Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις  Ψάξε στο Forum    Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)

Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 16 1718 19 20 54>
Συγγραφέας
Μήνυμα
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Rampo ap ta Lidl Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 04/Μαΐου/2020
Θέση: Αθηνα
Status: Αποσυνδεδεμένος/η
Πόντοι: 14
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rampo ap ta Lidl Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 10:50
Μετα τις ενστασεις θα αναρτηθουν οι τελικοι πιανακες; η θα καλεσουν τους επιτιχοντες για γιατρους και αθληματα και οι τελικοι θα αναρτηθουν αφου τελειωσουν ολες οι διαδικασιες;
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2019
Πόντοι: 233
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 10:58
Καλημέρα.. υπάρχει περίπτωση να μας στείλουν τις καρτέλες; γιατί πώς θα πάμε κάποιοι που είμαστε σε άλλους νομούς; μετά τις 18 του μηνός θα επιτρέπεται!!
Επιστροφή στην κορυφή
Gome91 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Απριλίου/2020
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Gome91 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 11:11
Καλημερα φιλε. Και εγω ακριβως εχω την ιδια απορεια. Ξερω οτι εχουμε βομβαρδισει το forum με ερωτησεις αλλα οσο περναει ο καιρος και φτανει ο Ιουνιος τοσο αγχωνομαι και εγω ο ιδιος. Μου φανηκε οτι αργησανε πολυ με τις ενστασεις.
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 11:20
Αρχικά αποστάλθηκε από Gome91 Gome91 Έγραψε:

Καλημερα φιλε. Και εγω ακριβως εχω την ιδια απορεια. Ξερω οτι εχουμε βομβαρδισει το forum με ερωτησεις αλλα οσο περναει ο καιρος και φτανει ο Ιουνιος τοσο αγχωνομαι και εγω ο ιδιος. Μου φανηκε οτι αργησανε πολυ με τις ενστασεις.
υπομονή φιλαρακι και ελπίζω να έχουμε νέα... για που είσαι;
Επιστροφή στην κορυφή
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rampo ap ta Lidl Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 11:58
Αυτος που αποφασιζει τα χρονικα περιθωρια ειναι σιγουρα πρωην καλεμσενος της ανιτας πανια, ειναι δυνατον 10 μερες για ενστασεις; δωσε 4-5 και πολλες ειναι. οποιος θελει να κανει απ την πρωτη μερα εκανε
Επιστροφή στην κορυφή
2 Μαλ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Ιουνίου/2019
Πόντοι: 71
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση 2 Μαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 12:31
Καλημέρα ! Κανονικά θα έπρεπε να αναρτηθούν σήμερα γιατί η αποστολή ήταν στο mail οπότε δεν ισχύει ότι ίσχυε για τις αιτήσεις. Ελπίζω να βγουν εντός εβδομάδος γιατι μετά πάει πολύ...
Επιστροφή στην κορυφή
tsoroke Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 21/Απριλίου/2020
Πόντοι: 50
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tsoroke Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 13:00
Απο ότι μου είπαν στο τήλ υπογραφή σύμβασης πάει για αρχές ιουνίου
Επιστροφή στην κορυφή
Andrianoid Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Απριλίου/2020
Πόντοι: 7
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Andrianoid Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 13:39
Τότε γίνονται και οι εξετάσεις αθλήματα δλδ;
Επιστροφή στην κορυφή
tsoroke Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tsoroke Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 14:46
Τα αθληματα λογικα ναι... Η υγιονομικες πιο πριν... Αλλα με τοσους γιατρους που εχει νομιζω οτι θα δωσουν μια βδομαδα διορια να επιστρεψεις την καρτελα.
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 14:58
Αρχικά αποστάλθηκε από tsoroke tsoroke Έγραψε:

Τα αθληματα λογικα ναι... Η υγιονομικες πιο πριν... Αλλα με τοσους γιατρους που εχει νομιζω οτι θα δωσουν μια βδομαδα διορια να επιστρεψεις την καρτελα.
εξετάσεις θα κάνουμε σε δημόσιο; πώς γίνεται;
Επιστροφή στην κορυφή
tsoroke Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση tsoroke Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 16:13
Αφού σου δίνουν την καρτέλα να την συμπληρώσεις εσυ... Τι ενοεις πως γινεται; Λογω της καταστασης?
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 18/Φεβρουαρίου/2020
Πόντοι: 414
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 16:27
Παιδιά να βάλουμε μια τάξη λίγο...

Καταρχήν πως ακριβώς θα γίνει το πράγμα το ξέρει μόνο το αρχηγείο.

Έχω να πω τα εξής :

Οι οριστικοί πίνακες (μετά των ενστάσεων) θα βγουν θεωρώ κ σύντομα το πολύ ως τη Παρασκευή.

Τα υγειονομικά είναι ένα ερωτηματικό πως θα γινει να πάνε 1300 άτομα σε 11 γιατρούς αυτές τις μέρες.

Τα αθλήματα θα γίνουν πολύ γρήγορα κ εύκολα σε μια ημέρα μετά τα υγειονομικά.

Όπως κ η πρόσληψη είναι μια υπογραφή κ ξεκινάει άμεσα η δουλειά - εκπαίδευση.
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 16:29
Αρχικά αποστάλθηκε από tsoroke tsoroke Έγραψε:

Αφού σου δίνουν την καρτέλα να την συμπληρώσεις εσυ... Τι ενοεις πως γινεται; Λογω της καταστασης?
ναι
Επιστροφή στην κορυφή
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση Rampo ap ta Lidl Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 17:29
Μια ερωτηση, πως γινεται να γινονται λαθη τα οποια διορθωνονται με τις ενστασεις απ τη στιγμη που τα χαρτια περνανε απο 2-3 διαφορετικες επιτροπες με διαφορετικα ατομα σε καθε επιτροπη πριν βγουν οι προσωρινοι πινακες;
Επιστροφή στην κορυφή
ΔΕΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Αυγούστου/2019
Πόντοι: 275
Επιλογές μηνύματος Επιλογές μηνύματος   Thanks (0) Thanks(0)   Παράθεση ΔΕΑ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2020 ώρα 19:31
Rampo apo ta lidl παίζεται η πουστια των πουστιων ζωντανό παράδειγμα απο εμένα..
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  < 1 16 1718 19 20 54>