες στο κάδο. Το καψιμι είναι καλό, εχει ping pong τραπέζι και 3 τάβλι και 1 σκακιέρα. Τώρα μάλλον δικό μου θέμα, αλλά είχα σπιρια 2η μέρα. Φέρτε κάτι για κοριούς και βάλτε παντού στο στρώμα και κουβέρτα και φέρτε και ένα σεντόνι, μαξιλαροθήκη και sleepy bag. Επίσης είχαμε θέματα με κρύο νερό, αλλά πιθανότατα να φταίει γιατί είμασταν 200+ και μάλλον τα μπσταρδα εκαναν με τις ώρες μπάνιο. Πρέπει απλά να σου τύχει σε καλή ώρα.
Δεν κοιμάστε και μόνο ξαπλώνεται αφότου έχετε βγάλει χιτονιο και στρατιωτικό παντελόνι.
Το φαΐ είναι ανάλογα. Αν είστε πολύ επιλεκτικοι και κακομαθημένοι με το φαΐ σας θα έχετε ένα θέμα, αλλά για αυτό είναι το καψιμι.
Γενικές γραμμές αρκετά καλό. Μου έχει λείψει το gaming, αλλά μας είχαν βγάλει 1... 2 μέρες τα Σαββατοκύριακα από 11... 2 πρωί ως 9:30 βράδυ και καιγομουν σε ένα net cafe (είμασταν τυχεροί γιατί τις δεύτερες ήταν η μία καθαρά Δευτέρα και 25η Μαρτίου).
Να δώσετε χαιρετίσματα στο επιλοχία Χρήστο. Μας έσωσες στην παρέλαση της ορκωμοσίας.
Protector

Re: 586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Protector »

Να πάρτε power bank, κινιτο ΚΑΙ ακουστικά για ψυχαγωγία σας. Για τσιγάρα δεν νομίζω να έχει το καψιμι. Προμηθευτητε τα για να βγαλεται καιρό.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες