586 ΤΠ - Γρεβενά

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
PANAGIOTIS

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από PANAGIOTIS »

Και εγω απο Σερρες Σειρα 315 παρουσιαστικα Γρεβενα αλλά τώρα είμαι Προεδρική Φρουρά.
Vitus

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Vitus »

Παιδιά τι παίζει στα Γρεβενά; Άνετη ζωή;
Μπαίνω 26/9...
Guest

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Guest »

Πιο μαυρο στρατοπεδο δεν εχει
id

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από id »

Τι εννοεις μαυρο στρατοπεδο Δεν ειναι καλα;

παιδες, οσοι μπηκατε τωρα τελευταια, πειτε μας πως ειναι. Εγω παρουσιαζομαι εκει στις 24/10 ως κεντρο. Ξερει κανεις αν ειναι ζορικο σαν κεντρο;
BG

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από BG »

Μαγκες θα πυξετε μακρια απο τον 1ολοχο ολοι οι στρατοκαυλοι εκει ειναι το νου σας! Και τα κινιτα με καμερες να τα εχετε μεσα στα μπουφαν κλειστα, παρτε μαζι σας ενα παλιο κινητο χωρις καμερα και βαλτε την καρτα σας για λιγες ωρες εκει για οσο χρειαστει μεχρι να τελειωσει η διαδικασια με το ψαξιμο τον αποσκευων σας καλο θα ηταν να εχετε και τον φορτιστη πανω σας και ειστε τερμα καβαντζωμενη, αν δεν κανετε τα παραπανω θα σας κατασχεσουν το κινητο και θα το παρετε 4μερες πριν φυγετε! Οτι θελετε να παρετε μαζι σας που δεν επιτρεπετε πχ ασπιρινες ψαλιδακια εχμειρα αντικειμενα κτλπ βαλτε τα στις τσεπες σας αλλα οχι μεγαλα αντικειμενα ωστε να μην ειναι εμφανη! Α και sleeping bag κατασχετε επεισης οποτε μην το παρετε αδικα, την πρωτη μολις κυριακη υπαρχει επισκεπτηριο πειτε στους δικους σας να σας το φερουν με τροπο τον βραδυ να κοιμαστε σε αυτο και το πρωι θα το κρυβετε στον φοριαμο σας Εικόνα αυτα τα λιγα ειχα να σας πω σειρες! Παρτε μαζι κυριως μικρα χαρτονομισματα αποφυγετε 50ευρα θα ειναι δυσκολο να τα χαλασετε στο Κ. Ψ. Μ και παρτε αρκετα κερματα μαζι για τα μηχανηματα του καφε και αναψυκτικων!290και σημερα δεν ειναι πολλες!Εικόνα
panos_serres
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2012 2:20 pm
Επικοινωνία:

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από panos_serres »

Εχω διαβασει σε μια συντομη περιηγηση στο google αρνητικα σχολια, ισχυουν για το κεντρο;
τεκκνο-μανια

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από τεκκνο-μανια »

Παιδιά μόλις έφυγα από Γρεβενά, και είδα τα πράγματα ως εξής:
Αρκετά χαλαρά σαν κέντρο και όντως καλές οι εγκαταστάσεις, Όμως δεν πολυανάβουν καλοριφέρ για οικονομία με αποτέλεσμα να τρως αρκετό κρύο το χειμώνα.
Σαν μονάδα κατά περιόδους και για μεγάλα διαστήματα πέφτει εμπλοκή με καθημερινές 8ωρες υπηρεσίες (δυο 3ωρα και ένα 2ωρο το βράδυ). Εγώ έφαγα 30 μέρες εμπλοκή! Αυτό συμβαίνει γιατί όπως λένε δεν τους στέλνουν άτομα (; )
ANONIMOS

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από ANONIMOS »

Παιδια εγω εκει ειμαι αυριο φευγω απο το στρατοπεδο περνω μεταθεση, ειμαι εξω με αδεια, ειναι πολυ ωραια τα πραγματα εκει φυσικα εχει μερικους στρατογκαυλους μεσα στο στρατοπεδο αλλα κατα ταλα ειναι πολυ καλα τα πραγματα εκει σαν κεντρο σαν μοναδα οχι γιατι δεν εχει κοσμο εχει μονο 30 μονιμι δυναμι και τα παιδια ειναι 4 μερες μεσα και 1 εξω και αυτο για λιγο... Τα κινιτα μιν τα φοβαστε μονο οταν μπαινεις μπορει αν στα βρουν να τα παρουν, και τα στελενχη να σε δουν με το κινητο δεν λενε τιποτα. Να ξερετε εχει πολυ γελιο μεσα με τα στελενχη και ειναι πολυ χαλαρα τα πραγματα αλλα εχει δυο κακα αυτο το στρατοπεδο να ξερετε... Δεν ειχαμε καλο μαγιρα (δεν ξερω οταν θα μπητε εσεις ποιος θα ειναι μαγιρας) και οταν δεν κανουν γρηγορο ανεφοδιασμο στο καψιμι... Δευτερα τρητη τεταρτη εχει τσιγαρα τις υπολοιπες μερες δεν εχει τιποτα... Γιαυτο να κανετε τα κουμαντασας... Σαν στρατοπεδο ειναι καινουριο και πολυ καθαρο να ξερετε και εχει και σαουνες και γυμναστιριο αλλα γιατι η προιγουμενη εσσο εκλεπσε ωαρακια και κατεστρεψε τιν σαουνα τα κλησανε σε εμας δεν ξερω αν θα αλλαξουν γνωμη στις επομενες εσσο.
ΚΩΣΤΑΣ

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

Καλησπέρα Παίδες! Σήμερα Έμαθα 12 Νοεμβρίου Παρουσιάζομαι Στα Γρεβενά. Είμαι Ο Μόνος Που δεν Έχει Ιδέα Για Τίποτα; Υπάρχει Κάτι Που Πρέπει Να Προσέξω;:D με Λίγα Λόγια Πως Είναι Ο Στρατός;
ReD-RevolutioN
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2011 4:46 am
Επικοινωνία:

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από ReD-RevolutioN »

Κανε μια αναζητηση στο forum και θα σου λυθουν οι αποριες.

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από »

Ειμαι με αδεια ορκομοσίας και σας λέω οτι η 586 Γρεβενων ειναι ΖΩΑΡΑ. Σχετικα καινουργιο κεντρο, μέτριο φαγητό, εγκαταστασεις καλές, αξιωματικοι σχεδον όλοι κομπλέ (μακρια απο τις γυναικες αρχιλοχιες κ επιλοχιες) και ο υποδιοικητης αφασία, αλλά και αυστηρός εκει που πρεπει. Πολλά βυσματα στο στρατοπεδο με αποτελεσμα να πεφτουν αγγαρειες στα μαγειρια συνεχεια. Πολυ μικρη μόνιμη δυναμη (25-50 ατομα που απολύονται σε λιγο καιρό)
Άβαταρ μέλους
johnpontios
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2015 1:00 pm
Επικοινωνία:

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από johnpontios »

Παρουσιάζομαι την Τετάρτη με την Α ΕΣΣΟ 2015 στα Γρεβενά πεζικό.Θέλω να ρωτήσω για το αν επιτρέπονται sleeping bags και γενικά για το πως είναι το στρατόπεδο από κάποιον παλιό που παρουσιάστηκε εκεί...

Ευχαριστώ

DimitriV

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από DimitriV »

Θα κάνω κι εγώ εμφάνιση τη Δευτέρα στην Γ' ΕΣΣΟ.Καλή θητεία. Τα λέμε μέσα !

ant antwn
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 14, 2015 5:14 pm
Επικοινωνία:

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από ant antwn »

Καλησπέρα παρουσιάζετε κανείς Γρεβενά 6 ιουλίου?
Νickkkk

586 ΤΠ - Γρεβενά

Δημοσίευση από Νickkkk »

Ολα καλα ολα ωραια, οσοι μπαινουν Κεντρο στα Γρεβενα εφ'οσον ειναι σωστοι, περνανε Αψογα!Αμα ειστε σωστοι και κανετε τη δουλεια σας ειστε κομπλε!

Εγκατστασεις καινουριες, Φαι αψογο, Αξιωματικοι-Υπαξιωματικοι κατα 90% άψογοι

(μπορει να στε κ γκαντεμηδες κ να πεσετε στους αλλους οκ!)

Όλα κυλάνε όπως θα πρέπει να είναι το έτος 2017 !

Σε πανελλήνια πρώτη μετάδοση ενημερώνω τις νέες ΕΣΣΟ ότι τώρα που μιλάμε μπαίνουν Ηλιακοί Θερμοσίφωνες για να βοηθήσουν κι άλλο με το ζεστό νερό.

ΥΓ Sleeping Bag κ προσωπικα σεντόνια-μαξιλαροθηκες απαγορευονται, κινητα με καμερα απαγορευονται, αν σε βρουν στα παιρνουν κ στα επιστρεφουν τις τελευταιες ημερες.

Για οποιαδήποτε απορία των επομενων για το κέντρο, γράψτε από κάτω!

Mόνο Γρεβενά !

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες