586 ΤΠ - Γρεβενά

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Anonymous »

παρουσιαζομαι τον αλλο μηνα στα γρεβενα οπως γραφω και στο τιτλο, θα ηθελα να μου πειτε πως ειναι εκει γιατι δε ξερω κανεναν να παρουσιαστηκε εκει, μαλιστα πολλοι δεν ηξεραν οτι υπαρχει κεντρο εκπαιδευσης εκει! Εικόνα

υ. Γ διαβασα το forum αλλα δε βρηκα τιποτα για γρεβενα. Εικόνα

Anonymous

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Anonymous »

Θα πήξεις...

Nassos: Σου είναι δύσκολο να εκφράζεσαι πιο κόσμια;
thodoris430
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 6:49 pm
Επικοινωνία:

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από thodoris430 »

Καλησπερα... Ειμαι 21 χρονων. Δεν εχω παρουσιαστει ακομα λογω σπουδων. Το καλοκαιρι μου ηρθε το χαρτι να παρουσιαστω στα Γρεβενα. Εχω διπλωμα Ε και Δ κατηγοριας. Υπαρχει περιπτωση να με στειλουν κατευθειαν Σπαρτη για οδηγο ή επιλεγουν αυτοι το που θα κανω τη θητεια;
giorgos-08
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Ιαν 15, 2010 12:44 am
Επικοινωνία:

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από giorgos-08 »

Σημερα πηρα το χαρτι καταταξης και λεει οτι εχω επιλεγει για Πεζικο ΥΕΑ και υποχρεουμαι να καταταγω στο 586 ΤΠ/ΕΟΔ ΓΡΕΒΕΝΩΝ στις 09/02. Ενταξει το ΥΕΑ γνωριζω τι ειναι αν και δεν το σκεφτομαι, αλλα η ενδειξη ΕΟΔ εψαξα και βρηκα οτι ειναι Εκτος Οργανικης Δυναμης, τι ακριβως ειναι αυτο; Εχω ακουσει αλλους που ειναι στα τεθωρακισμενα, ειδικες δυναμεις κ. Α. Εγω τι ειδικοτητα εχω;
Sorry μπορει να ειναι χαζες και οι ερωτησεις αλλα νεος δεν ξερω.Εικόνα
Ευχαριστω Γιωργος.

giannis

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από giannis »

Φιλε και γω μπαινω στις 8 του αλλου μηνα... Ακουσα οτι το στρατοπεδο ειναι αρκετα καλο... Εγινε μοναδα νεοσηλεκτον εδω και λιγα χρονια και ειναι σχετικα ηρεμα τα πραγματα... Ειναι διπλα στο νοσοκομειο και 15 λεπτα απο τη πολη... Καυραγιο ρε σειρα... Σε λιγες μερες θα δουμε... Τας λεμε μεσα.
kostikos

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από kostikos »

Καλησπέρα, κι εγώ Γρεβενά παρουσιάζομαι... Αντε να δουμε, το μόνο που ξέρω είναι οτι έχει παρα πολύ κρύο εκεί... Να ρωτήσω κάτι, στη νέα υπηρεσία του ΓΕΣ στο link που βάζεις τα στοιχεία για να δείς που κατατάσεσαι σου δίνει την επιλογή να διαλέξεις ειδικότητα, όχι οτι θα μετρήσει και πλύ η γνώμη μας αλλά αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει για τις ειδηκότητες... Δηλαδή ποιες είναι πάνω κάτω για να ξέρω να δηλώσω κάτι...
M.K

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από M.K »

Γεια σας σειρες... Κ εγω 8/2 παρουσιαζομαι στα Γρεβενα. Μπερδευτικα λιγο για ν απω την αληθεια γιατι ακουσα σχετικα καλα σχολια για το κεντρο αλλα στην πορεια της αναζητησης μου για πληροφοριες δυστηχως βρηκα αυτο (πιστευω κ αλλοι, αλλα δινω link για οσους δεν εψαξαν περαιτερω πληροφοριες... ) και δεν ξερω τι παιζει ακριβως. Υπομονη και θα μαθουμε σε λιγες μερες... http://www.inews.gr/32/katangelia-gia-to-586-tp-grevenon.htm
Ν.Γ.

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Ν.Γ. »

Γειας συντροφοι... Και εγω παρουσιάζομαι 586 τ. Πεζικού 8 Φεβρουαρίου... Ξέρει κανείς τι παίζει με τις ειδικότητες?
KG

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από KG »

Ρε Σειρες ξερει κανεις ανα πο φρεβενα πας λοκ?
Grigoris

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Grigoris »

Ναι φίλος ! Θα ερθει επιτελειο ειδικών δυνάμεων και οσοι δηλώσουν και περάσουν φεύγουν Πεύκο. 7/2 μπένεις;
Χρηστος

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Χρηστος »

Ρε σειρες που κοντα πεφτουν τα γρεβενα;
sakis 313

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από sakis 313 »

Παιδια γρεβενα ιμουν πριν απο δυο μηνες ειναι ζςαρα εκι. και ςτον 3 το λοχο αμα θα πατε θα περαςεται την καλθτερη θητιαςας...
Arhs

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Arhs »

Μια χαρά είναι στα γρεβενά, τούμπανο στελέχη, καλές εγκαταστάσεις, μονο ο μάγειρας ροχαλίζει σα λιοντάρι αλλα μας δίνουν ωτοασπίδες. Παλεύεται
Αλεξανδρος

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Αλεξανδρος »

Και κατι ακομα να ρωτησω... Ξερει κανεις να μου πει που ακριβως βρισκεται το στρατοπεδο; Θα παω με αυτοκινητο και θα ηθελα στο περιπου να εχω μια ιδεα για το που να παω... Εχω ψαξει χαρτες και μηχανες αναζητησης αλλα τιποτα! Παρακαλω ας βοηθησει καποιος!
λοκο

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από λοκο »

Ωραια περασαμε τελικα ε παιδια;:)
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες