586 ΤΠ - Γρεβενά

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Giannis K

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Giannis K »

Φιλαρακι 13 11 παρουσιαζομαι Γρεβενά... Ποσοι λοχοι ειναι... και για τα κινητα και τα sleeping bag που ειπες αν τα κρύψεις καπου δεν μπορεις να τα περασεις?
Γιαννης

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Γιαννης »

Τι πληροφοριες εχουμε για το κεντρο αυτο; Ειδα το μηνυμα πιο πανω αλλα αν εχουμε και αλλες γνωμες; Κινητο δεν μπορεις να περασεις αν το κρυψεις; Και για sleeping bag?
isi

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από isi »

Γρεβενά ήμουν 2016 Ε ΕΣΣΟ. Όλα τέλεια! Βάλε το κινητό σε καμιά κάλτσα και θα είσαι OK! Πάρε και sleeping bag εμάς δεν μας τα είχαν πάρει. Και αν μπορείς κανένα powerbank θα σε βολέψει πολύ!
45642
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Μαρ 07, 2018 12:16 am
Επικοινωνία:

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από 45642 »

Καλησπέρα παιδια. Θα μπορουσε καποιος να μου πει εαν στο 586 στα γρεβενα ειναι καλα; Διοτι παρουσιαζομαι και ταυτοχρονα ειναι και η μοναδα μου. Οποτε θα ηθελα να μαθω ορισμενες πληροφοριες. Σας ευχαριστω
Νickkkk

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Νickkkk »

Ολα μια χαρα ειναι άνετα το καλύτερο κέντρο της Βόρειας Ελλάδας.ΝΑΙ αν κρυψετε καλά τα κινητά και τα sleeping bag μπορείτε να τα περάσετε.

Με λίγη προσοχή και αν είστε σωστοί θα περάσετε τέλεια 90% των στελεχών είναι συνεργάσιμοι και σε καταλαβαίνουν ότι κι αν χρειαστείς

Joseph

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Joseph »

Παιδιά κανα νεότερο για κινητά, υπνοσακους; Όταν λέμε να τα κρύψουμε καλά τι ακριβώς εννοούμε; (μέγας ψαρακας). Το Φαγητό τρώγεται;Εικόνα
zach9

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από zach9 »

Φιλε μου τελικα πως ηταν; Κινητα,sleeping bag περασανε?
Apapapa

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Apapapa »

Τα περνατε ολα ενταξει ειναι, εχουν χαλαρωσει κι αλλο τα πραγματα και για τα sleeping bag στις νεες σειρες που μπηκαν δε τους ειπαν τιποτα και τα αφησαν να περασουν ετσι. Ολα πανε καλα
Poliths

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Poliths »

Μάγκες 16/03/2021 παρουσιαζομαι στα Γρεβενά, για πείτε τι γίνεται στο στρατόπεδο (κινητά,sleeping bags και τέτοια) ;
John

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από John »

Κινητα και sleeping bags επιτρέπονται δεν θα εχεις καποιο θεμα, μονο τα φάρμακα θα σου κρατήσουν αν εχεις μαζι σου
Αγγελος

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Αγγελος »

Εσύ φίλε που μπαίνεις 16/3/2021 θέλεις να πάμε μαζί με ιχ να γλυτώσουμε τα ΚΤΕΛ; Όπως καταλαβαίνεις και εγώ την ίδια μέρα μπαίνω εκεί. Από Αθήνα εγώ. Αν θέλεις πάρε τηλ στο 6980515611 Αγγελος
Άγγελος

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Άγγελος »

Φίλε που μπαίνεις 16/3/2021 αν είσαι από αθηνα θέλεις να ανέβουμε μαζί με αυτοκίνητο γτ εγώ μπαίνω 17 και θα ανέβω με αμάξι. Πάρε με τηλέφωνο στο 6980515611 (Άγγελος) αν σε ενδιαφέρει.
Poliths

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Poliths »

Φίλε εσύ που είσαι από Αθήνα εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και θα πάω με ΚΤΕΛ από εδώ
Πολίτης

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Πολίτης »

Παρουσιαζομαι λογικά 20/5/21 στο 586 και θέλω να μάθω την πρώτη μέρα τι σε κάνουν όταν πας εκεί
Παναγιώτης

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Μπορεί να μου δώσει κάποιος πληροφορίες για το στρατόπεδο. Πόσοι λόχοι υπάρχουν και πως πανε απο υπηρεσίες;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες